Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

Sky

Well-Known Member
Замислям се да купя домейн за един мой проект и се чудя къде е сега далаверата с евтините домейни от типа .com,.net.org,.eu или подобни
а може и да пуснете предложение за име на домейна сайта ще е за мониторинг на гейм сървъри
 
От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

Далавери за безпаричия като тебе няма - далаверите ги правят големите риби, а тия като тебе гледат как да спестят 3-4 долара и пак са същите безпаричници. Сиреч - колкото и да спестяваш и да си мислиш, че си хванал "далаверата" - си оставаш същия мизерник, само че със спестените 3-4 долара можеш да си купиш свещи.
 
От: От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

Далавери за безпаричия като тебе няма - далаверите ги правят големите риби, а тия като тебе гледат как да спестят 3-4 долара и пак са същите безпаричници. Сиреч - колкото и да спестяваш и да си мислиш, че си хванал "далаверата" - си оставаш същия мизерник, само че със спестените 3-4 долара можеш да си купиш свещи.
Ти пък що пишеш като не помагаш? а и да станал си ми противен още преди да се регистрирам с наглите си и безсмислени изказвания, все пак как се трупат 4301 мнения
 
От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

Е ти ми кажи каква "далавера" виждаш в това да купиш домейн не за 10 долара, а за 8? И тоя твоя грандиозен проект няма да стартира ако не намираш домейн на далавера? Голям проект ще да е.
 
От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

Е ти ми кажи каква "далавера" виждаш в това да купиш домейн не за 10 долара, а за 8? И тоя твоя грандиозен проект няма да стартира ако не намираш домейн на далавера? Голям проект ще да е.
Кажи какъв българин ще съм ако не гледам да спестя било то и 10 цента :)
 
От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

Спестяването е едно, а бизнес инвестиция съвсем друго.
Винаги съм се чудел на търсенето на ефтини първоначални домейни. Нали следващите години си цакаш нормално? Че понякога и повече. И обичайно е да се обвържеш с хост. Пък там вече става весело. :clap:
Ако купуваш домейни на кило, съм съгласен да търсиш ниски цени. Но пък как се измислят 20-30-50 домейна. Форума е пълен с оферти за безсмислени домейни, дето и подарък никой не ги иска.

Вълшебната думичка в България - далавера...

Докато ровиш за два-три долара по-ефтино, ще изгубиш толкова време, че ако го сметнеш дори и по МРЗ, пак ще си вътре още при старта на проекта.
 
От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

... И ще се набуташ при някой смръдлив регистратор като Гоудеди или някоя българска хостинг компания. Мъка.
 
От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

да сменим малко насоката на темата тогава ,
... И ще се набуташ при някой смръдлив регистратор като Гоудеди или някоя българска хостинг компания. Мъка.
кои регистратор препоръчвате?
 
От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

Моникер? Със сигурност не namecheap и godaddy : ) - вторите са направо ужасни, а първите ми спряха домейн ( рекетираха ме ).
Лично мнение, но за nodaddy ( godaddy ) всички сме съгласни, че са идиоти.
 
От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

Позлвам услугите и на ICN и на Superhosting.. И съм доволен. Никога не съм имал проблем с каквото и да е било.
Прочети в темата за хостинга и сам ще се насочиш към правилния.
В момента има промоции и на двата хостинга така, че влизай в сайтове им и чети :)

Поздрави,
 
От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

Позлвам услугите и на ICN и на Superhosting.. И съм доволен. Никога не съм имал проблем с каквото и да е било.
Прочети в темата за хостинга и сам ще се насочиш към правилния.
В момента има промоции и на двата хостинга така, че влизай в сайтове им и чети :)

Поздрави,
Като им блокира главния регистрар някой твой домейн какво ще направят ICN и суперхостинг? Нищо
Те реселват кой???
Щото и неймчийп бяха така, пък реселваха някакви идиоти, които ми бяха блокирали домейна да ме рекетират и нейм чийп нищо не направиха по въпроса, защото реселъра е в USA а пък те някакви договорки имаха. Рекетьорите бяха LegitScript - писал съм в друга тема за тях, те работят със супер много регистрари, ВНИМАВАЙТЕ С ТЕЗИ РЕКЕТЬОРИ.
 
От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

Благодаря , вече се ориентирах и избрах да си взема домейн от icn.bg все пак ползвам техен хостинг и съм доволен
 
От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

И аз лошо от тях не съм чул, но имай едно наум, че нищо от тях не зависи за домейните - те реселват, както 90 процента от компаниите.
 
От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

Темата е приключена ,домейна е закупен
И аз лошо от тях не съм чул, но имай едно наум, че нищо от тях не зависи за домейните - те реселват, както 90 процента от компаниите.
не вярвам да имам какъвто и да било проблем с домейна все пак няма да продавам,заменям,мамя или да се ползва за друга незаконна и неморална цел
 
От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

Темата е приключена ,домейна е закупен

не вярвам да имам какъвто и да било проблем с домейна все пак няма да продавам,заменям,мамя или да се ползва за друга незаконна и неморална цел

Просто си изказвам мнението, но като цяло - вече съм много резервиран относно домейните.
 
От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

Пестенето е майка на мизерията :mrgreen:
 
От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

Пестенето е майка на мизерията :mrgreen:
Да много си прав :)
Питай баба ми какви ги прави.. как мие чинии на сухо и се къпе с кофа вода .. Хич не ги схващам тези неща, а не е като да няма парички женицата.. Просто пести и аз не знам за какво :)

Съжелявам за оф топика ;)

Поздрави,
 
От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

И аз Съжелявам за оф топика ама нещо не схващам мисленето ви
Пример:
.com струва 10$ в едикоисирегистратор.ком
.com струва 5$ в другрегистратор.ком(някаква промоция..)
защо да давам излишни пари ? от godaddy бяха пуснали .инфо домейни по 1$ по едно време , вие какво щяхте да направите да си купите домейна за 1$ или да дадете повече при друг регистратор .Не се заяждам или най-малко да ви давам акъл просто се чудя на мисленето ви понякога а относно
Пестенето е майка на мизерията :mrgreen:
прав си
 
От: От: Домейн подходящ за гейм мониторинг .com,.net.org,.eu и същевременно евтин

5 долара ли са ти проблем?
до като намериш от къде да регнеш по-евтин - сайта ти ще чака - т.е. не ти е толкова важен и нямаш голямо желание за него

ти сега пусна специална тема чрез която да търсиш къде може да регнеш домейн с няколко долара по-евтино - грешно ти е мисленето.

Ако регистратора който ползвам пусне промо код - и аз точно по това време ще купувам домейн, много ясно, че ще се възползвам.

Ти в момента се стискаш за няколко долара и става това което казах вече: пестенето е майка на мизерията
 

Горе