Добавям фенове във Facebook страници

ned1had

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Феновете са БЪЛГАРСКИ АКТИВНИ ПОТРЕБИТЕЛИ.

Ето цените:

- 100 likes - 10лв. - 1/2 дни
- 300 likes - 15лв. - 1/2 дни
- 500 likes - 20лв. - 1/2 дни
- 1000 likes - 35лв. - 1/2 дни
- 2000 likes - 65лв. - 1/2 дни
- 3000 likes - 90лв. - 1/2 дни

+ бонус за всяка поръчка.

Първите трима поръчали 1000+ фенчета - 20% намаление.

За по - големи поръчки и поръчки на някои от изброените ЛС.

Начин на плащане - банков път, еконт или друга куриерска фирма по Ваш избор. Искам парите предварително, като коментари от сорта, как може да ми се има доверие, може ли парите после и така нататък не желая да получавам, БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА РАЗБИРАНЕТО. Който желае да поръча смятам, че условията са пределно ясни. КОМЕНТАР ПО ТЯХ НЕ СЕ ПРАВИ.

:beer:
 
Начин на плащане - банков път, еконт или друга куриерска фирма по Ваш избор. Искам парите предварително, като коментари от сорта, как може да ми се има доверие, може ли парите после и така нататък не желая да получавам, БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА РАЗБИРАНЕТО. Който желае да поръча смятам, че условията са пределно ясни. КОМЕНТАР ПО ТЯХ НЕ СЕ ПРАВИ.

:beer:

Коментар може да не се прави, но не мисля, че си в позицията да изискваш това с профилът, който имаш в този форум.
 
От: Добавям фенове във Facebook страници

Аз пък мисля, че съм в позиция да поискам каквото пожелая (както и всеки в този форум). Ти ако не искаш, не взимаш. Отново БЛАГОДАРЯ ЗА РАЗБИРАНЕТО относно "коментари от сорта, как може да ми се има доверие, може ли парите после и така нататък"
 
От: Добавям фенове във Facebook страници

Пусни някакви безплатни ревюта или с отстъпки за редовните тук щом си сигурен в работата си. Ако наистина можеш да я вършиш не би трябвало да те притеснява. Така ще набереш клиенти, които ще те търсят и в бъдеще. Без подобни "решения" никой няма да ти обърне внимание
 
От: Добавям фенове във Facebook страници

Нищо лично дано да не съм прав но според мен някой скоро ще изреве че му няма ни кинтите ни феновете.

Както правилно е отбелязал автора на темата - има право да си поиска каквото си иска - само че е пропуснал да прочете в условията на форума че всеки пък има право да прави каквито си иска коментари, а забележки от родът какви коментари иска автора са само с препоръчителен характер.
 
От: Добавям фенове във Facebook страници

Както сами забелязахте любезно помолих....
Относно ревю - не правя. Отстъпката е 20% за първите трима поръчала. Айде на първия ще му направя 30%. Това е от мен.
 
От: Добавям фенове във Facebook страници

Искам парите предварително, като коментари от сорта, как може да ми се има доверие, може ли парите после и така нататък не желая да получавам, БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА РАЗБИРАНЕТО. Който желае да поръча смятам, че условията са пределно ясни. КОМЕНТАР ПО ТЯХ НЕ СЕ ПРАВИ.

:beer:
Щом казваш на това любезно така да бъде.
Но с този тон няма да намериш клиенти тук.
 
От: Добавям фенове във Facebook страници

Държиш се с потенциалните си клиенти доста зле. Аз само заради отношението ти не бих се възползвал, дори да исках. Между другото, странно ми е как ги добавяте тези фенове и какви са всъщност? Истински профили ли са или просто се набутват някакви за бройка?
 
От: Добавям фенове във Facebook страници

Пусни няколко ревюта, за може някой да се изкаже за услугата ти положително. И недей се репчи, рано ти е още да си показваш зъбите :)
 
От: Добавям фенове във Facebook страници

Да, най-добре пусни 2-3 ревюта за хора от форума, за да може офертата ти да бъде оценена и повече потребители да използват услугата ти.
 
От: Добавям фенове във Facebook страници

Аз изпробвах колегата с 2000 фена.
Работата беше свършена за много кратко време ( 2 часа ) феновете са реални българи.
При самото качване на потребителите на ФБ страница ми - скочиха доста и потребителите на сайта на тази страница.

Като цяло разбирам, че няма опит с излагането на услугите си - но като начин на работа с клиенти е точен.
Комуникацията също е добра.
 
От: Добавям фенове във Facebook страници

Следващия поръчал 30% намаление независимо от пакета.
Освен това следващите 3-ма поръчали над 1000 фена - 20% намаление.
Бонус към всеки пакет.
 
От: Добавям фенове във Facebook страници

Време за промоция:

3 пакета:

3000 фенчета - 40лв.

5000 фенчета - 55лв.

10 000 фенчета - 100лв.
 
От: Добавям фенове във Facebook страници

Пакета от 5000 е взет. Остават:

3000 фенчета - 40лв.

10 000 фенчета - 100лв.

След това цените са следните:

- 100 likes - 10лв. - 1/2 дни
- 300 likes - 15лв. - 1/2 дни
- 500 likes - 20лв. - 1/2 дни
- 1000 likes - 30лв. - 1/2 дни
- 2000 likes - 60лв. - 1/2 дни
- 3000 likes - 80лв. - 1/2 дни
 
От: Добавям фенове във Facebook страници

Пакета от 10000 е взет. Остават:

3000 фенчета - 40лв.

После:

- 2000 likes - 60лв.
- 3000 likes - 80лв.
- 5000 likes - 110лв.
 
От: Добавям фенове във Facebook страници

И пакета от 3000 е взет.

Актуалната оферта е следната:

- 2000 likes - 60лв.
- 3000 likes - 80лв.
- 5000 likes - 110лв.
 
От: Добавям фенове във Facebook страници

Времето вече ми е запълнено. Благодаря на всички, които поръчаха и ми се довериха, сигурен съм, че ще бъдат доволни. Може да махаме темата.
 
От: Добавям фенове във Facebook страници

Аз съм доволна от колегата засега :) Добра комуникация и изпълнение
 

Горе