Домейн име

Kelly

New Member
Здравейте, днес се сетих за перфектно име за онлайн магазин за дрехи който да е таргетиран към женската аудитория.
Домейн името е ******.bg и е свободно който иска да го взима :) :beer:
Поздрави ! Ще се радвам една репутация да ударите хаха
 
Последно редактирано:
От: Домейн име

Още един домейн от мен колеги *******.bg може да бъде сайт за мъжка мода или онлайн магазин за мъжки дрехи и аксесоари :beer:
 
Последно редактирано:
От: Домейн име

Защото на някой в бъдеще ще му потрябва това име, но вече ще е заето. А ще е заето, защото някой прекупвач който регистрира "домейни на килограм" ще види и регистрира домейна и после ще пуска обяви - "Продажба на готин домейн" и ще лъже, че уж го е взел, защото имал планове да прави магазин, ама видите ли, нямал време за това.

А колкото до измислянето на имена - и аз мога да измислям. Примерно може да се членува името - женски и среден род. И после се пишат и на кирилица - станаха много имена! А след това да не забравяме и че могат да се прибавят и цифри примерно site1.bg site2.bg site3.bg ... и така до безкрай. Според мен въпросът не е до измислянето.
 
Последно редактирано:
От: Домейн име

И не само това. Кампанията е за новите в бизнеса. А на дали някой ще има смелост да тръгне с онлайн магазин за дрехи и то с домейн .бг Следователно няма да им помогне, а ще помогне на някой нахалник който ще се върне след 5 месеца и ще ни го предложи тук за 4 цифрена сума. Все още е свободен . По-добре изтрий мнението. Все пак поздравления, че не си го регистрира ти, ами сподели.
 
От: Домейн име

Е чак 4 цифрена сума, не мисля. Обаче и аз съм на мнение, че не бива да се споделят ей така подобни идеи. Търговията с домейни пак си е бизнес, но защо да го поощряваме и ти безплатно. Нека сами да си мислят и търсят имена
 
От: Домейн име

Аде готови сте, въпреки че първия сайт който си направих домейн името не го бях измислил аз а мой приятел.
 
От: Домейн име

Eдно е да питаш приятел - дай име за сайт за еди си какво, друго е ей така по форумите да развяваш свободни домейни. Не е много добре това. И нека е урок към новите. Имаше един потребител тук беше си написал идеята за домейн на новия сайт. Много груба грешка също. Тези неща трябва да се пазят в тайна докрай, защото могат да ви прецакат много лесно. Даже на въпросния потребител някой от тук му регистрира домейна, за да му покаже колко нередно е това. Важното тук е че домейна остана свободен за бъдещ добронамерен ползвател, или не чак толкова.
 
От: Домейн име

Eдно е да питаш приятел - дай име за сайт за еди си какво, друго е ей така по форумите да развяваш свободни домейни. Не е много добре това. И нека е урок към новите. Имаше един потребител тук беше си написал идеята за домейн на новия сайт. Много груба грешка също. Тези неща трябва да се пазят в тайна докрай, защото могат да ви прецакат много лесно. Даже на въпросния потребител някой от тук му регистрира домейна, за да му покаже колко нередно е това. Важното тук е че домейна остана свободен за бъдещ добронамерен ползвател, или не чак толкова.

С цялото ми уважение аз не споделям домейн име на бъдещ сайт който ще правя или ми трябва някой да го прави, а споделям идея за сайт, не вярвам че в форума е пълно с някакви хора който само чакат да регистрират домейн за да прецакат някой друг от форума даже напротив мисля, че в форума повечето да не кажа всички са доброжелателни и все искат да ти помогнат с нещо ето човека по-горе каза че домейна е хубав, но не му трябва и не го регистрира. Докато си мислим, че всички искат да ни прецакат на никъде няма да отидем както се забелязва начина с пазенето на всичко за себе си не работи което значи че трябва да сменим начина и да започнем да споделяме с другите иначе няма смисъл нито от този форум нито от фейсбук нито от нищо.
 
От: Домейн име

...не вярвам че в форума е пълно с някакви хора който само чакат да регистрират домейн за да прецакат някой друг...
Да, има такива хора.
 
От: Домейн име

и кво беше името?

аз измислих навремето името kiwi.bg и го продадох за 5 цифрена сума :D

имам още един домейн за имоти, мисля да му искам към 5 бона ама сега чакам :)
 
От: Домейн име

Ами домейн имената бяха много готини ама не ми трябваха и реших да ги споделя ама нещо не бях разбран правилно хаха
 
От: Домейн име

даа бе :D и като запазиш домейна - кaкво?

едва ли някой би купил gotina.bg за повече от 50 лв.
за вас не знам :D
 
От: Домейн име

и кво беше името?

аз измислих навремето името kiwi.bg и го продадох за 5 цифрена сума :D

имам още един домейн за имоти, мисля да му искам към 5 бона ама сега чакам :)

Аз си мислех за горски-плод.бг или канарче.сом - дали биха имали успех? :D
 
От: Домейн име

и кво беше името?

аз измислих навремето името kiwi.bg и го продадох за 5 цифрена сума :D

имам още един домейн за имоти, мисля да му искам към 5 бона ама сега чакам :)

Продаде за 5 цифри името или сайта заедно с името и разработването?
 

Горе