Домейна, който регистрирахте днес

От: Домейна, който регистрирахте днес

Ами нали писахме как се прехвърля домейн от един акаунт в domein.com към друг пак там. Не ви трябва нищо друго, освен потребителско име на другият, който приема домейна. Продадох 5 домейна в domain.com и съм купил 3 от рагистрирани потребители пак там и всичко става за секунди. Ако има проблем и въпрос по време на прехвърляне, драснете ми някой ред да се включа да помагам.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Аз я пробвах с опцията на менидж на домейна и то даже 3 пъти, но не прехвърли домейна в акаунта на човека накрая след 45 минути писане със съпорта ми пращат снимка и ми пишат ето от тук може да си прехвърлите домейна, е и накрая те си го прехвърлиха като отвориха тикет и 1 милион глупости :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Аз я пробвах с опцията на менидж на домейна и то даже 3 пъти, но не прехвърли домейна в акаунта на човека накрая след 45 минути писане със съпорта ми пращат снимка и ми пишат ето от тук може да си прехвърлите домейна, е и накрая те си го прехвърлиха като отвориха тикет и 1 милион глупости :D

Ако искаш, в края на седмицата да направим тест, аз ще ти прехвърля домейн и после ти ще ми го върнеш, за проба, че тая седмица съм в Гърция на плажа :)

П/п
Я си дай потребителското име да прехвърля един домейн с числа
 
Последно редактирано:
От: Домейна, който регистрирахте днес

Тези domain.com индийска компания ли са?
 
От: От: Домейна, който регистрирахте днес

Ако искаш, в края на седмицата да направим тест, аз ще ти прехвърля домейн и после ти ще ми го върнеш, за проба, че тая седмица съм в Гърция на плажа :)

П/п
Я си дай потребителското име да прехвърля един домейн с числа

Тези дни ще ти драсна, понеже и аз пътувам само тази седмица, пък да не се забавя с връщането и да стане фал :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

45presidenthillaryclinton.com
hil.website
loti.eu
rek.website
webwords.website
luta.site
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

1 com домейн на тема мобилни телефони, може да се каже че съм хванал промоция (Бранд Домейн)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

VR/preorder/ .COM

Ще се пробвам и аз с един ВиАр
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Колеги, регистратора dotster са пуснали домейните .com по два американски кинта.
А ако боцнете код FRESH, пада с още 25%.
Който иска може да налазва.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: sedo
От: От: Домейна, който регистрирахте днес

Колеги, регистратора dotster са пуснали домейните .com по два американски кинта.
А ако боцнете код FRESH, пада с още 25%.
Който иска може да налазва.

Добра промоция, докога ли ще е ?
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Да ти кажа, не видях дата на промоцията, ама може да не съм огледал на всякъде, понеже пиша от телефона, и от телефона, ей така регнах 3 домейна. :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Може ли някой да ми регне и на мен, пращам парите в пейпал предварително? Просто ми се бъгва системата.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Даже домейн .net e 0.99$, като ползваш код FRESH става с 20% още по-евтино... Аз нищо не съм регнал засега, дано продължи повече промоцията.
Аз си бях приготвил няколко домейна за регистрация, но са ми ги регистрирали и сега трябва да измисля нови за да се възползвам...

EDIT: Промоцията вече я няма!
:(
 
Последно редактирано:
От: Домейна, който регистрирахте днес

y/a/m/b/o/l/ .NET
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

За вас не знам, но при мен още в goddady са по 3 долара .com
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

За вас не знам, но при мен още в goddady са по 3 долара .com

нали пише, че трябва за 2 години да се поръча... или при теб само за 1 си излиза за 3 доларА?
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Чак сега му разбрах промоцията, защото се хванах да купя един домейн (не го купих накрая).

Промото е, че когато купиш за 2 години, едната ти е за 3 долара, а другата за 14 = 17 долара и някви центове. Което си е пак оферта.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Който иска да си трансферира домейн към rebel.com е 3.99$ / до 5 домейна/. Това добавя и 1 година към домейна.
 

Горе