Домейна, който регистрирахте днес

Толкова ли е хубав домейнът, ще се радваме да ни го кажеш :)

Ами не можах да измисля име за системата за онлайн магазини и намерих там, струва 3000$ ама мисля, че името е много добро.
Ще го купя тия дни и като приключи трансфера ще кажа кой е.
 
educated.men
 
WOW GODADDY са номер едно..

на аукцион си бях купил домейн bitcoinbet.io за 350 лв.. и сега годейди ми правят рефунд 80 лв.. незнам защо..

Код:
GoDaddy.com, LLC just sent you a partial refund of $46.79 USD for your purchase.
 
WOW GODADDY са номер едно..

на аукцион си бях купил домейн bitcoinbet.io за 350 лв.. и сега годейди ми правят рефунд 80 лв.. незнам защо..

Код:
GoDaddy.com, LLC just sent you a partial refund of $46.79 USD for your purchase.

Брутално, такова нещо не съм виждал досега хахах. Искат да те почерпят бира сигурно :)
 
Харесал съм един домейн от brandbucket.com и искам да го купя, ама някой има ли опит с тях да каже ок ли са, понеже струва много пари и малко се притеснявам да ги платя ей така
Какво стана с домейна, купи ли го вече?
 
samoletnibileti.online
 
Хайде няма да съм алчен и ще споделя един домейн който може да е потенцеален.. пък след време ако някой направи пари да ми даде 1% от печалбата...

NovaKola.BG

Свободен за регистирация.
 
Не беше днес, но си регнах novinitemi.com
Получи се интересна колаборация от думи, без да съм го целял, дори да е все тая...
novinite mi
novini temi
novi temi
има и още няколко, но не си заслужава да се споменават.
 
Наскоро си купихме: worldcup-russia2018.com
Идеята ни бе, че нали през следваща година предстои световното първенство по футбол в Русия и смятахме да пуснем сайт с инфо за първенството, защото сме си фенове. Също както се досещате по време на световното, доста народ ще търсят информация за мачовете и всякакви неща свързани с него. Обаче наскоро най-изненадващо на пощата получихме не лоша оферта да го продадем и сега сме пред дилема дали наистина да го продадем или да пуснем сайта в крайна сметка, защото евентуално може да се изкара и някой лев през следващата година, а след това домейна да остане като история и информация за световното. Според вас какво би си заслужавало повече? Аз лично почвам сериозно да се замислям дали ако някой ни предложи прилична цена по-скоро да се продаде.
 
Каква цена предложиха.... Може и закодирано ХХХ да ни кажеш, ако не е тайна. Аз бих им поискал двойно повече и ако се навият да им го продам.
 
  • Like
Реакции: wsar
Каква цена предложиха.... Може и закодирано ХХХ да ни кажеш, ако не е тайна. Аз бих им поискал двойно повече и ако се навият да им го продам.

А, не че е тайна, просто не сме се сблъсквали толкова с препродажби на домейни и никога не сме имали подобна идея. Обаче сега не знам дали е много удачно да казвам стойността на офертата от гледна точка на това, че настина се замисляме дали да се продаде или да си реализираме сайта, от който евентуално може да си докараме повече отколкото ако се продаде само домейна. Въпреки, че офертата е относително прилична вече, но не бих казал, че е и кой знае каква де. Явно опипват почвата и аз ти благодаря за мнението. Водим сега някаква кореспонденция и времето ще покаже. Изглежда са склонни да преговарят, което ми говори, че имат по-сериозен интерес. Вероятно домейна ще е интересен за през следващата година.
 
Аз не виждам причина да напишете поне за колко цифрена сума става въпрос, за да ти даде някой опитен, отговор.
 

Горе