Днес станах татко. :) :) :)

От: Днес станах татко. :) :) :)

Банко, честито! Жив и здрав да ти е и много да те радва! :)
 
От: Днес станах татко. :) :) :)

Честито! Да ти е жив и здрав и да те радва!
blinky-junior.jpg
 
ЧЕСТИТО! Да ви е ЗДРАВ И СИЛЕН МОМЪКА! Много да ви радва и много да слуша :)
 
От: Днес станах татко. :) :) :)

Честито, Банко да е жив и здрав малкия предприемач! :)
 
От: Днес станах татко. :) :) :)

Честито!!! Жив и здрав да ти е и много да те радва. И още поне няколко деца да имате.Такива хора като теб трябва да се множат, а не разни простаци и мангали. Успех в бащинството! :) :) :)
 
Re: От: Днес станах татко. :) :) :)

Честито!!! Жив и здрав да ти е и много да те радва. И още поне няколко деца да имате.Такива хора като теб трябва да се множат, а не разни простаци и мангали. Успех в бащинството! :) :) :)
Много мили думи. :) Мерси много за поздрава. :) Чувството е супер, сега ще видя какво е да не се спи. А си мислех, че имам практика с проектите и форума. :)
 
От: Днес станах татко. :) :) :)

Със закъснение честито и от мен, дано Ви носи много приятни емоции.
 
От: Днес станах татко. :) :) :)

Само Здраве и усмивки да се носят в семейството Ви Блинки.
Най-доброто семейство е цялото, всичко друго идва с времето - бъдете Винаги заедно и Винаги щастливи!
С баща предприемач с ясен поглед в бъдещето успехите на малкия са гарантирани :)

Best of luck :)
 
Re: От: Re: От: Днес станах татко. :) :) :)

На 1 Юни Борис се появи на бял свят и изрева силно. Да са ни живи и здрави. :beer:

Да ти е честито и на теб, колега! Живи и здрави да са малчовците и да живеят в по-добри времена от сегашните(за което трябва да се погрижим ние)! :)
 
Re: От: Re: От: Днес станах татко. :) :) :)

На 1 Юни Борис се появи на бял свят и изрева силно. Да са ни живи и здрави. :beer:

Живо и здраво, братленце. Да ви радвя много и само весели моменти. Много хубава дата си е избрам. :)
 
От: Re: От: Днес станах татко. :) :) :)

На 1 Юни Борис се появи на бял свят и изрева силно. Да са ни живи и здрави. :beer:

Честито и на теб. Радва ме, че и двамата сте избрали хубави български имена, а не разни западни измислици. Успех в бащинството и много да те радва младежа. :)
 
От: Re: От: Днес станах татко. :) :) :)

На 1 Юни Борис се появи на бял свят и изрева силно. Да са ни живи и здрави. :beer:

Що не правите момичета, бе хора? :) Честито и на теб!

Радват ме имената, обаче. Хубави мъжки имена, а не масово използваните в последните години: Денис, Дейвид и Криско.
Да са ви живи и здрави, дечицата и да ви накарат да се гордеете с тях, като пораснат.
 
От: Днес станах татко. :) :) :)

Банко, направи раздел БГТАТКО
 
Re: От: Днес станах татко. :) :) :)

Банко, направи раздел БГТАТКО

Май тази година (и надявам се и всяка следваща) ще е доста силна за този раздел. :) Направо го виждам като подраздел на За форума, защото са бъдещи наследници на бащите си или майките си. :)

Те първа ще се питат много неща тук. ;)
 
От: Днес станах татко. :) :) :)

Честито бебче, да ви е живо и здраво и да расте силно, умно и красиво! Много хубаво име сте избрали, адашче ми е. Поздравления и за майката, че всички мъже се бият в гърдите! (малко солидарност, и аз тази година станах майка, но вече за втори път - имам две момченца). Бъдете горди със своя син!
 
От: Днес станах татко. :) :) :)

Ехее... Айде да ти е живо и здраво и честито!
 
От: Днес станах татко. :) :) :)

Какъв PageRank е бебето? Има ли нарушения в AdSense и съответно каква цена му търсиш? :D

Да имаш бебе е невероятна възможност отново да почувстваш детската емоционалност в самия себе си! Пожелавам ти да бъде живо и здраво и много да ви радва.
 

Горе