Доживях една моя статия да стане свежа

От: Доживях една моя статия да стане свежа

"SEO оптимизацията – това е начин да се подмами Google, че определен уеб сайт заслужава добри места в нейната търсачка за определени ключови думи. " - epic fail 1/10



Много глупости в тази статия, но нормално , те такива излизат в свежо , продължавай да пишеш тъпотии и ще излизаш все по-често
 
От: Доживях една моя статия да стане свежа

И двамата сте прави.

Martin Radev е прав според най-разпространените българските разбирания, съдейки по това, което най-често правят повечето от тези, които се наричат оптимизатори. Други ги четат с интерес и правят същото. Ако може да изментиш с нещо алгоритъма, да правиш сайтове за машини, а не за хора, да наблъскаш хиляди линкове, дето ти падне, без значение от темата, местоположението, анкора и т.н., то ти с право можеш да се наречеш български сеоджия.

scorpiass пък е прав от гледна точка на това, че вече сме 2010 година, а не 2005 и това, което е цитирал от дописката, е голяма глупост в днешни времена. Алгоритмите прогресират и добрият оптимизатор трябва да прави точно обратното - до такава степен да улеснява читателите на сайтовете си да откриват търсената от тях конкретна и актуална информация, че дори алгоритмите на търсачките да отчетат и да се съобразят с този факт.
 
От: Доживях една моя статия да стане свежа

Истината: Google е корпорация като всяка друга. Макар и нейният слоган да е „Dont Be Evil“, нейната цел е да печели колкото се може повече и да се разраства колкото се може повече. Microsoft през 90-те бяха абсолютно същите – много добри за времето си, безплатни програмки за вашата операционна система, която най-вероятно е била Windows 95, а защо не и 98, но реално те печелиха като луди за това, че правиха безплатни неща. Когато някой злослови срещу Google и бъде хванат, той просто бива смачкан – лошо класиране в търсачката на Google, да не говорим, ако пък това е писано в Blogger. Акаунтът бива изтрит моментално.
а тая глупост?
 
От: Доживях една моя статия да стане свежа

Рядко се заяждам тук. Обаче да предлагаш оптимизация и уеб дизайн и да имаш неработещи страници е срамота.
Грешка 404 — това, което търсите, не беше намерено
 
От: Доживях една моя статия да стане свежа

Браво ... Успех и за напреде :)
 
От: Доживях една моя статия да стане свежа

как стажа дна новина свежа ?
не е заради гласовете или ?
 
От: Доживях една моя статия да стане свежа

как стажа дна новина свежа ?
не е заради гласовете или ?
Мисля. че си е баш от гласовете. :) Трябва да си над определена бройка, но това ще кажат експертите, които цъкат със Свежото. ;)
 
От: Доживях една моя статия да стане свежа

браво колега
на мен още не ми се е случвало да съм свеж със стаиите :)
успех и занапред
 
От: Доживях една моя статия да стане свежа

Браво само успехи за на пред!
 
От: Доживях една моя статия да стане свежа

за да си свеж трябва много силен скайп спам :d
 
От: Доживях една моя статия да стане свежа

Странен им е алгоритъма на свежото - имал съм линкове, които стават свежи с 50-60 гласа, в същото време гледам такива с по 10-15 гласа излизат.... и май не е до бързо гласуване в началото.... Ама веднъж влезне ли в лентата отдясно, вероятността да се освежи и много голяма :)
 
От: Доживях една моя статия да стане свежа

Странен им е алгоритъма на свежото - имал съм линкове, които стават свежи с 50-60 гласа, в същото време гледам такива с по 10-15 гласа излизат.... и май не е до бързо гласуване в началото.... Ама веднъж влезне ли в лентата отдясно, вероятността да се освежи и много голяма :)

затова питам....
 

Горе