Дублирано съдържание

От: Re: От: Дублирано съдържание

Глупости.

Странникът ви каза. И аз ви казах. И за разлика от останалите, това нещо не съм го слушал от "експерти" в YouTube, а е обект на изледване върху повече от 100 сайта...

типичното българско отношение към проблема - на кривата ракета, космоса и пречи. Това, че си нямал достатъчно авторитетен сайт, с който да го тестваш, е твой личен проблем.
 
От: Дублирано съдържание

Добре, как си представяте с няколко линка сайта да стане толкова авторитетен ,че да не му пука за дублирано съдържание ??
Това, за което говорите важи за големи портали с много голям авторитет. За да стане такъв този сайт има много хляб още да яде.

Това, за което GeorgeG говори е напълно вярно и аз го подкрепям, но в случая не вярвам да работи. Може и да проработи - шаманска работа
 
От: От: Дублирано съдържание

Добре, как си представяте с няколко линка сайта да стане толкова авторитетен ,че да не му пука за дублирано съдържание ??
Това, за което говорите важи за големи портали с много голям авторитет. За да стане такъв този сайт има много хляб още да яде.

Това, за което GeorgeG говори е напълно вярно и аз го подкрепям, но в случая не вярвам да работи. Може и да проработи - шаманска работа

бюджета е напълно достатъчен за български сайт. Проблема е, че поне от хората във форума, я има един, двама, който знаят как да купуват/правят качествени линкове.

Да не говорим, че оптимизацята за гугъл бг няма нищо общо с тази, за гугъл.ком. А точно в момента имам агрегатор за теч новини на английски, който излиза в гугъл нюз и излиза по-напред в серпа от сайтовете, които са написали новината. 100% дублирано съдържание. И това от 2 години. Дерзайте.
 
От: Дублирано съдържание

Това което трябва да направиш е:
1. Пренапиши си описанията - инвестирай, но ще ти върне инвестицията.
2. Имената също колкото е възможно също ги попромени.
3. Тайтълите ги прави разнообразни.

Който какво да ти говори, това е истината.
 
От: Дублирано съдържание

Ако пазара беше достатъчно голям за да има финансов смисъл каквото и да е (айде моля без философствания на тема "заправил 50 Ееро месечно и станал много богат и успешен"), щеше да има нова категория SEO - Българско. Пишеш веднъж (само гледаш да има 2-3 вътрешни линка) и то си тръгва, щото все се намират гении да го краднат все едно и жилязу и да си мислят че са ударили големя келепир :D Изобщо няма нужда ти да плащаш на индийци и виетнамци да правят същото.
 
Re: От: Re: От: Дублирано съдържание

типичното българско отношение към проблема - на кривата ракета, космоса и пречи. Това, че си нямал достатъчно авторитетен сайт, с който да го тестваш, е твой личен проблем.

Ако си толкова сигурен, батъл на по 5 бона? Ако си пък чак толкова силен, давай и 10?
 
От: От: От: Дублирано съдържание

бюджета е напълно достатъчен за български сайт. Проблема е, че поне от хората във форума, я има един, двама, който знаят как да купуват/правят качествени линкове.
Можете ли да кажете, как правилно да купувам/правя качествени линкове на Български пазар? Благодаря предварително. :roll:
 
От: От: От: Дублирано съдържание

Привет,

Да се включа и аз с въпрос, който смятам, че е по-темата. Аз също имам сайт на престашоп, който е двуезичен. В английската версия - почти изцяло копи пейст на каталожни описания. В българската версия - почти всичко си е авторско, защото сме си превеждали нещата ние и където е възможно сме проявявали творчество. Въпрос е - може ли английската версия на сайта да дърпа надолу целия сайт? Благодаря предварително на отзовалите се.

Поздрави
Христо
 
От: От: От: Дублирано съдържание

Привет,

Да се включа и аз с въпрос, който смятам, че е по-темата. Аз също имам сайт на престашоп, който е двуезичен. В английската версия - почти изцяло копи пейст на каталожни описания. В българската версия - почти всичко си е авторско, защото сме си превеждали нещата ние и където е възможно сме проявявали творчество. Въпрос е - може ли английската версия на сайта да дърпа надолу целия сайт? Благодаря предварително на отзовалите се.

Поздрави
Христо

Вдигам си малко въпроса, че наистина ми е интересно.
 

Горе