Добавям реални български фейсбук фенове

Статус
Not open for further replies.
От: Добавям реални български фейсбук фенове

ако се купи едно 10к можели да го делнеш за две страници
Да, може.....
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Каква цена искаш за 10К ?
90 лева...
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Лека корекция на промо пакетите:
5500 фена - 50 лева
11 000 фена - 90 лева
20 000 фена - 160 лева
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

А за рамките на 7 дни 1000? Това ме интересува мен.
Ами да - горе-долу токова. Но все пак ако страницата е от 0 тогава може да има забавяния...
 
Re: От: Добавям реални български фейсбук фенове

Ами да - горе-долу токова. Но все пак ако страницата е от 0 тогава може да има забавяния...

Не, не е от нулата. Има си към 200-300 фена. Мерси, но не разбрах цена. Колко е? ;)
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Цената извън промо пакетите е 1 ст за фен.
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

И аз се записвам.. и искам да попитам при този метод на добавяне има ли шанс да ми закрият страницата ? :)
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

И аз се записвам.. и искам да попитам при този метод на добавяне има ли шанс да ми закрият страницата ?
Ами от няколко хиляди направени страници до сега са блокирали 4-5. Ако се случи нещо такова ние я възстановяваме.
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

:) Виж ми трейдъра - тази услуга я предлагам от 3 години - не мисля, че има някой който се съмнява в мен :) :) :)

След твоя услуга ми бяха блокирани всички страници вързани към въпросният акаунт. Доста се съмнявам в теб и твоите методи. Сега гледам, че си писал, че са няколко на хиляда. Е хубаво де - ама и моята (+всички останали вързани към акаунта) изгоряха. И от този акаунт вече не ми позволява да създавам страници.
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

След твоя услуга ми бяха блокирани всички страници вързани към въпросният акаунт. Доста се съмнявам в теб и твоите методи. Сега гледам, че си писал, че са няколко на хиляда. Е хубаво де - ама и моята (+всички останали вързани към акаунта) изгоряха. И от този акаунт вече не ми позволява да създавам страници.
Сигурен ли си че сме били ние, а не някой колега - защо не се сещам кой си...
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Изпратил съм ти на лично - беше отдавна - края на 2012.
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Затова казвам няколко, а не 0 - имали сме блокирани страници, но на фона всички поръчки и броя страници които са ни блокирали, бих казал, че риска е минимален. Все пак знаем какво правим - а и сега определено не е като преди повече от 2 години....
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Е не е - от този акаунт вече не мога да правя страници, а 20 готови ми заминаха. Верно не е като 2012. Оттогава заебах търговията с фейсбук страници.
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

:) Пак казвам - никога няма 100-процентова гаранция... Просто се стремим да няма такива случаи...
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

колко фена предлагаш за 20 лева
2000 фена.........
 
Статус
Not open for further replies.

Горе