Домейн разширения за малък портал - качествени стоки втора употреба

deffnews

Well-Known Member
Кое разширение от евтините ви се струва подходящо за малък портал за качествени стоки втора употреба.
.one може би? Или пък .quest? Или .club? А може би .art?
 
Кое разширение от евтините ви се струва подходящо за малък портал за качествени стоки втора употреба.
.one може би? Или пък .quest? Или .club? А може би .art?

Imena.bg (.БГ на Кирилица) или .EU или .ЕЮ (Кирилица)
 
Кое разширение от евтините ви се струва подходящо за малък портал за качествени стоки втора употреба.
.one може би? Или пък .quest? Или .club? А може би .art?

DOMAIN NAME:втораупотреба.бг
(xn--80aaccq6cbhhdqfk.xn--90ae)
registration status: available
 
На мен, който няма притеснения да носи дрехи втора употреба този домейн ми се струва нелеп.
 
Що й давате храна.. са ше задръсти клоуда със стотици безмислени мегабайти :D
Ами защото си въздух под налягане и в момента те е яд и хората го разбират.
 
Точно го каза селския диЗ с удължен и добре оформен нокът на кутрето...познай за какво :D:D:D
 
На мен, който няма притеснения да носи дрехи втора употреба този домейн ми се струва нелеп.
О
На мен, който няма притеснения да носи дрехи втора употреба този домейн ми се струва нелеп.
Остави собственото мнение за себе си, мисли като клиент. Кратко просто, лесно и познато име влязло дълбкото във всеки дом.
 
Да беше за друго, ама точно за втора употреба дрехи, има доста хора които се притесняват да си го признаят.
 
otkajise.com

DOMAIN NAME:kur.bg
(kur.bg)
registration status: busy, active

requested on: 09-04-2015 09:52:42 EEST
processing from: 09-04-2015 09:52:43 EEST
initially activated on: 09-04-2015 16:03:24 EEST
activated on: 09-04-2015 16:03:24 EEST
expires on: 09-04-2022 23:59:59 EEST
 
feshan.club или feshun.club са перфектни. Може и на кирилица фйешън.club. Ако стоката е по-така може и .art, в смисъл ако не са просто дрехи, а произведения на изкуството.
 
OGRADITE.EU

Ван Меркщайн предлага най-доброто съотношение цена-качество за оградните продукти. Към момента годишното ни производство на телове надхвърля 1 200 000 тона. Месец Декември 2017 започнахме строителството на нов завод в Холандия и скоро капацитетът ни на производство ще надхвърля 3 500 000 тона.
 
Не обричай името, което клиентите ти ще тайпват в адрес бара за някакви тънки пари. Определено смятам, че това е едно от важните неща, за които не е добре да се спестява. А и го пиша най-вече, защото нищо от предложените разширения не ми идва като релеванстност с дейността. Може би най-близкото е Арт. Нещо от рода на .shop?
 
Не обричай името, което клиентите ти ще тайпват в адрес бара за някакви тънки пари. Определено смятам, че това е едно от важните неща, за които не е добре да се спестява. А и го пиша най-вече, защото нищо от предложените разширения не ми идва като релеванстност с дейността. Може би най-близкото е Арт. Нещо от рода на .shop?
То аз съм съгласен, съгласен съм и с другите мнения, като цяло. Не знам защо ми харесва това .quest
и .one ми харесва
Но са прави хората. За .com не бих казал, че е чак толкова важно и едва ли не няма алтернатива. Аз харесвам .eu но и на мен ми се струва че сякаш нещо много е "излъскано" в очите на хората.
Втората употреба може би започва да се налага първоначално в САЩ, друга култура имат и относно това.

Точно както казваш за писането аз направо като пиша адреса на клавиатурата и го усещам как евентуално ще го усетят другите. Ами нз xtrait.one бива (за мен) Като ги гледам повечето сайтове са с дълги имена
Ми нз пробвайте да напишете xtrait.one
 

Горе