Продава се: Добавяне на РЕАЛНИ БЪЛГАРСКИ Фейсбук фенове в страници

KatrinM

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте колеги,

Добре известно ни е какво се случи с Фейсбук през последния месец. Наличието на Confirm Like бутон доведе до драматични промени в добавянето на фенове към страници. Потокът от харесвания секна.

Не тъгувате ли за доброто старо време? За лесното поръчване на 5 000 фена за новата ви страница?

Време е за промяна. Аз ще ви помогна.

Вижте моята услуга : Добавяне на фенове във Фейсбук страници

  • Феновете са реални българи
  • НЕ предлагам таргетиране по град/пол/възраст и др.
  • На ден добавям НЕ повече от 200-300 фена, за да се избегнат проблеми и риск с Фейсбук наказания
  • Досега съм добавила над 40 000 фена и не е имало проблем, но естествено НЕ мога да гарантирам, че това ще продължава да бъде така на 100%. Фейсбук ежедневно ни сюрпризира с новости.
  • Работя само с предварително заплащане на цялата сума. Ако по някаква независеща от мен причина, не мога да изпълня цялата поръчка в уговорения срок, възстановявам парите за липсващите фенове по стандартната цена.
ЦЕНИ за добавяне на РЕАЛНИ БЪЛГАРСКИ ФЕНОВЕ във ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ:
  • До 5000 фена - 5ст/фен, т.е. 50лв за 1000 фена
  • Над 5000 фена - по договаряне
Запазвам си правото да не приемам всички поръчки и дори да не отговарям на потребители, за които преценя, че са несериозни.

Изпращайте вашите предложения с информация за страниците на лично съобщение.

Начини за плащане: Еконт, EasyPay

Очаквам ви.

P.S. Не ме питайте за ревюта, защото не предлагам такива. Работила съм с много хора от форума и те знаят, че съм коректна.
 
Добавям ги по добре изпитан и познат начин.

Повече не мога да кажа тук. Ако имате интерес - ЛС.
 
P.S. Не ме питайте за ревюта, защото не предлагам такива. Работила съм с много хора от форума и те знаят, че съм коректна.
MRQwkjG1Q4SCNwnUXGOQ7g.png


AQRi0YcuRmWH9GwK7ZxF2Q.png
 
Последно редактирано:
Нека хората, с които сте работила се покажат и потвърдят за Вас. Преди време имаше още един такъв дето беше работил с много хора от форума и темата му е пълна с оплаквания. Нямате и trading stats. В такъв случай аз лично не плащам предварително. Успехи!
 
Вижте темата ми за копирайтинг услуги в подписа.

Тя говори достатъчно. Ще се свържа и с други клиенти да потвърдят.
 
Работя с Катрин от около година. Винаги е точна и изпълнителна.

Не се сещам досега да е забавила поръчка или да съм имал друг проблем с нея.
 
Вижте темата ми за копирайтинг услуги в подписа.

Тя говори достатъчно. Ще се свържа и с други клиенти да потвърдят.
Дори и така да е, никой няма да тръгне да рови из темите, където предлагаш услуги и ще прибегне направо към някой друг, който да извърши услугата, след като те види, че си без рейтинг. За твое добро е да изискваш фийдбек, за да градиш име и да няма реакции като повечето в тази тема. @Blinky все пак, ако реши, може да поразчисти.
 
И аз съм работил с колежката. Всичко беше нормално, поръчката ми беше изпълнена в срок и качеството беше добро.
 
Промоционален пакет!!!

Първият, който пише на лично събощение, получава 1000 фена за 29лв.

Възползвайте се!
 
Реалната цена е 1ст на фен при продажба на страница. Какви са тези 5ст които говорите не знам
 
Моля за повече инфо на лични и на мен
 
Офертата е отново валидна!
50лв за 1000 фена/ 80лв за 2000 фена.
Очаквам вашите предложения!
 
уау .. доста скъпи аз на ден добавям между 1500-2000 човека до сега да съм на станал милионер .. ужас
 
Ами вече никой не предлага добавяне. Отминаха златните времена на лесно добавяне.

Предлагането е никакво, търсенето голямо.

Феновете са реални български профили, които са трудни за осигуряване.
 

Горе