Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

Blinky

Owner
Искам да споделя едно клипче, което обиколи мрежата:
[video=youtube;DhmjJCBQ-cA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DhmjJCBQ-cA[/video]

Фирмата е световно известна - FedEx, а служителя и е направил много добра реклама, след като клипа е видян над 2 милиона, сумарно от всички клипове, качени на всички езици. Дано успеят да поденсат този удар от това видео. :)

Аз не за друго, но ми стана интересно и реших да го споделя с вас. Ако някой не знае как се доставя монитор, нека се учи сега. :)
 
От: Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

Хахахахахахаха :D :D :D

П.П. Това ми се струва, че е работа на конкурент
 
От: Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

Хахахахахахаха :D :D :D

П.П. Това ми се струва, че е работа на конкурент
Да, прекалено е гаднично, за да са си го причинили те. Макар, че в профита пишеше, че са се извинили, което може и да е така. :)

Време е да видим как ще реагират DHL, UPS, TNT, APL Logistics и другите големи. Май ще има леко преместване в пазарния пай - статистика.
 
От: Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

Това просто е невъзможно, нали трябва да му се подпишат, че са получили стоката. Едва ли е вярно, вероятно е гавра някаква.
 
От: Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

А най големия сеир е в гоогле адв който излиза "5 години гаранция на всички наши телевизори и монитори Philips" ....
 
От: Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

Този, който си е поръчал този самсунг нали тряба се подпише или там го приемат на добрата дума :D

Некъв т*ак са си направили с ФЕД-а, по-линия на другия ФЕД, в частост Уолстрийт
 
От: Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

Оставете ги тия боклуци от федекс, така и не ми дойдеха парти хапчетата и изгорях с 300 долара, поръчвайте си чрез пощите, може да ви бавят, но поне няма да се занимавате с боклуци, както аз трябваше да направя и изгорях с тия 300 долара + още пари заради тия идиоти от федекс.
 
От: Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

Това просто е невъзможно, нали трябва да му се подпишат, че са получили стоката. Едва ли е вярно, вероятно е гавра някаква.

Не е невъзможно, всъщност. В САЩ например за UPS е обичайно да дадат стоката на друг човек или да я зареж..пардон оставят пред вратата. И се води 'Confirmed delivery: Left at front door'
 
Последно редактирано:
От: Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

Аз се чудя, как като поръчам нещо си от ибей, от пощата ми го доставят и го дават на който е в къщата даже без подпис, нали ако искам да повдигна диспут в пей пал и да кажа, че нищо не съм получила, пощата няма как да докаже, че ми са предали стоката и мога да прецакам търговеца тотално в пей пал. Явно тези от пощите все още не са в час с нещата.
 
От: Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

Това просто е невъзможно, нали трябва да му се подпишат, че са получили стоката. Едва ли е вярно, вероятно е гавра някаква.

Не е не възможно, в САЩ ФЕДЕКС оставят пратките пред вратата ти, когато те няма в къщи... И на UPS е такава практиката... На мен 2 дена ми стоя пратката на входната врата и никой не пипа нищо... Така че е съвсем нормално това ... Тук малко се е пресилил от Федекс, макар че ме съмнява да е истина или си е просто вирусен трик на ФЕДЕКС... Нищо не е така както изглежда....

Това е станало в Южна Калифорния и както се вижда пред баровска къща, трудно ми е да повярвам че няма да звънне и така да хвърли пакета...

Само да кажа че лоша реклама няма
 
От: Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

Да, и на мен ми мяза на маркетингов номер - Учудващо високо качество за охранителна камера, то и по банките няма такива. Логото ще ни избоде очите, как пък точно така спря, и още няколко дреболии дето правят впечатление.
 
От: Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

Абе и на мен ми се видя малко съмнително, докато не се поразрових по темата и видях водещ сайт, който е отделил цяла статия, че и цитати на шефа от FedEx:

profit.bg/news/Kak-Fedex-dostavya-monitori/nid-86454.html

Даже не знам какво да си мисля и аз. Но определено ако е мръсна игра от страна на конкуренцията, ще е много кофти. Все пак и от FedEx започнаха с извиненията, пък за това си го помислих така.

И не се заблуждавайте с нашите камери тук, там все пак са на светлини години и в охранителната техника. ;) Както се вика телефона ми тук прави по-хубави снимки от фотоапарата ми преди 3-4 години. :)
 
От: Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

веднъж UPS ми бяха оставили лаптоп на задната врата на къщата и то взе че заваля. няма бележка на предната няма нищо. добре че имаше малко навесче отзад че иначе щеше да има плуващ лаптоп
 
От: Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

[video=youtube;Qw-zxJI1YOo]http://www.youtube.com/watch?v=Qw-zxJI1YOo[/video]

Определено нещо ги мътят!
 
От: Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

то като свърши видеото и нали се показват подобни:
UPS Friver Throws Package
Horrible UPS Driver
а в YouTube:
DHL Delivery Driver Throws Package onto front porch
и какво ли не още. така че не е само Фед
 
От: Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

то като свърши видеото и нали се показват подобни:
UPS Friver Throws Package
Horrible UPS Driver
а в YouTube:
DHL Delivery Driver Throws Package onto front porch
и какво ли не още. така че не е само Фед
Демек всичките са едни долу дренки. За разлика от тук, там ги спуква от съдене и извънсъдебни обещетения, а тук е нещо нормално. Просто минават с оправдание за кофти ден на някой служител. :) А тук кофти дни да ги ринеш с лопата. :D
 
От: Доставките от FedEx - интересни и нестандартни. :)

мамин красавец. как да не му дадеш новогодишен бонус. ако може и повишение. и там страдат от кретения, и то яко.
 

Горе