Доставки в цялата страна за 2,22лв до 2 дни до 2кг от ПРАТКА.бг

ПРАТКА.бг

New Member
Предлагаме промо цена на всички членове на ПРЕДПРИЕМАЧ.com за доставки в цялата страна от София за 2,22лв до 2кг до 2 дни (в повечето случаи на следващият работен ден) с код ПРДМЧ222.

  • Вземане на пратки от ваш склад в София до 16,00ч.
  • Изплащане на наложен платеж - следващ работен ден по сметка в iCard.
  • Подготовка на товарителници от ваш профил
  • Онлайн проследяване на пратки
за контакт [email protected]
 
Само да попитам кода задължителен ли е за промо цената, защото на сайта си я има. Или е кампаниен тракинг? Сори за това включване, но по-добре аз да те попитам, отколкото някой друг тук. Повярвай ми. :) Иначе успехи и на добър час.
 
първоначален адрес на регистрация - Силистра в маалата.. на google maps е красив адрес като си пуснеш човечето.. 2 кинта капитал.. пари напред?
 
Само да попитам кода задължителен ли е за промо цената, защото на сайта си я има. Или е кампаниен тракинг? Сори за това включване, но по-добре аз да те попитам, отколкото някой друг тук. Повярвай ми. :) Иначе успехи и на добър час.
Благодарности за пожеланията! На сайта я има цената но е валидна за 100+ пратки на ден. С кода ПРДМЧ222 членовете на форума ще могат да я ползват и за под 100 пратки на ден.
 
първоначален адрес на регистрация - Силистра в маалата.. на google maps е красив адрес като си пуснеш човечето.. 2 кинта капитал.. пари напред?
Това нищо не значи. И Google са почнали в гараж. :) А капитала е нещо относително. Като имаш начални други разходи, едва ли ще се набиеш там. :)
Благодарности за пожеланията! На сайта я има цената но е валидна за 100+ пратки на ден. С кода ПРДМЧ222 членовете на форума ще могат да я ползват и за под 100 пратки на ден.
Мерси за разяснението. Да, сега изглежда да е специално за тук.
 
Никой не застана с Профил във ФБ и в групата на онлайнтърговците..11 к членове.. жълта шапка! успехи вярно!
 
Предлагаме промо цена на всички членове на ПРЕДПРИЕМАЧ.com за доставки в цялата страна от София за 2,22лв до 2кг до 2 дни (в повечето случаи на следващият работен ден) с код ПРДМЧ222.

  • Вземане на пратки от ваш склад в София до 16,00ч.
  • Изплащане на наложен платеж - следващ работен ден по сметка в iCard.
  • Подготовка на товарителници от ваш профил
  • Онлайн проследяване на пратки
за контакт [email protected]
Здравейте,

предлагате ли интеграция с вашата система, подобно на Еконт и Спиди?
АПИ с което да се генерира товарителница автоматично при направена поръчка?
Ако да, дайте малко инфо, ако не планирате ли да имате, след колко време?

Отделно, предлагате ли доставка на дребни пратки в град, който и да е, тип хранителни стоки?
 
Здравейте,

предлагате ли интеграция с вашата система, подобно на Еконт и Спиди?
АПИ с което да се генерира товарителница автоматично при направена поръчка?
Ако да, дайте малко инфо, ако не планирате ли да имате, след колко време?

Отделно, предлагате ли доставка на дребни пратки в град, който и да е, тип хранителни стоки?
Здравейте!
Разполагаме с API начин на интеграция, но ще го предложим към края на Юни на клиентите ни. В момента съшо е доста лесно да се генерира товарителница. Няма проблем за хранителните стоки, можем да ги доставяме още другата седмица на преферанциланата ни цена от 2,22лв за членоове на ПРЕДПРИЕМАЧ. Наложеният платеж е само по банков път засега и ако имате сметка в iCard е безплатно и в същият ден.
 
Само за София ли важи това.. от другите градове не можем ли да изпратим?
от 1ви до 15ти Юни е смао от София към всички клонове в страната, а от 15ти ще е еъзможно да се изпраща от всякъде. Ето ги на картата тук: https://xn--80aa3asfn.xn--90ae/map/
 
Аз го разбирам, че в случаите когато вие взимате, трябва да е от наш склад, тоест някакъв минимум пратки, щото иначе сте тотал вътре. В този случай, клиенти на дребно - няма да има. В другия случай, предполагам, че клиента трябва да занесе пратка/ите във ваш склад, а той предполагам е 1-2-3 на територията, сми нямате мрежа тип Еконт/Спиди. В този случай пак нямате дребни клиенти, защото няма кой да се вдигне до ваш склад за 1/2лв по-тънка оферта, след като е свикнал да има до д-то си офис, нали така?
Тоест, разсъжденията са ми, че гоните само едроваци, понеже честно не виждам вариант как ще хванете масовката.
Остава да се направи маркетинг, дали конкуренцията ви няма подобно тънки - на вашите цени, специално за едроваци - вашият таргет. Това е само ценово..а за качество - нямам идея как и колко ще ви струва да се доближите поне малко до някой конкурент.
Всъщност, има ли калабалък? Интересно ми е дали наистина в този ултра сладък пазар, може да се намърда още някой :)
 
Работите ли с т.нар. ППП - пощенски паричен превод, който ползват повечето онлайн магазини?
 
Да, разбира се. Наложеният платеж е само по банков път засега и ако имате сметка в iCard е безплатно и в същият ден.
 
Наистина звучи много добра оферта, но и аз мисля, че е насочена повече за търговци тип B2B. Много малко хора си седят вкъщи да чакат пратки. Повечето искат да ги получат от офис в удобно за тях време. Препоръката ми е да се насочите към търговците на бебешки и детски стоки, защото мамите са вкъщи по цял ден и умират да кликат в телефона :)
 
абе незнам ама, има къде къде по-развити фирми за 3.65 ти карат от адрес до адес пратката без минимални бройки и глупости. https://cvc.bg
тествано е лично. Каде сте тръгнали с тея оферти, аз ви предлагам да ви водя клиенти ми пишете наизуст..
 

Горе