Доносите - наблюдения и въпроси

От: Доносите - наблюдения и въпроси

Хехе, абе пич с тая тема направо провокираш да ти се саботират сайтовете :mrgreen: Аз лично не бих се занимавал понеже не ми пука въобще за теб, но явно си някакъв психолог които знае всичко.
Wow.
 
От: Доносите - наблюдения и въпроси

Пастите нема да ме саботират, щото са яката работа, с дребни зулуми не се занимават. Те са онзи клет финансов титан, дет загубил 65 бъкса от генбъкс, след това от мъка реинвестирал последните си спестявания в МПС тип моторетка и фалирал.

След подаване на молба за защита от банкрут се преориентира към по-перспективни афилиейт-пазари с надеждата да поднови автомобилния си парк с велосипед.
 
От: Доносите - наблюдения и въпроси

Хаха евалата пич, проследи ме и ме разбра що за човек съм. Прав си за всичко! :)
Браво пак! Ти си роден психолог, няма да се излагам тука повече, извинявай ако съм те наранил психически с моите глупости!
Едит: За да ти се извиня, заповядай в квартал Слатина в София, някои път ако минаваш - звънни ми по скайп, че съм много сдухан и не си пиша телефона. Ще те черпа пастички и ще си говориме на едно по интелигентно и бизнес ниво. Скайпа ми е : lekichko
 
Последно редактирано:
От: Доносите - наблюдения и въпроси

Ти па, не се шашкай, пиши си, има място за сите... нито си единственият, който пише глупости, нито ще си последният :)
 

Горе