Търся: Добавяне на РЕАЛНИ чуждестранни фенове във FB и IG.

webstil

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Здравейте, търся добавяне на възможно най-реални фенове в двете социални мрежи. Става въпрос за чуждестранни фенове от ЕВРОПА. Предпочитам феновете да са от държави като Германия, Франция, Великобритания, Белгия, Испания, Италия, Швеция и т.н.
Започвам чисто нов проект, който така или иначе ще развивам с платена реклама в двете социални мрежи, но искам преди да пусна платената реклама да разполагам с някакво количество фенове, възможно най-реални, че да не ми изглеждат смешни страниците. Във ФБ спокойно можем да започнем със 7-10К, а може да добавя още, в зависимост от това дали са ок феновете. За Инстаграм не знам дали изобщо се предлага подобна услуга.

Не гоня срок за изпълнение, не е проблем да стават бавно нещата, даже е препоръчително, за да се избегнат рисковете от БАН на страницата и профила.
Не е проблем отделни хора да се заемат със ФБ и ИГ, съответно.
Приемам всякакви оферти на ЛС.
 
Колега,
в този форум няма такава услуга. Ако говорим за реални.
Аз имам пусната такава за фб, иг и туитър, но не се намират хора.
Обаче има бол обяви. Добавят се от сайтове. Пишеш в гугъл add fb likes (примерно) и излизат безброй такива сайтове. Пробвал съм ги - влиза бройката, но не са активни.
Все пак ако намериш такъв човек и останеш доволен, моля дс го препоръчаш.
 
Колега,
в този форум няма такава услуга. Ако говорим за реални.
Аз имам пусната такава за фб, иг и туитър, но не се намират хора.
Обаче има бол обяви. Добавят се от сайтове. Пишеш в гугъл add fb likes (примерно) и излизат безброй такива сайтове. Пробвал съм ги - влиза бройката, но не са активни.
Все пак ако намериш такъв човек и останеш доволен, моля дс го препоръчаш.

Добре, а за не толкова реални намира ли се или да не са чуждестранни? :D
Преди съм си плащал за такава услуга за БГ - хората си бяха реални, вече зависеше дали ще успееш да ги активизираш, но част от тях си лайкваха снимките в страницата. Ако трябва и българи да са и да не са толкова активни, но за ФБ просто ми е задължително. Не може да започна без някаква стабилна основа от фенове в самата страничка, защото ще изглежда смешно да имам 10 лайка като пусна рекламата. Поне 10 000 ми трябват.
 
Най-лесно става чрез т.нар. "share for share". Други страници споделят твоята и на когото му харесва я лайква. Другия добър вариант е страницата ти да е банер в големи сайтове.
Това е единствения реален начин според мен.

Всички други варианти съм ги пробвал. Купувал съм "чуждестранни", "таргетирани" , "USA" и тн. Резултата винаги е бил, че рийча на страницата ми се срива до нулата за около 20 дни. Може би е нещо като наказание, защото феновете влизат в рамките на 10-20 минути.
Истината е, че най-ефтино излиза да си ползваш рекламните опции на платформите (фб, иг, туитър). Всичко друго ще ти донесе бройка, но не и качествен трафик.

Та в този форум не съм намерил човек, с когото да съм се договорил да ми споделя страницата в неговите или в сайта му.

Другото което може да опиташ е да говориш с конкурентните на теб сайтове в нишата ти и да си говориш цена.
 
колега от тук ми е добавял но са само индийци пакистанци и тем подобни, ако искаш бройка като начало за да не ти изглежда страницата празна бива, ама за нещо друго не стават
 
ЪП на темата, все още търся човек за ФЕЙСБУК.
Дори феновете да са просто бройка - пак е ОК, но ПОНЕ да стоят в страницата, преди да почна рекламата искам да имам едни 10 000 фенове.
Някой може ли да помогне?
 

Горе