Дойде времето на принтираните пушки и пистолети вижте един от основателите в това видео

bentos

Active Member
мислите ли да си купите 3д принтер и пластмаска за печат на пщови
 
едва .ли някой, който е виждал полуоткъснат палец от пръсната полимерна рама на истински боен Walther би се навил да стреля с такова нещо, пък било то и с малокалибрени муниции.
 
Доста старо като идея и информация. Прави се от зората на 3D принтирането. През 93 във филма In the Line of Fire е показан подобен пистолет
 
С това може май много според мен да се направи дръжка, корпос и някои елементи, които не са в активната система на оръжието. Изцяло направено на принтера, си е само за оптимисти.
Ето ЦЪК просто цевите са за един изтрел.
 
мислите ли да си купите 3д принтер и пластмаска за печат на пщови
Ахахах, това е пълен абсурд.
Да не говорим, че машините за производство на огнестрелни оръжия са свободно достъпни от мноооого отдавна.

Гарантирам че е млад този пич и си мисли, че е открил топлата вода с тия 3D принтери...
 
Доста старо като идея и информация. Прави се от зората на 3D принтирането. През 93 във филма In the Line of Fire е показан подобен пистолет
да де, но сега вече технологията май е готова и работи а преди беше фантастика.
 
Ахахах, това е пълен абсурд.
Да не говорим, че машините за производство на огнестрелни оръжия са свободно достъпни от мноооого отдавна.

Гарантирам че е млад този пич и си мисли, че е открил топлата вода с тия 3D принтери...
какви машини, аз май съм забравил да ви кача клипа на тоя каде ги прави и е дал линкове за всичко, идеята е че в сащ можеш да си вземеш металната част upper и другото го принтираш. след като ти излезне всичко към 400 долара после един пищов излиза към 150

 
какви машини, аз май съм забравил да ви кача клипа на тоя каде ги прави и е дал линкове за всичко, идеята е че в сащ можеш да си вземеш металната част upper и другото го принтираш. след като ти излезне всичко към 400 долара после един пищов излиза към 150

Всякакви машини.
Струг, фреза, настолни бормашини, преси, изработени матрици, заготовки, газови пещи, всичко е свободнодостъпно.
Даже до врата ще ти ги доставят.

Проблема с производството на пистолети никога не е бил цената или трудността.
Ако те надушат, че го правиш и по лошо, че ги продаваш, ще ти наврът наказателния кодекс в гъза.
 
В България не можеш да си купиш рама, цев или затвор ( това на което казвате upper ) на свободна ЛЕГАЛНА продажба. Само пълнители или възвратна пружина.
 
Пишете наизуст тука една част.
Предлага се даже принтер за металните части - погледнете сорс сайта.

Вероятно може и сам да си ги направиш при наличие на спецификациите.
 
Всякакви машини.
Струг, фреза, настолни бормашини, преси, изработени матрици, заготовки, газови пещи, всичко е свободнодостъпно.
Даже до врата ще ти ги доставят.

Проблема с производството на пистолети никога не е бил цената или трудността.
Ако те надушат, че го правиш и по лошо, че ги продаваш, ще ти наврът наказателния кодекс в гъза.
определено ако тръгнеш на шопинг за тези неща ще ти трябват едни 30 палки и всички ще знаят какво си купил :)
 

Горе