Дойде времето на принтираните пушки и пистолети вижте един от основателите в това видео

bentos

Active Member
мислите ли да си купите 3д принтер и пластмаска за печат на пщови

s1yf0x

Well-Known Member
едва .ли някой, който е виждал полуоткъснат палец от пръсната полимерна рама на истински боен Walther би се навил да стреля с такова нещо, пък било то и с малокалибрени муниции.

Krumov

Well-Known Member
Доста старо като идея и информация. Прави се от зората на 3D принтирането. През 93 във филма In the Line of Fire е показан подобен пистолет

Krumov

Well-Known Member
С това може май много според мен да се направи дръжка, корпос и някои елементи, които не са в активната система на оръжието. Изцяло направено на принтера, си е само за оптимисти.
Ето ЦЪК просто цевите са за един изтрел.

alexkuzmov

Well-Known Member
мислите ли да си купите 3д принтер и пластмаска за печат на пщови
Ахахах, това е пълен абсурд.
Да не говорим, че машините за производство на огнестрелни оръжия са свободно достъпни от мноооого отдавна.

Гарантирам че е млад този пич и си мисли, че е открил топлата вода с тия 3D принтери...

bentos

Active Member
Доста старо като идея и информация. Прави се от зората на 3D принтирането. През 93 във филма In the Line of Fire е показан подобен пистолет
да де, но сега вече технологията май е готова и работи а преди беше фантастика.

bentos

Active Member
Ахахах, това е пълен абсурд.
Да не говорим, че машините за производство на огнестрелни оръжия са свободно достъпни от мноооого отдавна.

Гарантирам че е млад този пич и си мисли, че е открил топлата вода с тия 3D принтери...
какви машини, аз май съм забравил да ви кача клипа на тоя каде ги прави и е дал линкове за всичко, идеята е че в сащ можеш да си вземеш металната част upper и другото го принтираш. след като ти излезне всичко към 400 долара после един пищов излиза към 150

alexkuzmov

Well-Known Member
какви машини, аз май съм забравил да ви кача клипа на тоя каде ги прави и е дал линкове за всичко, идеята е че в сащ можеш да си вземеш металната част upper и другото го принтираш. след като ти излезне всичко към 400 долара после един пищов излиза към 150

Всякакви машини.
Струг, фреза, настолни бормашини, преси, изработени матрици, заготовки, газови пещи, всичко е свободнодостъпно.
Даже до врата ще ти ги доставят.

Проблема с производството на пистолети никога не е бил цената или трудността.
Ако те надушат, че го правиш и по лошо, че ги продаваш, ще ти наврът наказателния кодекс в гъза.

s1yf0x

Well-Known Member
В България не можеш да си купиш рама, цев или затвор ( това на което казвате upper ) на свободна ЛЕГАЛНА продажба. Само пълнители или възвратна пружина.

contra

Well-Known Member
Пишете наизуст тука една част.
Предлага се даже принтер за металните части - погледнете сорс сайта.

Вероятно може и сам да си ги направиш при наличие на спецификациите.

bentos

Active Member
Всякакви машини.
Струг, фреза, настолни бормашини, преси, изработени матрици, заготовки, газови пещи, всичко е свободнодостъпно.
Даже до врата ще ти ги доставят.

Проблема с производството на пистолети никога не е бил цената или трудността.
Ако те надушат, че го правиш и по лошо, че ги продаваш, ще ти наврът наказателния кодекс в гъза.
определено ако тръгнеш на шопинг за тези неща ще ти трябват едни 30 палки и всички ще знаят какво си купил :)

Горе