Домейна, който регистрирахте днес

От: От: Домейна, който регистрирахте днес

CPVVoN3UcAANtKL.png


Хубав домейн, аз имам Atvertise.com
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Ама и ти се набиваш яко с домейни :|
От няма на какво, и аз се набих с няколко, така наречените китайски, хванах един пич китаец, които пък се обади на чича му в някаква забутана провинция в Съчуан , да вземе човека да съчини поредица от числа, щастливи за китайците, и ония пич след 3 дена излезе със становище по въпроса, и ето ме мен, с 3 китайски домейна... ама нещо няма далавера :lol:
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Ама и ти се набиваш яко с домейни :|
От няма на какво, и аз се набих с няколко, така наречените китайски, хванах един пич китаец, които пък се обади на чича му в някаква забутана провинция в Съчуан , да вземе човека да съчини поредица от числа, щастливи за китайците, и ония пич след 3 дена излезе със становище по въпроса, и ето ме мен, с 3 китайски домейна... ама нещо няма далавера :lol:

Ама и ти голяма връзка извади, чак до чичото в дълбоката провинция стигна, дай поне да ги видим тия домейни :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Ама и ти се набиваш яко с домейни :|

Няма начин, трябва да се бори монопола :)

Аз го докарах до 13 листнати в бранд бъкета, една продажба за 2К и останалите дето ги реджектнаха 30+ съм ги набил с СЕДО-то, ама ще ги оставям да експайърват :) Оттук нататък нищо повече да не изкарам пак съм напред от цялата операция :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Няма начин, трябва да се бори монопола :)

Аз го докарах до 13 листнати в бранд бъкета, една продажба за 2К и останалите дето ги реджектнаха 30+ съм ги набил с СЕДО-то, ама ще ги оставям да експайърват :) Оттук нататък нищо повече да не изкарам пак съм напред от цялата операция :)

Еми 2к си взел, тия реджекнатите ги пусни в нейм прос, може да вземеш още някой лев и давай напред :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Там секцията с обявите ми се струва малко ала digital point - т.е. индийска работа. Ти продавал ли си там нещо?
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

има един много убит сайт, прилича на неймпрос, обаче е много умрял. .dnforum , някой има ли други впечатления от там?
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Нали били модерни VR, та взех още няколко
DIRVR (точка) com (directory virtual reality)
CITVR (точка) com (citizen virtual reality city virtual reality)
А на този случайно попаднах и ми хареса
MAZEF (точка)com (думата "лабиринт"(maze) и може би съчетание Female (жена)
Сега ще им търся дом :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

мисля малко да почина, взех си един universe F дот ком , да видим колко е вселенски :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

И аз да се запиша с един ... londonadvice,com

Сега ми е попаднала възможността да се цитирам :lol:, имам въпрос към хората с по дългогодишен опит в бизнеса,
напоследък доста се заигравам с "регионалните" домейни, не знам дали това е правилния изказ!?
Като цитирания пример горе, домейни включващи в себе си имена на големи градове или държави, или съставящи се само от тях.
Знам, че пак нещата да относителни и зависи от конкретното име, но все пак дали има хляб конкретно в тази област :) ?
 
От: От: Домейна, който регистрирахте днес

Сега ми е попаднала възможността да се цитирам :lol:, имам въпрос към хората с по дългогодишен опит в бизнеса,
напоследък доста се заигравам с "регионалните" домейни, не знам дали това е правилния изказ!?
Като цитирания пример горе, домейни включващи в себе си имена на големи градове или държави, или съставящи се само от тях.
Знам, че пак нещата да относителни и зависи от конкретното име, но все пак дали има хляб конкретно в тази област :) ?

Ако залагаш на познати градове, особено в САЩ може да нацелиш добра ниша - определено има търсене, въпроса е че трудно се намират свободни такива - пробвай някой по-голям град + услуга да видиш дали ще е свободен.....
 

Горе