Днес станах татко. :) :) :)

От: Re: От: Днес станах татко. :) :) :)

Браво пич!

Да ти е жив и здрав първия (разбира се по написаното)! Знай, че нещата стават наистина различни оттук насетне :) И ще бъдеш пет левела поне по щастлив :D

Ей, супер. Да ви е живо и здраво. Минаха ли коликите? Доколкото знам зъбките били по-тегави. Човек с опит ми го сподели.

Въобще не се притеснявай и не мисли за тва - коликите си минават, давайте капки и толко - само че, поразпитай по-сериозно и вземи най-качествените. За зъбките е рано, но да - най страшното на зъбките е лигавенето :D:D:D Всичко навсякъде става мазало, брат!

Иначе - не слушай хората (а винаги има такива), които ти казват колко е трудно, колко е тегаво, как недоспиваш и прочие - всичко си е супер :) Дъщерята е на 6 месеца вече и грам не ми е тежало до сега! щото се свиква с недоспиването...
 
От: Днес станах татко. :) :) :)

Банкоооо, нещо не те виждам по градинките.... :-/
 
Re: От: Днес станах татко. :) :) :)

Банкоооо, нещо не те виждам по градинките.... :-/

При баба и дядо сме.... :) Сега идвам....ще ме виждаш по-често. :) А в наша ходите ли, че не ви засичам? :) Да мина за кафе....пак да се черпим. :)
 
От: Re: От: Днес станах татко. :) :) :)

При баба и дядо сме.... :) Сега идвам....ще ме виждаш по-често. :) А в наша ходите ли, че не ви засичам? :) Да мина за кафе....пак да се черпим. :)

У ваща може само някоя спринцовка с игла да намери малкия из храстите. Ще я запаля някой път тая комуна.....
 

Горе