Добър вечер на всички предприемачи :).

Статус
Not open for further replies.

tsvetanmail

New Member
Добър вечер и от мен. Доста четох из форума и накрая реших да се регистрирам. Предполагам всички ме знаете кой съм. За който не знае кой съм да ползва гоогле. След дълга почивка (около 3 години) на бахамите реших да се завърна в България. Отново навлизам в интернет прострнството на България (зарязах проекта РеактОС и те тотално замряха) и този път вместо да се занимавам с глупости ще започна да печеля пари (надявам се поне) от интернет (те 2 лв. пари ли са ?). Това е за сега от мен и очаквайте включване (като реша с какво точно да се занимавам).
 
От: Добър вечер на всички предприемачи :).

Е тогава се занимавах с глупости :). След почивката се промених.
 
От: Добър вечер на всички предприемачи :).

Е тогава се занимавах с глупости :). След почивката се промених.
То звучи, като "Преминах през програма за превъзпитание." и сякаш признаваш за допуснати грешки.
 
От: Добър вечер на всички предприемачи :).

Еми пораснахме. Понаблъска ни живота и човек израства. Дето се вика евролюция (като еволюция ама с евро вместо долари)
 
От: Добър вечер на всички предприемачи :).

Не те знам кой си, ама дано да ме забавляваш, че откакто си замина кръчмаря тука настана мрак и пустота.
ПС: Кръчмаря, липсваш ни :*** муааа
 
От: Добър вечер на всички предприемачи :).

Що бре. Като ви липсва тоя с кръчмите нали на няколко пъти си постави линка към най великия СЕО форум (или форума май не беше негов, а той отговаряше за няква българско/татарска част нещо си). Иначе и аз се смях като му четох темите тук. А какво стана имаше един Апостол Апостолов дето нещо му щракаше главата и беше астролог, мениджър, диетолог и не знам си кво още? Жив ли е дядката или е фърлил вече топа?
 
От: Добър вечер на всички предприемачи :).

Може да се каже, че едно време си деляхме пиедестала за БГ интернет звезда с Апостол Апостолов.
 
От: Добър вечер на всички предприемачи :).

Може да се каже, че едно време си деляхме пиедестала за БГ интернет звезда с Апостол Апостолов.

Аха, него го знам...

Добре диошъл, дано се задържиш по-малко :)
 
От: Добър вечер на всички предприемачи :).

Ти Цецо Кукото ли си бре мен, син на Апостола на българските предприемачи

Вас еволюцията не ви лови, тя е за хората не за боговете:lol:

Най-големият български хакер, програмист, учен и най-вече спамер. Кръстен от родителите си tsvetanmail (ЦветанПоща), в специализираните IT заведения е известен и като Цветан Банчев.

Създател на операционната система на бъдещето, Цоник ОС, той определя себе си като новия Бил Гейтс. Самият Бил Гейтс твърди, че е стария ЦветанПоща

"Така ли, аз не ти ли казах че аз съм българският Бил Гейтс.Аз съм най-известният хакер, спамери програмист в цялото българско интернет пространство , а сега съм тук, преди няколко часа налазих и в замундата и започнах да спамя потребителите им през техните сървъри.Яко е нали. Смърт на човекоживотните"
 
От: Добър вечер на всички предприемачи :).

Нито ти надувке, нито Апостолов можете някога да достигнете славата и интелекта на кръчмаря ( моля те, моля те, вземи ме за своя кръчмарка )
Можеш само да си мечтаеш за такова признание, каквото получава той ! Завинаги в сърцата ни, кръчмарю върни се във форума ни :***
 
От: Добър вечер на всички предприемачи :).

Ей сега пиша на Кръчмаря да се върне. Notrant видя ли, че знаят хората кой бях. Ама това са инсинулации по мой адрес. Някой ми ползваше компютъра и хакваше наляво и надясно и за това отидох на почивка за 3 години.
 
От: Добър вечер на всички предприемачи :).

Три години ли минаха? Ееех, какви времена бяха...
 
От: Добър вечер на всички предприемачи :).

Тоя беше "известен" през 2006 ако не се бъркам съм го мяркал по форумите (ако е същия де).
По-скоро 2007 и началото на 2008 :)
Едва ли е същия де. Освен ако не е бил три години в Карлуково :D
 
От: Добър вечер на всички предприемачи :).

До тук добре но откога на Карлуково или Баткун им казват Бахамите, а и три години не са ли малко за да си отпочинеш напълно ?

Ако докараш баща ти във форума ще призная че си ти, иначе си менте
 
От: Добър вечер на всички предприемачи :).

Е Карлуково си е като Бахамите само, че на Балканските полуострови. Еее скъсахте се с тия червени репички. Ще взема да бия рекорда на ония с 4-5 дето беше преди да получи БАН. Нито нещо съм обидил някой, нито спамя с нещо. То човек да не се пише с ника си от преди време значи :(.

20110128203738%21Trollface.png
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе