Дропшипинг на тениски с печат!

Slavikos

New Member
Здравейте, предлагам дропшипинг на тениски с печат. Тениските са собствено производство, качествени от пениран сингъл 100% памук (нищо общо с fruit of the loom, освена това че са от памук :) )
Разполагам с всякакви машини за печат и бродерия на текстил, няма нещо което да не мога да направя.
Дропшипинг предлагам основно на черни и бели тениски които държа на склад, цветни тениски, ризи, суйтшърти, дамски туники и други изделия може да се договарят допълнително.
Относно печата на тениски: мога да предложа дизайни който директно да се използват за продажба във вашите магазини а мога да предложа и печат на ваши дизайни, като условията са файла да е поне JPG с добра резолюция или pdf, tiff, eps, cdr и тн. Така можете да предлагате стока която не се продава другаде. Не ми пречи да правя и персонални тениски от типа "Пешо обича Гошо" :)
За повече информация може да звъннете на 0895494488

Slavikos

New Member
Не съм сигурен дали правилно съм разбрал въпроса, но ако е насочен към шипването на стоката е възможен вариант и за изпращане към целият свят не само Америка. Подходящи са за продаване в etsy, amazon и тн.

Naftex

New Member
Здравей, може ли да ми пратиш сайт ако имаш, или каталог, страница, където да видя тениските, които предлагаш за дропшипинг.

IvanVD

New Member
Здравейте,
може ли и на мен да дадете някакви контакти.. телефон или сайте примерно.
Благодаря!

alexkuzmov

Active Member
Здравейте, предлагам дропшипинг на тениски с печат. Тениските са собствено производство, качествени от пениран сингъл 100% памук (нищо общо с fruit of the loom, освена това че са от памук :) )
Разполагам с всякакви машини за печат и бродерия на текстил, няма нещо което да не мога да направя.
Дропшипинг предлагам основно на черни и бели тениски които държа на склад, цветни тениски, ризи, суйтшърти, дамски туники и други изделия може да се договарят допълнително.
Относно печата на тениски: мога да предложа дизайни който директно да се използват за продажба във вашите магазини а мога да предложа и печат на ваши дизайни, като условията са файла да е поне JPG с добра резолюция или pdf, tiff, eps, cdr и тн. Така можете да предлагате стока която не се продава другаде. Не ми пречи да правя и персонални тениски от типа "Пешо обича Гошо" :)
Как се приемат поръчките?
Има ли вариант да се ползва API?

Slavikos

New Member
Здравей,
има ли уеб сайт или друго където да се разгледат продуктите? Можеш и тук в самата тема да качиш снимки с малко повече описание.

ЖАБКА.бг

New Member
Здравейте! В кой град сте базирани?

Горе