Търся: Добавяне на РЕАЛНИ чуждестранни фенове във FB и IG.

webstil

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
Здравейте, търся добавяне на възможно най-реални фенове в двете социални мрежи. Става въпрос за чуждестранни фенове от ЕВРОПА. Предпочитам феновете да са от държави като Германия, Франция, Великобритания, Белгия, Испания, Италия, Швеция и т.н.
Започвам чисто нов проект, който така или иначе ще развивам с платена реклама в двете социални мрежи, но искам преди да пусна платената реклама да разполагам с някакво количество фенове, възможно най-реални, че да не ми изглеждат смешни страниците. Във ФБ спокойно можем да започнем със 7-10К, а може да добавя още, в зависимост от това дали са ок феновете. За Инстаграм не знам дали изобщо се предлага подобна услуга.

Не гоня срок за изпълнение, не е проблем да стават бавно нещата, даже е препоръчително, за да се избегнат рисковете от БАН на страницата и профила.
Не е проблем отделни хора да се заемат със ФБ и ИГ, съответно.
Приемам всякакви оферти на ЛС.

PavelAndreev

Active Member
Рейтинг - 100%
29   0   0
Колега,
в този форум няма такава услуга. Ако говорим за реални.
Аз имам пусната такава за фб, иг и туитър, но не се намират хора.
Обаче има бол обяви. Добавят се от сайтове. Пишеш в гугъл add fb likes (примерно) и излизат безброй такива сайтове. Пробвал съм ги - влиза бройката, но не са активни.
Все пак ако намериш такъв човек и останеш доволен, моля дс го препоръчаш.

webstil

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
Колега,
в този форум няма такава услуга. Ако говорим за реални.
Аз имам пусната такава за фб, иг и туитър, но не се намират хора.
Обаче има бол обяви. Добавят се от сайтове. Пишеш в гугъл add fb likes (примерно) и излизат безброй такива сайтове. Пробвал съм ги - влиза бройката, но не са активни.
Все пак ако намериш такъв човек и останеш доволен, моля дс го препоръчаш.

Добре, а за не толкова реални намира ли се или да не са чуждестранни? :D
Преди съм си плащал за такава услуга за БГ - хората си бяха реални, вече зависеше дали ще успееш да ги активизираш, но част от тях си лайкваха снимките в страницата. Ако трябва и българи да са и да не са толкова активни, но за ФБ просто ми е задължително. Не може да започна без някаква стабилна основа от фенове в самата страничка, защото ще изглежда смешно да имам 10 лайка като пусна рекламата. Поне 10 000 ми трябват.

PavelAndreev

Active Member
Рейтинг - 100%
29   0   0
Най-лесно става чрез т.нар. "share for share". Други страници споделят твоята и на когото му харесва я лайква. Другия добър вариант е страницата ти да е банер в големи сайтове.
Това е единствения реален начин според мен.

Всички други варианти съм ги пробвал. Купувал съм "чуждестранни", "таргетирани" , "USA" и тн. Резултата винаги е бил, че рийча на страницата ми се срива до нулата за около 20 дни. Може би е нещо като наказание, защото феновете влизат в рамките на 10-20 минути.
Истината е, че най-ефтино излиза да си ползваш рекламните опции на платформите (фб, иг, туитър). Всичко друго ще ти донесе бройка, но не и качествен трафик.

Та в този форум не съм намерил човек, с когото да съм се договорил да ми споделя страницата в неговите или в сайта му.

Другото което може да опиташ е да говориш с конкурентните на теб сайтове в нишата ти и да си говориш цена.

pepo_999

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
126   0   0
колега от тук ми е добавял но са само индийци пакистанци и тем подобни, ако искаш бройка като начало за да не ти изглежда страницата празна бива, ама за нещо друго не стават

webstil

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
ЪП на темата, все още търся човек за ФЕЙСБУК.
Дори феновете да са просто бройка - пак е ОК, но ПОНЕ да стоят в страницата, преди да почна рекламата искам да имам едни 10 000 фенове.
Някой може ли да помогне?

Горе