Директория - добави ме

От: Директория - добави ме

Допусната е грешка, моля започнете от начало с бутона "Добави сайт" .

много мразя така.. нито пише защо, нито нищо.. тръгнах от начало и пак същото...
 
От: Директория - добави ме

много мразя така.. нито пише защо, нито нищо.. тръгнах от начало и пак същото...

Добре, заемам се.. и ме ме вбесява и започва ме да притеснява, утре ще пиша до къде съм стигнал с прегледа и фикс на това.

Поздрави,

ПП - Ммм мисля, че оправих бъгчето nortrant пробрай сега. :) Надявам се, че съм го оправил.
Аз пробвах с директно добавяне на сайт след първият и нямаше никакъв проблем и веднага след вторият добавен добавих и трети. Вече изписва грешка при всяка допусната такава
:ppffuhh :)
 
Последно редактирано:
От: Директория - добави ме

Харесва ми.

Некои козметични неща.

Правилата при регистрация са на английски.

При регистрация, има правописна грешка - "регистряция".

При добавяне на сайт Meta описанието не е посочено като задължително поле, а всъщност е.

Успех.

Забравих да кажа, че и мен не ме кефи сянката. :) Но това си е мое мнение.

Отнеми малко време и час разговори по телефона с юриста, но общите условия вече са на лице.. може би ще вметна още малко корекции, но първо адвоката да вземе да прочете какво ми е казал да напиша и тогава :)

Поздрави,
 
От: Директория - добави ме

Не е зле , допадна ми но не знам дали ще върши някаква работа.

На теб какви са ти очакванията ?
Всеки линк към твоят сайт е ценен за линк билдинга.
Директорията е по малко от седмица онлайн и се радва на популярност.. А се работи много по въпроса с оптимизацията и.

Поздрави,
ПП - Всичко до момента е одобрено
 
От: Директория - добави ме

Не е зле , допадна ми но не знам дали ще върши някаква работа.
Що да не върши работа?
Живот и здраве, като стане директорията ПР4, ще плащаш за такава връзка. Хората искат пари дори за ПР2.
Сега е връзка, пък е и без пари. Брой го като инвестиция. Която си трупа лихвички с времето. ;)
 
От: Директория - добави ме

Колега, имаш някакъв непозволен символ в скрипта, който при съкращения показва едни въпросителни. Или енкодинга ти е грешен. Виж си менюто "последно добавени".
 
От: Директория - добави ме

Колега, имаш някакъв непозволен символ в скрипта, който при съкращения показва едни въпросителни. Или енкодинга ти е грешен. Виж си менюто "последно добавени".

Няма забранени символи или въобще някакви символи.. гледам го от самото начало и акъла не ми го побира какво му е ;)
Днес ще си поиграя с това.

Поздрави,
 
От: Директория - добави ме

Няма забранени символи или въобще някакви символи.. гледам го от самото начало и акъла не ми го побира какво му е ;)
Днес ще си поиграя с това.

Поздрави,
Виж енкодинга на базата данни да е utf-8. Самите файлове да са запазени като utf-8 без BOM.
Виж метатага също.
Това обикновено става, като има написани символи на кирилица, а енкодинга някъде е друг.
 
От: Директория - добави ме

Виж енкодинга на базата данни да е utf-8. Самите файлове да са запазени като utf-8 без BOM.
Виж метатага също.
Това обикновено става, като има написани символи на кирилица, а енкодинга някъде е друг.

Всичко е UTF-8 .. пак ще го проверя и този на базата с данни, благодаря ;)

Поздрави,
ПП - Към момента всички сайтове са активни
 
От: Директория - добави ме

Все още не съм оправил проблема с "?", но пък добавих нов текстов редактор във Добави сайт -> описание, аа и оправих най-после Description на описание :)
Добавих още минимална дължина на описанието 150 символа + че е задължително поле ;)

Поздрави,
 
От: Директория - добави ме

Виж енкодинга на базата данни да е utf-8. Самите файлове да са запазени като utf-8 без BOM.
Виж метатага също.
Това обикновено става, като има написани символи на кирилица, а енкодинга някъде е друг.

Оправено е ! :) :)

Поздрави,
 
От: Директория - добави ме

Изглежда добре, може да се поработи още над дизайна, но и така е добре :) Чакам одобрение за сайта :)
 
От: Директория - добави ме

Изглежда добре, може да се поработи още над дизайна, но и така е добре :) Чакам одобрение за сайта :)

Готов си ама и ти не си чел малкият шрифт: минимум 150 символа описание.. както и да е тя защитата сработва само веднъж. Утре в офиса ще се мъча да го оправя

Поздрави,
 
От: Директория - добави ме

Днес за 4ти път опитвам да добавя магазин и стигам до стъпка 3, след всичко въведено долу бутона си стои на "Моля изчакайте"...
 

Горе