Домейн разширения за малък портал - качествени стоки втора употреба

deffnews

Well-Known Member
Кое разширение от евтините ви се струва подходящо за малък портал за качествени стоки втора употреба.
.one може би? Или пък .quest? Или .club? А може би .art?

PUTIN

Well-Known Member
Кое разширение от евтините ви се струва подходящо за малък портал за качествени стоки втора употреба.

Imena.bg (.БГ на Кирилица) или .EU или .ЕЮ (Кирилица)

PUTIN

Well-Known Member

DOMAIN NAME:втораупотреба.бг
(xn--80aaccq6cbhhdqfk.xn--90ae)
registration status: available

deffnews

Well-Known Member
На мен, който няма притеснения да носи дрехи втора употреба този домейн ми се струва нелеп.

madgooglebot

Well-Known Member
Точно го каза селския диЗ с удължен и добре оформен нокът на кутрето...познай за какво :D:D:D

PUTIN

Well-Known Member
На мен, който няма притеснения да носи дрехи втора употреба този домейн ми се струва нелеп.
О
Остави собственото мнение за себе си, мисли като клиент. Кратко просто, лесно и познато име влязло дълбкото във всеки дом.

deffnews

Well-Known Member
Да беше за друго, ама точно за втора употреба дрехи, има доста хора които се притесняват да си го признаят.

PUTIN

Well-Known Member
otkajise.com

DOMAIN NAME:kur.bg
(kur.bg)
registration status: busy, active

requested on: 09-04-2015 09:52:42 EEST
processing from: 09-04-2015 09:52:43 EEST
initially activated on: 09-04-2015 16:03:24 EEST
activated on: 09-04-2015 16:03:24 EEST
expires on: 09-04-2022 23:59:59 EEST

bnice

Active Member
feshan.club или feshun.club са перфектни. Може и на кирилица фйешън.club. Ако стоката е по-така може и .art, в смисъл ако не са просто дрехи, а произведения на изкуството.

PUTIN

Well-Known Member
OGRADITE.EU

Ван Меркщайн предлага най-доброто съотношение цена-качество за оградните продукти. Към момента годишното ни производство на телове надхвърля 1 200 000 тона. Месец Декември 2017 започнахме строителството на нов завод в Холандия и скоро капацитетът ни на производство ще надхвърля 3 500 000 тона.

Blinky

Owner
Не обричай името, което клиентите ти ще тайпват в адрес бара за някакви тънки пари. Определено смятам, че това е едно от важните неща, за които не е добре да се спестява. А и го пиша най-вече, защото нищо от предложените разширения не ми идва като релеванстност с дейността. Може би най-близкото е Арт. Нещо от рода на .shop?

deffnews

Well-Known Member
Не обричай името, което клиентите ти ще тайпват в адрес бара за някакви тънки пари. Определено смятам, че това е едно от важните неща, за които не е добре да се спестява. А и го пиша най-вече, защото нищо от предложените разширения не ми идва като релеванстност с дейността. Може би най-близкото е Арт. Нещо от рода на .shop?
То аз съм съгласен, съгласен съм и с другите мнения, като цяло. Не знам защо ми харесва това .quest
и .one ми харесва
Но са прави хората. За .com не бих казал, че е чак толкова важно и едва ли не няма алтернатива. Аз харесвам .eu но и на мен ми се струва че сякаш нещо много е "излъскано" в очите на хората.
Втората употреба може би започва да се налага първоначално в САЩ, друга култура имат и относно това.

Точно както казваш за писането аз направо като пиша адреса на клавиатурата и го усещам как евентуално ще го усетят другите. Ами нз xtrait.one бива (за мен) Като ги гледам повечето сайтове са с дълги имена
Ми нз пробвайте да напишете xtrait.one

Горе