ЕВРО 2020

Много се изкефих снощи за италианците, доста по-симпатични са ми като цяло.
 
Те щом и шотландците се молиха Италия да победи, смятай. Та кой нормален искаше да слуша дебилните им възклицания как купата си отивала у дома? Браво на жабарите! :)
 
Хахаха, абе вчера даваха една англичанка в некъв бар, обясняваше че е много горда с техните, не знам от де я бяха набарали, но беше добра. Сигурно най-добрата в цяла Англия хаха, те там такива са 2% от жените.
 
Да сложиш 19-годишно детенце да бие петата дузпа - странно решение :)
 
Не, че съм расист, но тия дето пропуснаха от Англия май всичките бяха по-тъмнички, за 2ма от тех още като ги видях ми беше ясно, че ще я изпуснат, то си е психика тва и никак не е лесно, реално всеки от изпълнителите може да оцели вратата в нормална обстановка, но при това напрежение...
 
Много се изкефих снощи за италианците, доста по-симпатични са ми като цяло.

Ако се стигне до ръкопашна схватка ние ще ги бием на квалификациите за световното.
 
Видяхте ли в началото на мача, как маймуните коленичиха срещу расизма срещу лошите бели...
 
Хахахах да бе, на нищо не можем да ги бием, дори и на бой, само като видиш Киелини и Бонучи и ти става ясно, нашите са женчовци :D
Едно време поне имаше биткаджии в отбора.
 
Нещо не разбрах какво иска да каже авторът :)
Едни от най-опасните и брутални футболни хулигани в Европа се намират именно в Русия. Да не говорим, че това е държавата, където фенове по трибуните буквално мятат банани по чернокожите футболисти. Колкото по-далеч от Русия, толкова по-добре :)
Не че Англия са цвете, разбира се :) Знаем си ги :)
Италианците също имат доста лоша история, свързана с футболното хулиганство.
 
Нещо не разбрах какво иска да каже авторът :)
Едни от най-опасните и брутални футболни хулигани в Европа се намират именно в Русия. Да не говорим, че това е държавата, където фенове по трибуните буквално мятат банани по чернокожите футболисти. Колкото по-далеч от Русия, толкова по-добре :)
Не че Англия са цвете, разбира се :) Знаем си ги :)
Италианците също имат доста лоша история, свързана с футболното хулиганство.
Авторът е цар на сарказма (познавам го лично и има мнооого тънко чувство за хумор). Искал е да каже, че Русия е полицейска държава, в която такива ексцесии нямаше да бъдат допуснати. Най-малкото са неутрална територия.

Колкото до англичаните, трябва да бъдат наказани да играят на важни международни форуми без собствена публика за поне 67 години напред. Особено след случая с осветяването в очите на вратаря на Дания.

Тия луничавите ежедневно доказват, че всички са плод на кръвосмешение. Още една причина да се радвам, че отново се хванаха за палците. :)
 
Гледайте сега цялата модерна лицемерна западна политическа сган, как сега ще тръгне да защитава по-тъмните футболисти дето пропуснаха дузпи. Ето това е реалният расизъм, който скоро ще дойде и тук в БГ. И тва е реалната дискриминация на белите и огромното лицемерие на бивши колониални държави.

Защото на никой не му пука, че тия са тъмни, те си пропуснаха дузпите и е ясно, че ще отнесат някоя псувня, обаче НЕ, понеже са "черни" са по-специални и даже премиерът трябва да ходи да ги пази и защитава. Ако са бели, всичко е точно? Ако бял пропусне дузпа може да бъде съсипан в социалните мрежи?

Но, когато е черен трябва да се разследват тия послания във фб. Тва нормално ли е? :D

П.П. Тия същите пропищяха и как ние сме били расисти преди 1-2 г., при положение, че тогава беше ясно, че става въпрос за 20 платени човека, изпратени с конкретна цел на трибуните...
 
Цитирам и поста на автора, от който го гепих:

АНГЛИЧАНИ БИЯТ ИТАЛИАНЦИ СЛЕД ФИНАЛА - ДОРИ САМО ЗАРАДИ ТОВА, ФИНАЛЪТ ТРЯБВАШЕ ДА Е В "ТРЕТИЯТ РИМ" - МОСКВА!


Нещо не ми отваря линка, но по отношение на заглавието - третия рим и москва, може би е препратка към едно предишно световно ли европейско ли беше, където англичаните ядоха страшен бой от руснаците, мисля че беше в Марсилия, евро 2016.
 
Авторът е цар на сарказма (познавам го лично и има мнооого тънко чувство за хумор). Искал е да каже, че Русия е полицейска държава, в която такива ексцесии нямаше да бъдат допуснати. Най-малкото са неутрална територия.

Колкото до англичаните, трябва да бъдат наказани да играят на важни международни форуми без собствена публика за поне 67 години напред. Особено след случая с осветяването в очите на вратаря на Дания.

Тия луничавите ежедневно доказват, че всички са плод на кръвосмешение. Още една причина да се радвам, че отново се хванаха за палците. :)
Разбрах :)

Просто в България е пълно с изкуфели русофили и вече не знам кой кога се шегува, без да го видя на практика :D
 
По-малкото зло.
 
Сега ме хвана яд за мойте хора от La Roja. Ако бяха спечелили дузпите на 1/2-финала, като нищо можеха да го вземат и тоя финал :)
 

Горе