Директория - добави ме

От: Директория - добави ме

Натистни го отново, моля изчакайте.. Съжелявам за причиненото неудобство.. От съпорта им така и не остраниха този бъг и сам ще се опитам да го оправя!
Та когато ти се появи "Моля изчакайте" натисни го и ще се продължиш и още веднъж съжелявам за неудобството :)

Поздрави,

Сега го направих така.. "Натисни отново" да се сещат хората да го натиснат :) Друго не ми дойде на акъла
 
От: Директория - добави ме

Тц. Нещо не мога да го преборя:
"Допусната е грешка, моля започнете от начало с бутона "Добави сайт" ."
Интересното е, че с другия магазин нямах такъв проблем...
 
От: Директория - добави ме

Тц. Нещо не мога да го преборя:
"Допусната е грешка, моля започнете от начало с бутона "Добави сайт" ."
Интересното е, че с другия магазин нямах такъв проблем...

Нещо е кеширало браузера сигурно..
Дай начало и след това добавй сайт :)
Ако си добавял сайт след сайт може да ти даде грешка, защото след първия не ти дава да избереш категория и от там дава грешката
 
От: Директория - добави ме

Нещо е кеширало браузера сигурно..
Дай начало и след това добавй сайт :)
Ако си добавял сайт след сайт може да ти даде грешка, защото след първия не ти дава да избереш категория и от там дава грешката

Не се притеснявай - не е болка за умиране, явно аз бъркам. Малко вероятно е да е кеширал браузера, тъй като не бях влизал от доста време и не пробвам да кача няколко сайта, което елиминира шанса за второто...Просто споделих спънка чисто информативно.

За сега ще оставя нещата, а след време може да пробвам като имам повече възможност да му обърна внимание.
Мерси все пак, че опитваш да помогнеш :)
 
От: Директория - добави ме

Не се притеснявай - не е болка за умиране, явно аз бъркам. Малко вероятно е да е кеширал браузера, тъй като не бях влизал от доста време и не пробвам да кача няколко сайта, което елиминира шанса за второто...Просто споделих спънка чисто информативно.

За сега ще оставя нещата, а след време може да пробвам като имам повече възможност да му обърна внимание.
Мерси все пак, че опитваш да помогнеш :)

Съпорта на phpld е .. меко казано бавен и ужасен :)
Но се опитвам сам да оправя скрипта им. Ако имаш някакви грижни драсни 1-2 реда и ще видя какво мога да свърша.

Мерси и поздрави,
 
От: Директория - добави ме

Ам към момента вече има 450 добавени сайта в директорията. ПР2

Последните няколко дни никой не добавя сайтове.. незнам какво става, иначе всеки ден по 2-3 има :)

Поздрави,
 
От: Директория - добави ме

Е ти па опищя света с тва добавяне :)
насила хубост не стаа - нали знаеш :wink:
 
От: Директория - добави ме

Е ти па опищя света с тва добавяне :)
насила хубост не стаа - нали знаеш :wink:

"Орева орталъка" дет се вика :) еми така е искам да я развия :)

Поздрави,
 
От: Директория - добави ме

Еми добре е, свежо изглежда :)

Потърси си из php-то на модула (тоя блок в десно дет е "последно добавени) за подобен код: $a_item['title'] = substr($a_item['title'],0, $options[4] - $length1)."..."; ще го намериш по точките (дето излизат на края на всеки ред "...") или поне по: $a_item['title'] = substr и го направи на $a_item['title'] = mb_substr, тоест слагаш "mb_" пред "substr", за да можеш да извикаш мултибайт стринг за да разкараш гадните "?" накрая
 

Горе