Дропшипинг на тениски с печат!

Slavikos

New Member
Здравейте, предлагам дропшипинг на тениски с печат. Тениските са собствено производство, качествени от пениран сингъл 100% памук (нищо общо с fruit of the loom, освена това че са от памук :) )
Разполагам с всякакви машини за печат и бродерия на текстил, няма нещо което да не мога да направя.
Дропшипинг предлагам основно на черни и бели тениски които държа на склад, цветни тениски, ризи, суйтшърти, дамски туники и други изделия може да се договарят допълнително.
Относно печата на тениски: мога да предложа дизайни който директно да се използват за продажба във вашите магазини а мога да предложа и печат на ваши дизайни, като условията са файла да е поне JPG с добра резолюция или pdf, tiff, eps, cdr и тн. Така можете да предлагате стока която не се продава другаде. Не ми пречи да правя и персонални тениски от типа "Пешо обича Гошо" :)
За повече информация може да звъннете на 0895494488
 
Не съм сигурен дали правилно съм разбрал въпроса, но ако е насочен към шипването на стоката е възможен вариант и за изпращане към целият свят не само Америка. Подходящи са за продаване в etsy, amazon и тн.
 
Здравей, може ли да ми пратиш сайт ако имаш, или каталог, страница, където да видя тениските, които предлагаш за дропшипинг.
 
Здравейте,
може ли и на мен да дадете някакви контакти.. телефон или сайте примерно.
Благодаря!
 
Здравейте, предлагам дропшипинг на тениски с печат. Тениските са собствено производство, качествени от пениран сингъл 100% памук (нищо общо с fruit of the loom, освена това че са от памук :) )
Разполагам с всякакви машини за печат и бродерия на текстил, няма нещо което да не мога да направя.
Дропшипинг предлагам основно на черни и бели тениски които държа на склад, цветни тениски, ризи, суйтшърти, дамски туники и други изделия може да се договарят допълнително.
Относно печата на тениски: мога да предложа дизайни който директно да се използват за продажба във вашите магазини а мога да предложа и печат на ваши дизайни, като условията са файла да е поне JPG с добра резолюция или pdf, tiff, eps, cdr и тн. Така можете да предлагате стока която не се продава другаде. Не ми пречи да правя и персонални тениски от типа "Пешо обича Гошо" :)
За повече информация може да звъннете на 0895494488
Как се приемат поръчките?
Има ли вариант да се ползва API?
 
Здравей,
има ли уеб сайт или друго където да се разгледат продуктите? Можеш и тук в самата тема да качиш снимки с малко повече описание.
 
Здравейте, предлагам дропшипинг на тениски с печат. Тениските са собствено производство, качествени от пениран сингъл 100% памук (нищо общо с fruit of the loom, освена това че са от памук :) )
Разполагам с всякакви машини за печат и бродерия на текстил, няма нещо което да не мога да направя.
Дропшипинг предлагам основно на черни и бели тениски които държа на склад, цветни тениски, ризи, суйтшърти, дамски туники и други изделия може да се договарят допълнително.
Относно печата на тениски: мога да предложа дизайни който директно да се използват за продажба във вашите магазини а мога да предложа и печат на ваши дизайни, като условията са файла да е поне JPG с добра резолюция или pdf, tiff, eps, cdr и тн. Така можете да предлагате стока която не се продава другаде. Не ми пречи да правя и персонални тениски от типа "Пешо обича Гошо" :)
За повече информация може да звъннете на 0895494488
Здравейте! В кой град сте базирани?
 
Аз си поръчах печат на тениски и метални канчета.
Първо ме забави много защото имал важен клиент второ прехвалената му стока е пълен боклук!
Печата на тениските след две РЪЧНИ пранета избледня брутално.
Канчетата до едно бяха за бракуване - ударени, ожулени, размазан печат, хлопаща лайстна... Куриера не е виновен за това защото всяко едно беше старателно опаковано във картонена кутия.
Пари не връща, обеща уж компенсация с няколко тениски и нищо.
Всичко това беше с цел събиране на средства за изгорял имот и тоя ни набута със 100-на лева, жалка история
received_1141498266655058.jpeg
 
Ех, кофти тръпка. Не е ли редно нещо да се направи по случая? Моля, нека търговеца да вземе някакво отношение, защото малко темата му ще придобие друг смисъл. А вече предполагам, че сте достатъчно големи да се оправите на лично. Наистина, не си струва за малко пари да си съсипва какъвто и да имидж. ;)
 
Като замирише на черен списък и на админа му призлява :D
Кажете иначе къде печатате за подобни инициативи? До 20тина броя, без много разправии и да не стават 3хл размери на женски бодита до пъпа на второто пране.
 
Като замирише на черен списък и на админа му призлява :D
Кажете иначе къде печатате за подобни инициативи? До 20тина броя, без много разправии и да не стават 3хл размери на женски бодита до пъпа на второто пране.
Наскоро си правих тениска по свой дизайн. Реших да пробвам с dmn.bg и не съжалявам. Обслужването е на ниво, а момчетата работят бързо и качествено, определено разбират това, което правят. Цените са приемливи и също така предлагат и страхотни идеи за подарък по снимка, които мисля и тях да пробвам скоро.
 
Последно редактирано:
Като замирише на черен списък и на админа му призлява :D
Кажете иначе къде печатате за подобни инициативи? До 20тина броя, без много разправии и да не стават 3хл размери на женски бодита до пъпа на второто пране.
Има нещо такова. :) Направо се одървям. Като знам какво следва след това, ако случайно не се разберат мирно и не чак толкова публично. Но риска на това социалния сайт да има пазар и отношенията на потребителите да преминават от изцяло дискусионни към финансови. И най-вече ме учудва момента, в който един бизнес или човек (потребител тук) би рискувал името и реномето на бизнеса си за почти никакви пари.
 
Наскоро си правих тениска по свой дизайн. Реших да пробвам с dmn.bg и не съжалявам. Обслужването е на ниво, а момчетата работят бързо и качествено, определено разбират това, което правят. Цените са приемливи и също така предлагат и страхотни идеи за подарък по снимка, които мисля и тях да пробвам скоро.
Аз също поръчвах миналия месец от този сайт. Много съм доволен. Поръчах 20 тениски и всичко си отговаряше с размери и просто си личи, качеството на печата и тениската. Клиентите също са доволни от качеството, така че пак ще поръчвам.
 
Здравейте , ако се занимавате с тема Heavy Metal печат може да ми изпратите примерна снимка с печат без значение темата,просто да погледна печата , печатате налични или работите и по-поръчка и цени . Щампа или принтер .Съответно и вашата схема на работа - [email protected] .

Благодаря
 

Горе