Добавям фенове във фейсбуук страници

От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Аз ли нещо не зацепвам брат ми, или..?
В момента плащам на фейсбук по 7ст. за платена реклама (колкото взимаш и ти - 1000 посетителя за 70лв) и ми се добавят ~100 човека/ден в страницата и ги разпределям точно като теб - по възрастова група и т.н..

Какво е по-различното при теб?
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Аз ли нещо не зацепвам брат ми, или..?
В момента плащам на фейсбук по 7ст. за платена реклама (колкото взимаш и ти - 1000 посетителя за 70лв) и ми се добавят ~100 човека/ден в страницата и ги разпределям точно като теб - по възрастова група и т.н..

Какво е по-различното при теб?
Първо,добре дошъл във форума.Второ-не съм ти брат :) Трето-или си имал огромен късмет или ако искаш ни кажи каква е тайната на твоята реклама,защото аз лично от платена реклама повече от 100 фена не съм си вкарвал в страницата.Всеки си решава кой метод да избере,щом ти можеш да си докараш толкова хора за по-малки пари,браво ;)
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Добре заварил ;)
Нямам тайни, просто ползвам facebook.com/advertising от където впрочем е единственото място където можеш да таргетираш и затова питах - какво е по-различното при теб.
Отделно, че може да се плаща на групи (естествено, ако нямаш собствена с примерно 100,000 абоната) но разбира се - там няма как да таргетираш.

EDIT: Впрочем не съм искал да се заяждам или нещо подобно, просто питам.. по форумите доста хора остават с грешно впечатление :)
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Може ли някой от закупилите да сподели най-важното нещо: тези фенове активни ли са и комуникират ли с бранда чрез лайкове, коментари и шерване или са просто бройка за имидж?
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Какви пари ще ми вземаш за добавяна не хора в група? Не трябва да ги караш да харесват,а просто ги добавяш с едно кликване на мишката : ) Аз си добавих всичките фр.,а ми трябват още,защото някои излизат : ) Кажи ми цена за 100 : )
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Възползвах се от услугите на Dimitrov74 и съм доволен. Каквото договорихме беше изпълнено. Даже в по-кратък срок от обещаното.
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Dimitrov74, имам интерес към услугата, но да питам - добавените фенове знаят ли, че стават фенове на съответната група или не? И каква е гаранцията, че след месец няма да се отпишат 50% от добавените? Благодаря
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Разрови се по форума, гледах че някой търсеше човек да му набира хора за група/страница.
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Човека е много точен, аз съм много доволен.
Много е бърз и дори изпреварва сроковете, препоръчвам силно :)
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Не се занимавайте с глупости, Купувате си един ваучер за $ 5-10 зареден с $50. Ето за $25 долара колко фена се получих, таргетирани, реални ...

Screen Shot 2011-11-24 at 3.51.06 PM.png

5 цента на фен, което си е 7 стотинки, а като сметнеш и цените на ваучерите - за по-малко от стотинка на фен :pP
Успех на услугата ти :)))
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Здравей!Заинтригува ме.Предложението ми е сериозно.Не влагам ирония,просто нямам опит рекламата на фейсбук .Правилно ли разбирам,че за 10$ си получил 1000 фена?Може ли да се свържеш с мен на лично и да ми добавиш фенове по няколко страници с ваучери.Ще платя на момента след като се добавят определения брой фенове.Аз предлагам тази услуга в друга тема,но са ми много високи цените и не мога да си ги позволя-:)Коректен съм и няма да излъжа за плащането.Всички с който съм работил,могат да го потвърдят.


Не се занимавайте с глупости, Купувате си един ваучер за $ 5-10 зареден с $50. Ето за $25 долара колко фена се получих, таргетирани, реални ...

Виж файлът 2596

5 цента на фен, което си е 7 стотинки, а като сметнеш и цените на ваучерите - за по-малко от стотинка на фен :pP
Успех на услугата ти :)))
 
От: От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Здравей!Заинтригува ме.Предложението ми е сериозно.Не влагам ирония,просто нямам опит рекламата на фейсбук .Правилно ли разбирам,че за 10$ си получил 1000 фена?Може ли да се свържеш с мен на лично и да ми добавиш фенове по няколко страници с ваучери.Ще платя на момента след като се добавят определения брой фенове.Аз предлагам тази услуга в друга тема,но са ми много високи цените и не мога да си ги позволя-:)Коректен съм и няма да излъжа за плащането.Всички с който съм работил,могат да го потвърдят.
Лъжеш се, въпросния ваучер за $25 ми струва 0 лева, защото е безплатен, скоро ще получа и за $100, аз не се занимавам с добавяне на фенове, а с интернет маркетинг. А ирония няма как и да влагаш, все пак съм сложил screen shot. С повече желание може дори и по-евтино да излезе, но нали е безплатен ваучер ...
 

Горе