До 84% намаление при регистрация на домейни от Host.bg!

poriazov

New Member
Нов месец, нови отстъпки на домейни! Предлаганият за пръв път в България от Host.bg .PROфесионален домейн, може да регистрирате с близо 40% намаление само срещу 9,50 лв. за година (побързайте все още има много атрактивни и свободни имена).

С 84% по-ниска е цената за нова регистрация на .EU домейни. Те ще струват само 2,50 лв., при цена за подновяване от 15,75 лв. за година. Намаление от 33% има на домейните .ORG и .INFO. Така всяка нова регистрация на някой от тях ще струва 12 лв., вместо стандартната цена от 17,90 лв. Отстъпка от първоначалната цена има и при .MOBI. Вместо за 35,75 лв бъдете по-.MOBIлни само за 20,75 лв.

.IN пък ще може да регистрирате за 16,50 лв. вместо за 19,50 лв за 1 година. Промоциите са активни до края на месец септември и важат при всяка нова регистрация на домейн имена.

До края пък на октомври може да запазите само за 12 лв. .ASIA домейн. При тях, намалението е около 55% (26,90 лв. стандартна цена) при нова регистрация .
Не изпускайте горещите преложения на Host.bg!
 
От: До 84% намаление при регистрация на домейни от Host.bg!

Добри промоции са напуснали.
Не знам каква им е печалбата от .eu домейните, който са само 2,50лв. Промоцията изтича в края на месеца 30.09.
 
От: До 84% намаление при регистрация на домейни от Host.bg!

Намират някой да ги субсидира.
 
От: До 84% намаление при регистрация на домейни от Host.bg!

Така както си написал заглавието реших че продажбите на домейни са им паднали с 84% и са на път да фалират :)
)
 
От: До 84% намаление при регистрация на домейни от Host.bg!

Добри промоции са напуснали.
Не знам каква им е печалбата от .eu домейните, който са само 2,50лв. Промоцията изтича в края на месеца 30.09.

Едва ли разчитат на печалбата от домейните..а и сега явно има някакво намаление от централния регистратор
 
От: До 84% намаление при регистрация на домейни от Host.bg!

Платих едно .еу преди кажи-речи 24 часа.
Още го чакам.

А мислех да напазаря още - таман стъкмих едно списъче...
 
От: До 84% намаление при регистрация на домейни от Host.bg!

И аз се възползвах с два и всичко е ок :)
 
От: До 84% намаление при регистрация на домейни от Host.bg!

Аз грабнах 4 и мисля да взема поне още 4-5 то общо ми идва 20 лв., нищо пара...
 
От: До 84% намаление при регистрация на домейни от Host.bg!

Е за сметка на това догодина ще ти идват общо 80лв :)
 

Горе