Домейна, който регистрирахте днес

От: От: Домейна, който регистрирахте днес

Аз се разписах с

trade4firm .com
econexx .com Нещо имам привличане към еко нещата
huntmoon .com
lehpro .com (last sold for $1,499 on 2015-12-13 at Flippa) даже dnc беше пуснал тема с най-скъпите домейни продадени във флипа за декември и той е там.
my favorite agency .com

вярно е за lehpro .com, и как са го оставили да се дропне :shock:, къде го намери
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Видях, че са имали проблем с транзакцията човека си бил платил за него, но понеже се продавал от някакъв индиец тоя по незнайно каква причина не го е пуснал към купувача и съответно от Flippa му треснали бан и аз го гепнах.


Като цяло сега имам
tradeattitude .com (last sold for $1,300 on 2015-12-04 at Flippa)
lehpro .com (last sold for $1,499 on 2015-12-13 at Flippa)
DefaultPolicy .net (last sold for $1,430 on 2015-12-02 at Flippa)
WallStreets .net (last sold for $995 2013 at Flippa)

като за последния е имало 56 бида. Ресърча ми е нещо като краста и като почна понякога откарвам по 7-8 часа само на кафе и постоянен ресърч, за мен не ми е проблем дори и нищо да не струват домейните защото веднага мога да ги превърна в някакви сателитки в последствие или в някой дребен сайт който веднага да си избие вложението, затова темата ти дойде даже като разнообразие и вече имам 40 домейна купени за седмица :D
 
Последно редактирано:
От: Домейна, който регистрирахте днес

Jinushigami .com Японски древен бог (божество, коeто бди над града или парцел.) Според мен добре ще се впише за някой японски брокер или имотен сайт.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

dronevictim com
И 0-68 com
Незнам какво ше го правя с цифри и тирета но, излезе ми единствен по критерий за търсене в expireddomain и реших да го взема [emoji1]
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

vr s korea (.) com
Щото били модерни VR домейните, пък Южна Кореа са производители на подобни неща и като основна причина, в domain.com пак са на по 2$ с промо код
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Регнах седемцифрен домейн без 0-2-4 и го листнах на аукцион в Godaddy да видим :)
 
От: От: Домейна, който регистрирахте днес

Видях, че са имали проблем с транзакцията човека си бил платил за него, но понеже се продавал от някакъв индиец тоя по незнайно каква причина не го е пуснал към купувача и съответно от Flippa му треснали бан и аз го гепнах.


Като цяло сега имам
tradeattitude .com (last sold for $1,300 on 2015-12-04 at Flippa)
lehpro .com (last sold for $1,499 on 2015-12-13 at Flippa)
DefaultPolicy .net (last sold for $1,430 on 2015-12-02 at Flippa)
WallStreets .net (last sold for $995 2013 at Flippa)

като за последния е имало 56 бида. Ресърча ми е нещо като краста и като почна понякога откарвам по 7-8 часа само на кафе и постоянен ресърч, за мен не ми е проблем дори и нищо да не струват домейните защото веднага мога да ги превърна в някакви сателитки в последствие или в някой дребен сайт който веднага да си избие вложението, затова темата ти дойде даже като разнообразие и вече имам 40 домейна купени за седмица :D

Браво! Така се прави, понякога и късмет си трябва! Успех с продажбите!
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

А колегата @danko6 --- как проверяваш, за колко е продаден последният път, къде го проверяваш ?
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Благодаря на колегата, определено тази вечер и аз малко ще пазарувам :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Промото в домейн.ком свърши , който взел - взел, който се е чудил другия път да не се чуди :)
Аз пак товарих няколко бройки който мисля да ги пробвам в ББ.
Ето някой от тях :
diggeo(.)com
easaly(.)com
flippsy(.)com
connyc(.)com
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Аз днес се увлякох и регнах домейни на по друга стратегия. Като цяло забелязвам ръст в продажбите на .net домейни от този вид като също така и .com са закупени и се продават за цените по-долу в момента. Другия фактор е, че от 50 000 думи това са единствените свободни, като всичките .com и .net са заети освен закупените от мен.


infighting .net -------------------------.com се продава за ($20,400)
gunwale .net ------------------------- .com се продава за ($16,800)
frolick .net ------------------------- .com се продава за ($16,800)
extraordinarily .net ------------------------- .com се продава за ($6,080 )
preshot .net -------------------------.com се продава за ($5,000)
angiosperm .net -------------------------.com се продава за ($4,980 )
subgenus .net ------------------------- .com се продава за ($4,280 )
patriarchal .net ------------------------- .com се продава за ($3,500)
impossibly .net ------------------------- .com / .org са заети
intellectually .net ------------------------- .com / .org са заети
mourner .net -------------------------mourners.com се продава за ($5,780 )
 
Последно редактирано:
От: Домейна, който регистрирахте днес

Обаче промоцията в домейн.ком е свършила, пак са си по 10 долара. (бях останал на страницата и не видях, че някой друг е казал за това, сори :) )
 
Последно редактирано:
От: Домейна, който регистрирахте днес

Другото което взех днес е
onebeltonroad .com (last sold for $ 5,500.00 USD August 2015 at Sedo)
meresetfiles .com (last sold for $ 5,000.00 USD November 2014 at Sedo) mereset files на индонезийски.


Та за момента съм дотук с този тип домейни сега минавам към подготовката за домейни за brandbucket при следващата промоция на domain.com
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Другото което взех днес е
onebeltonroad .com (last sold for $ 5,500.00 USD August 2015 at Sedo)
meresetfiles .com (last sold for $ 5,000.00 USD November 2014 at Sedo) mereset files на индонезийски.


Та за момента съм дотук с този тип домейни сега минавам към подготовката за домейни за brandbucket при следващата промоция на domain.com

Защо ги купуват за такива пари и после не ги подновяват?
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Защо ги купуват за такива пари и после не ги подновяват?

Никаква идея, но много хора особено домейнъри не ползват автоматично подновяване понеже, не всичко се подновява спрямо приоритетите накрая на годината и изпадат добри неща в expirieddomain. Аз също не ползвам автоматично подновяване и ако нещо ми стане недай си боже домейните ще са ми последната грижа и готово изпадат пак. Всичко може да се случи на човек.

За момента най-скъпия домейн който съм закупил от такъв дроп е
https://sedo.com/auction/auction_history.php?auction_id=34035&partnerid=44384&tracked=&language=us тук примерно ми е интересно как може да дадеш 20 хиляди евра и да не подновиш за 10 години напред, все пак щом слагаш 20к трябва да имаш някаква вяра в инвестицията.
Но пък и така да изпаднат домейни е много малко, аз изкупих всичките до 2006-2004 година дето са дропнати, като това ми отне към 40-50 часа ресърч ровене по стотици места и от над 50 0000 домейна едва 10-20 имаше така на далавера.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

http://www.dotster.com/ Пуснаха .com домейни на 1,99. За момента аз не съм пазарувал от тях, ако има някой с мнение за тях да сподели :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

препродават през domain.com може да са и дъщерна фирма
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Аз днес много слабо. .COM 2 часа прекарах в expireddomains и нищо не ми хареса, ще изчакам да следя няколко дни вечерно време в часа в който бяхте споменали, че се добавят домейните за деня да видя дали там ще си намеря нещо добро.

Иначе взех още два .NET като и при тях са заети другите разширения, а и са кратки.

Diabets .net Diabet Shop/ Diabet Symptoms
Technicus .net
 

Горе