Домейна, който регистрирахте днес

Тоз път си набарах домейн който може и да струва нещо.
 
Каталог за сайтове ;)
Аз поне вече разбрах, че .info домейни никой не ги бръсне за слива, поне в повечето случаи. На мен разширението ми харесва, но явно друго търсят хората.
 
Аз поне вече разбрах, че .info домейни никой не ги бръсне за слива, поне в повечето случаи. На мен разширението ми харесва, но явно друго търсят хората.

Абсолютно погрешно мнение. Има няколко "top" домейна, които си вървят редовно на пазара. Аз повечето ми сделки дори са от .info домейни. Вероятно ти си случил на кофти домейни.
 
Разцепих са аз - 5 нови домейна си регнах за супер ниската оферта. Няма да ги споменавам тук всички, че смятам скоро да ги пусна за продаване :D
Един от тях е: thailandfood(.)info - има ли гладни за тайландско? :D :D Приемам оферти ;)
 
drogeria.info - 2004 година, перфектен за онлайн дрогерия

напук на всички аз пък харесвам инфо домейни
 
Те домейните на пепо ги знаем, регва някакви домейни, после едва успява да продаде домейна + сайта за 20-30 лева. Пазара е пълен с неговите инфо домейни и wp блогове.
 
  • Like
Реакции: Sky
xakepu.com - Не съм го регистрирал, ама видях че скоро се е дропнал. В момента все още е свободен, някой ако му харесва да го грабва :)
 
bulenergy.com
 
Харесал съм един домейн от brandbucket.com и искам да го купя, ама някой има ли опит с тях да каже ок ли са, понеже струва много пари и малко се притеснявам да ги платя ей така
 
Харесал съм един домейн от brandbucket.com и искам да го купя, ама някой има ли опит с тях да каже ок ли са, понеже струва много пари и малко се притеснявам да ги платя ей така
Нямат проблем там, те играят като посредник. Плащаш на Brandbucket и докато не мине сделката парите не се плащат, докато не се прехвърли домейна, те държат парите.
Кой е домейна, може да е на някой от колега тук ;)
 
  • Like
Реакции: sedo
Харесал съм един домейн от brandbucket.com и искам да го купя, ама някой има ли опит с тях да каже ок ли са, понеже струва много пари и малко се притеснявам да ги платя ей така
Толкова ли е хубав домейнът, ще се радваме да ни го кажеш :)
 
Харесал съм един домейн от brandbucket.com и искам да го купя, ама някой има ли опит с тях да каже ок ли са, понеже струва много пари и малко се притеснявам да ги платя ей така

Тези домейни от беанд букета може да се намерят за по $20-30 , поне 60% от тях....
 

Горе