Добавям реални български фейсбук фенове

Статус
Not open for further replies.
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Някакво таргетиране възможно ли е, предполагам, че не, но да попитам, примерно пол и възраст ме интересува?
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Принципно е възможно, но е страшно трудоемко и трябва да ти обявя много висока цена, затова не го предлагаме.
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Остана един последен промоционален пакет - ако някой го иска да пише...
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

След като промоционалните пакети за 40 лева се изчерпаха, пускам 5 броя по-големи:
20 000 фена за 160 лева. Феновете може да се добавят и в няколко страници.
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Не, но измам 3 чуждестранни, които ги продавам.
Ако искаш ми пиши в скайп, за да ти ги покажа.
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Не, но измам 3 чуждестранни, които ги продавам.
Ако искаш ми пиши в скайп, за да ти ги покажа.

можели на ЛС да ми ги пратиш и на мен с цена ?
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Пратих ЛС.....
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Преди време ти ползвах услугите, мисля че нещо се обърка и не ми добави всички фенове и се ската, не си спомням точно, виж си хронологията в скайп, моята се е изтрила, но както и да е. Имаш ли някой промо пакет за чуждестранни фенове/
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Преди време ти ползвах услугите, мисля че нещо се обърка и не ми добави всички фенове и се ската, не си спомням точно, виж си хронологията в скайп, моята се е изтрила, но както и да е. Имаш ли някой промо пакет за чуждестранни фенове/
Явно ме бъркаш с някой!!! Такива случаи нямаме - винаги сме си довършвали всички поръчки!!!!
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Михлюзина има над 20 изпълнени мой поръчки, всичките до една преизпълнени.... Винаги е бил точен.
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Писах на ЛС на колегата - очаквам да ми пише да видим къде сме се издънили (в което малко се съмнявам) или ме бърка с някой друг - аз дори не се сещам кой е.... Но както и да е - ще пиша в темата като има развитие.
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Сега си прегледах paypal историята, наистина е доста отдавна на Dec 5, 2013 съм превел 25 евро на този имейл ilyaz_aydost@....... Извинявам се ако не си ти, но имаше недовършена работа защото не можах да се свържа с теб, ако си ти, разбира се. Както казах, вече е минало, да го оставим.

Кажи ми ако добавяш УК фенове и на каква цена са ?
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Сега си прегледах paypal историята, наистина е доста отдавна на Dec 5, 2013 съм превел 25 евро на този имейл ilyaz_aydost@....... Извинявам се ако не си ти, но имаше недовършена работа защото не можах да се свържа с теб, ако си ти, разбира се. Както казах, вече е минало, да го оставим.

Кажи ми ако добавяш УК фенове и на каква цена са ?

ТОВА НЕ СЪМ АЗ!!! Следващия път проверяй с кой си работил преди да хвърляш кал по колеги!
И не, не добавям чуждестранни фенове.
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Извинявам се. Моя грешка.
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

20 000 фена за 160 лева. Феновете може да се добавят и в няколко страници.
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Още една промоция пускам:
10 000 фена - 90 лева. Отново може да са в няколко страници.....
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

Не, само за 10К и 20К ....
 
От: Добавям реални български фейсбук фенове

ако се купи едно 10к можели да го делнеш за две страници :-o
 
Статус
Not open for further replies.

Горе