Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Понеже темата е на вълна хакери
http://eflicker.fr/ тези които искаха да вземат логото и девиза на анонимните в момента нещо изчезнаха XD
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Редрум на тебе централно ти е избягала центровка - Аз така и продължавам да не мога да разбера точно каква теза защитаваш и за турското робство и за годините след това ама това с Вапцаров направо изби рибата.
За мен Вапцаров е най добрият български поет независимо от това че е бил комунист - достатъчно е да прочетеш само част от стихотворенията му за да си сигурен че този човек със сигурност е бил идеалист и участието му в комунистическите организации е по скоро следствие на това което ти обясни и Ноке - Такъв е бил живота от тази страна на барикадата е попаднал той не е имал и друг избор в онези години.
Това не ми пречи обаче да смятам че участието ни в двете световни войни на страната на Германия е било най правилното за държавата ни предвид обстоятелствата в онези години независимо че и в двата случая сме от губещата страна. Управлението на Цар Борис е едно от най добрите който сме имали в най новата ни история и икономическият растеж на българската икономика от онези времена го доказва.
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

В предните си мнения съм написал каква ми е тезата за турското робство - връщай се назад и чети.

За Вапцаров, ок, на теб ти харесва, на мен не ми харесва творчеството му. Аз си имам други любими поети, които не са служели на Коминтерна. А че Вапцаров е бил глупак, историята го доказва. Ако беше доживял 9ти септември, можеше и да му видят сметката или да го пратят по Сибир.

Обаче писанията ти са странно шизофренни - хем Царство България е рай, с най-доброто управление, страхотна икономика, хем какви били условията на живот и това било накарало Вапцаров да стане комунист :lol: Не само, че е имал избор - направил го е с пълното съзнание и дори е твърдял, че е македонец по едно време - нещо което сега се използва от бюрмаджиите, които го смятат за етнически македонец. Какво да му уважавам на такъв човек? Идеалист бил, ок, значи е бил глупак, както и останалите идеалисти комунисти, които са работели против България и са си мечтаели за утопичния комунистически рай.


А какво смятат другарите му комунисти за него:

За онова време в писмо до ЦК на БКП през 1951 г. Александър Жендов отбелязва, че Райнов коментира разстрела на Вапцаров с „Така му се пада, като е такъв глупак!
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Редрум шизофрения има само в болният ти мозък пропит от ненавист към комунистите и болна амбиция да се докараш потомък на народ живял под робство 5 века - това последното явно силно повдига националното ти самочувствие.

Относно царство България не виждам да съм написал някъде че е било рай а само констатирам че със все всичките си грешки това са едни от най добрите години в най новата ни история - ако ти си на противна теза това си е твоя работа но недей да правиш волни интерпретации на думите ми.

А пък точно Жендов да разказва и преразказва кой е умен и глупак е смехотворна история - Вапцаров поне не е доживял 9 септември да види какви ще ги свършат тия дето се е борил за тях за разлика от Жендов който баш неговите са го изхвърлили като мръсно маче.
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Чудно мнение, ма хайде да не ми даваш диагнози, освен между другото не си станал лекар :) Ми на кой да съм потомък бе, на марсианците ли? Няма какво да се докарвам, аз съм българин, също както и моите предци.

За комунизма - аз съм националист, патриот и убеден антикомунист. Няма как да е друго яче. По тази причина не мога да харесвам и комунистически поети, пък били те и идеалисти, което ще рече - заблудени глупаци. Най-близкият приятел на Вапцаров го нарича глупак, кой съм аз, че да му противореча? :)
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Предполагам че ако марсианците твърдяха че са били под турско робство 5 века щеше да си намериш някоя стринка по бащина линия и от Марс
Но пък от друга страна щом това че твоите предци са били турски роби те прави горди и щастлив кой съм аз та да ти противореча? :)
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Да тъпаниш че си антикомунист в днешно време е като да твърдиш че си антимарсианец (понеже гледам че сте на марсианска тема) :) .
Колкото безсмислено, толкова и лесно, че и суперсмешно.

Комунисти няма. Ако не броим някой и друг дядо/баба. Те със сигурност са световна заплаха - ходи се бий с тях...

Ама виж - да си комунист по тия земи преди 80 години е било трудно. Искали се е особени качества, включая и железни топки. Ама какви мъже са те в сравнение с наш редрум :) , дето през 2012-та е такъв героичен боец срещу световното зло - комунизма :) ...
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Така е, искали са се железни топки, за да обираш мандри и да крадеш кашкавал. А да и да можеш да пиеш докато се криеш в шумата. Щото партизаните друго не са правели. Е, има един случай на великия партизански отряд Антон Иванов (тоя го екзекутират редом с Вапцаров), в който тия с железните топки нападат една болница и избиват лекуващите се там немски войничета. Героична постъпка.

Смешното в случая е, че ти не си политически грамотен и не виждам смисъл да ти обяснявам за новите леви течения, които междувпрочем са господарстващата идеология по целия бял свят днес. Нямало комунизъм, верно е, няма го стария комунизъм, но либералната социалдемокрация му е достоен наследник. Та, ако си публична личност и заемаш позиции подобни на моите, е тогава вече се искат железни топки :) Примери могат да се дадат със стотици. Темата яко се поизчерпа.

п.п. Народ, който не познава миналото си, е обречен да го повтори!
 
Последно редактирано:
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Предполагам че ако марсианците твърдяха че са били под турско робство 5 века щеше да си намериш някоя стринка по бащина линия и от Марс
Но пък от друга страна щом това че твоите предци са били турски роби те прави горди и щастлив кой съм аз та да ти противореча? :)
Що се правиш на тъп? Явно на острова контактите с азиатски англичани са ти дошли в повечко. За тебе не сме били под робство, чудно е защо всички наши революционери говорят за робство и що са дали живота си, за да ни освободят, след като според теб са живели на чудно място и са имали сума ти права. Явно са били глупаци. Като например един Бенковски, чиито думи, според теб, "Ставайте робове, аз неща ярем", са пълна глупост.
 
Последно редактирано:
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Редруме, намекнах ти го на няколко пъти - ти родната си история не знаеш.
Нямаш необходимия фундамент дори за патриот.
Някой те е объркал в ранна възраст с приказки за призраци (комунисти).
Позиции бил заемал :) .

В историята фактите не са черни или бели.

Нямаш ценз да заемаш позиции.
Че ти ако се изтъпаниш някъде да говориш публично тия дето ги пишеш тука, тя аудиторията ше се пръсне от смех :) .

Тия "позиции" само у предприемач и Фейсбука може да си ги заемаш колко щеш :) .
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Характерни за теб са празните приказки. Ще ми кажеш ли кое по-точно не знам? Не съм аз тоя дето величае Бекапето без да е прочел една сериозна историческа книга. Герои били партизаните, такива герои с железни топки, че докато се появи Червената армия се крили в шумата от страх. То само с линкове от уикипедия не става, всъщност става, ма е характерно за тия родени с естествен загар, като тоя на аватара ти. Аман от демагози.

Въобще голяма пасмина в тоя форум - единия отрича турското робство, другия сигурно всяка година ходи на Бузлуджа и заедно с Дон Цеци и новите партизани от Евророма пее "Партизан за бой се стяга". Чудна картинка :-o
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

То остана да седна и да ограмотявам публиката.
Историята никога не ми е била любим предмет.
И въпреки туй я познавам няколко пъти по-добре от пишман патриоти като тебе и никс.
Възпитан и образован съм да съм патриот.
Нито съм комунист, нито лумпен тип "Кой не скача е червен".
А съм българин.

Къде ме видя да величая бекапето?
Дадох ти маса примери, че тогавашната власт, анти-комунистите (които всъщност по онова време са наричани "фашисти"), не са били повече стока от комунистите.

Вапцаров е бил достоен българин, няма значение какъв е бил по убеждения. Изборът е бил доста ограничен по него време - фашист или комунист.
Един патриот никога няма да се отрече от националните си герои, освен ако не е заслепен от безсмислен в днешно време фанатизъм, плод на промит мозък.

Когато ужким-патриотите в една държава започнат да плюят по националната си памет, нещата хич не са на добре.
Ама хич.
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Аз не мога да разбера с какво е заслужил Вапцаров, че да го определяш за национален герой? Кое му е достойното. Какво е направил, ще ми обясниш ли. Верно е, оставил е следа в българската литература, но национален герой? Чакам разяснение.

Между другото, тогавашната власт е била и срещу антикомунистите, ама хайде да не те ограмотявам излишно. Само ще ти кажа, че по това време ВМРО е била забранена (както и редица други националистически организации) и Иван Михайлов (Ванчо Михайлов) живее в Турция.
 
Последно редактирано:
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Много обичат някои люде, да вадят исторически факти (най-добре с лееща се кръв и дим от пожари) и да ги минават през призмата на настоящия морал, етика и политическа коректност. И съответно да генерализират. Отделно, същите тези люде, под влияние на образование, стемежи, фалшиви страсти и предимно подведени от някой техен си кумир (вожд или учител), често съзнателно (предимно от неграмотност) изкривяват термини и факти, премълчават неизгодните им и раздуват тези, които най-добре пасват на душевният им мир.

....
Стреснах се от следното твърдение на г-н Веселин Дремджиев от статията му в 29-и брой от т.г., цитирам ...”не оправдаваше факта, че в главата за Априлското въстание бяха пропуснати турските кланета в Батак и в Перущица, както и че се употребяваше удобният за коалиционния партньор на СДС термин османско владичество вместо турско робство. Грешките бяха поправени...”.

Искам да направя следния коментар: Първо за “османско” и “турско”. Въпросът има два аспекта. Единият е научният; г-н Дремджиев е вероятно историк и по-добре от мене знае, че Османската империя до нашето освобождение не е била национална, за да бъде турска; бащата на турската нация, Кемал Ататюрк, я създава по-късно. Политическите права в империята са се определяли от религията. Не е било винаги задължително. Крали Марко им е бил васал, а пък Алеко Богориди - висш сановник. Друг е въпросът, че турчин и мюсюлмани са използвани у нас като синоними. “Турско” владичество или робство исторически е просто неточно. Терминът днес служи на втория аспект: възпитаване омраза към турския етнос. По въпроса за кланета. За съжаление дори и през последните години сме свидетели на кланета в Босна. И то най-масовите са извършени от нашите православни християнски братя сърби. Авторът апелира за равнопоставеност при миналото. Комунистическият атентат в “Св.Неделя”, но и белият терор. Но учат ли нашите деца, че само преди 8 години (1989г., статията е писана 1997), ние, етническите българи, убихме 7 турци, броят по официални данни, с “рекуширали” куршуми, както твърдеше през 1989 г. по телевизията наглият комунистически заместник-министър на външните работи. Заради вярата им, турската. А за старите грехове като това, че Яне Сандански е прочистил от турски села десния бряг на Места с кланета, а на левия бряг селата оцелели, защото се намесила редовната българска войска? А това, че сме направили погром на гърците в Поморие 1905 и изгорили града? Аз не се срамувам от това, че съм българин, напротив.

...Страшно е, че масовият българин одобрява възродителния процес. Защото е учил в училище, че турците са ни клали и това е едно малко справедливо възмездие. “Заплахата за националната ни цялост” и “националните ни интереси” са средство на политиците за експлоатиране на заложеното с възпитанието.

Да изселиш по позорен начин 300 000 души през края на 20-и век е престъпление, за което ни осъди целият свят, дори Кремъл не беше доволен, но главният виновник си пише мемоарите на “Секвоя” и те стават бестселър. И никой не е осъден и никога няма да бъде, защото така сме възпитани. Жан Виденов не се посвени да назначи идеолога на възродителния процес проф.Илчо Димитров за министър на образованието, а българските академици преди два месеца нямаха никакъв срам да го изберат за академик. И не само него, ами и другия идеолог, Николай Хайтов, действащ на помашкия фронт. Срам ме е да спомена пред кого са предпочетени.

Щом те правят академик затова, че си обосновател на процеса, при който стотици хиляди хора са изхвърлени от домовете им и имотите им закупени на безценица, вместо да те накажат, теб или преките изпълнители, кой ще повярва, че мутрите ще бъдат наказани, когато правят същото с насилие и изнуда. Най-малко в Европа, където толкова се мъчим да проникнем. А после се чудим, че ни няма в списъците на кандидатите в Европейската общност.
проф. Иван Пожарлиев, София, в. Капитал 1997г.
.....

По въпросът с Вапцаров. Ами направил е същото, като Ботев, съответно във неговото време, със средствата, които е имало тогава. Е ли е или не е национален герой тогава? Или конкретните двамца са удобни за съответната образователна система? Да не забравяме, че Ботев не е долюбван от своите хора. И лично някой се е погрижил за това на 2-ри юни...
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

По въпросът с Вапцаров. Ами направил е същото, като Ботев, съответно във неговото време, със средствата, които е имало тогава. Е ли е или не е национален герой тогава? Или конкретните двамца са удобни за съответната образователна система? Да не забравяме, че Ботев не е долюбван от своите хора. И лично някой се е погрижил за това на 2-ри юни...
Ти нормален ли си? Сериозно. Ботев се бори ЗА НЕЗАВИСИМОСТТА на България, а Вапцаров се е борил за установяването на болшевишка диктатура и дефакто ликвидирането на независима България. Двамата се борят за абсолютно противоположни неща. Как можеш въобще да ги сравняваш :shock:

Искаш да ми кажеш, че всички партизани - комунисти са национални герои? :shock:

Помиите за "възроднителния" процес въобще няма да ги коментирам. Чакам да ми напишеш коментар за взривения вагон, от турски терористи, за майки с деца на гара Буново.

Да изселиш по позорен начин 300 000 души през края на 20-и век е престъпление
Само ще кажа, че никой не ги е изселвал. Те сами си тръгнаха.
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Ти май не вдяваш, че всичко е въпрос на гледна точка? И партийна линия. Преди 20 години е бил национален герой. Сега не е. Преди 140 години Ботев е бил тъмен балкански терорист.
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Ъъъъ, било въпрос на гледна точка? Ти позиция нямаш ли, мъж ли си или лукова глава? Българин ли си или човек на света? От българска гледна точка Вапцаров никога не е бил национален герой, от съветска може и да е бил герой, но това не е мой проблем. А Ботев никога пък не е бил тъмен балкански терорист, поне не и за нас българите.

Ей чудите се вече каква простотия да напишете...
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Само ще кажа, че никой не ги е изселвал. Те сами си тръгнаха.

Верно не те слуша главата тебе :) Наистина ли отричаш геноцида?
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Ти нормален ли си да наричаш това геноцид. Ще ми кажеш ли колко души са избити по време на тоя "геноцид"?

Геноцидът (от гръцки:γενο - род, племе и латински:caedo - убивам) е целенасочено и систематично унищожаване, частично или пълно, на дадена национална, етническа, расова или религиозна група посредством:

убийство на членовете на тази група;
тежко физическо или психическо увреждане на членовете на групата;
насилствено възпрепятстване на тяхното възпроизвеждане;
причиняване на каквито и да е тежки условия за живот, с цел унищожаването, изцяло или частично, на тази група;
насилствено отнемане на деца от една група и прехвърлянето им в друга група.

Ето ти определението за геноцид, чакам да ми кажеш коя от подточките се е случила в България.

Също искам да докажеш, че българската държава е изселвала турци в Турция против тяхната воля.
 
От: Долнопробни турски хакери удариха сайта на Атака - Ще си платите!

Ъъъъ, било въпрос на гледна точка? Ти позиция нямаш ли, мъж ли си или лукова глава? Българин ли си или човек на света? От българска гледна точка Вапцаров никога не е бил национален герой, от съветска може и да е бил герой, но това не е мой проблем. А Ботев никога пък не е бил тъмен балкански терорист, поне не и за нас българите.

Ей чудите се вече каква простотия да напишете...

Опитвам се да ти кажа нещо вече няколко пъти и сега ще ти го кажа бавно... баааавно, може да си записваш:

Историята се пише от победителите. Историята се използват от политиците. Писаната история е средство за постигане на определени политически цели.

Ако говоря бързо, да повторя? Ако не вярваш, що не си поприказваш с някой македонец по темата?
Ако трябва да избирам дали да съм българин или жител на света, определено избирам второто :). Национализма води само до канибализъм между масите, защитаващи противоположни тези. И до затъпяване. За справка - макетата (че са близко, не че са единствените с промити мозъци).
 

Горе