Добре дошли в Блатото.....

Какво е това позициониране и колко си затънал в Блатото?и на седмия ден Гугъл реши да оптимизира сайта:D
 
От: Добре дошли в Блатото.....

Ако схванах нещо от това което каза тана :shock:
Какво е това позициониране и колко си затънал в Блатото?и на седмия ден Гугъл реши да оптимизира сайта:D
 
От: Добре дошли в Блатото.....

извинявам се,изследвам теорията на Блатото и това колко може да потънеш с активността си:)
 
От: От: Добре дошли в Блатото.....

С една дума можеше да го кажеш : Спамиш :
извинявам се,изследвам теорията на Блатото и това колко може да потънеш с активността си:)
 
От: От: От: Добре дошли в Блатото.....

С една дума можеше да го кажеш : Спамиш :

По-вероятно има нужда да го измъкнем от 'блатото' :D
 
От: От: От: От: Добре дошли в Блатото.....

Абе, душа аз мислех да го дръпна по-навътре в него ама викам хайде ще простя. :D
По-вероятно има нужда да го измъкнем от 'блатото' :D
 
От: От: От: От: От: Добре дошли в Блатото.....

Абе, душа аз мислех да го дръпна по-навътре в него ама викам хайде ще простя. :D

Е как ще го дръпнеш, като не е шляпнал при нас в езерото... :D
 
От: Добре дошли в Блатото.....

...и последните месеци изминаха в анализ на това колко наивници всеки ден се опитват да скочат в Блатото....но то май не е интересно
Бъди активен цопни в Блатото,и когато някой Сеопасител ти каже че ще те изкара първи........
 
От: Добре дошли в Блатото.....

Май само аз разбрах за какво става въпрос.

Прави се аналогия между шаването в блато и оптимизацията на сайтовете за търсачки. Колкото повече шаваш в благото, толкова по-надолу потъваш.

При търсачките е подобно - колкото повече се опитваш да оптимизираш (правиш купища линкове), толкова повече затъваш в резултатите от търсене.
 
От: От: Добре дошли в Блатото.....

Заслужаваш призата: Професионален спамер :D

...и последните месеци изминаха в анализ на това колко наивници всеки ден се опитват да скочат в Блатото....но то май не е интересно
Бъди активен цопни в Блатото,и когато някой Сеопасител ти каже че ще те изкара първи........
 
От: Добре дошли в Блатото.....

А, според мен просто е искал да тества колко бързо ще получи червен картон. :lol:

Май само аз разбрах за какво става въпрос.

Прави се аналогия между шаването в блато и оптимизацията на сайтовете за търсачки. Колкото повече шаваш в благото, толкова по-надолу потъваш.

При търсачките е подобно - колкото повече се опитваш да оптимизираш (правиш купища линкове), толкова повече затъваш в резултатите от търсене.
 
От: Добре дошли в Блатото.....

и въпреки ударите под кръста аз задавам най-важния въпрос :да се хвана ли на сламката наречена сео или да стана патка:shock:
 
От: Добре дошли в Блатото.....

А, не - колкото по-голяма става паяжината, толkова повече нишки те издигат в йерархията. И все пак, всичко зависи от качеството на нишките - тънките се късат и падаш в блатото при mr.storeman, здравите са еластични и те 'трамплират' над пингвинските ледници... :D
 
От: От: Добре дошли в Блатото.....

и въпреки ударите под кръста аз задавам най-важния въпрос :да се хвана ли на сламката наречена сео или да стана патка:shock:

Сега на мода са Трансформърс. Бъди Трансформърс.
 
От: Добре дошли в Блатото.....

Когато попаднах в Блатото хиляди сеопасители ми казваха че ще ме извадят на повърхноста,да дишам отгоре,разбира се срещу определена сума която стигаше само за поредната глътка въздух.....сега разбирам че трябва да бъда спайдърмен и да си направя пайжина от илюзии за да мога да бъда разбран.
Когато имаш трафик 8 в събота не може да даваш картони.
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе