ЕВРО 2020

Добавете в заглавието на темата уточнение "по балет". Червен картон при положение, че има чисто отиграване на топката и после украинецът се нанизва на бутоните ...
 
Тия от еврото не могат да ги уредят :) По скоро имаха сериозна ковид почивка и са им се игре, както се казва ;)
 
Според мен умората съсипва големите отбори. Някои от топ футболистите сигурно вече са навъртели по 60 мача+ през сезона без почивка и като имаме предвид, че последният месец преди ЕВРО 2020 в първенствата се играеше през 3 дена, то се вижда защо големите отбори не играят нищо до момента.
 
Е то зависи футболерите къде играят, тия са нешънъл тиймс - имат всякакви. По-важно според мен е, до колко са обиграни заедно, тва за всеки отбор е фактор N1 за добра игра, после вече са индивидуалните качества.
 
Като цяло отпадането на толкова големи отбори не е изненадващо, имайки предвид някои особености при тях.

Франция - типично е отбор, току-що спечелил голямо първенство, да литне във въздуха и да се сгромоляса на следващото. Доста пъти е ставало. Понякога самочувствието играе лоша шега. Мисля, че в момента в този отбор има голям проблем с еготата на играчите :)

Германия - те са трагедия още от 2016, Йоахим Льов трябваше да е уволнен още след провала на Мондиал 2018. Федерацията реши да му даде последен шанс и сбъркаха. Сега с Ханзи Флик пак ще тръгнат нагоре, понеже ще има свежа енергия.

Нидерландия - като цяло Франк де Бур е пълен провал откатко напусна Аякс, навсякъде го гонят след няколко месеца престой, не знам с какъв акъл го назначиха за треньор. С Куман отборът вървеше много добре, беше ги напаснал нещата.

Португалия - не им гледах мача с Белгия, но да паднеш от белгийците в момента си е съвсем нормално. Иначе от мачовете, дето им гледах, Бруно Фернандес и Бернардо никакви ги нямаше, Пепе и Роналдо на по 36-38, не всеки ден е Великден като през 2016.

Видно е, че трите големи фаворита в момента са Белгия, Италия и Англия. Аз съм фен на Испания, но не мисля, че в момента имат отбор, който може да спечели турнира :)
 
Колко са за Англия, че ще вземе шампионата?

Иначе белгийците са ми симпатични..
 
Тия голове се получават понеже всичко се решава в 1 мач.. затова няма какво да губят, никой не играе за равенство.. няма домакинство няма пазене за следващия кръг.. затова при такива турнири има много голове.. щото всеки излиза за победа..

в ШЛ последните 5-6 години е толкова умряло че не ми се гледа.. всеки гледа 1 мач да направи равенство и гледа като е домакин втория мач да вкара 1 гол и да се затваря.. затова трябва да измислят всичко да се решава с по 1 мач след групите и гледай какво ще стане..
 
Колко са за Англия, че ще вземе шампионата?

Иначе белгийците са ми симпатични..
Ако додрапат до финала, който е на Уембли, дет се вика, може и само заради това да го спечелят :)
 
Оппа, объркАх темата... :) :)
 
Тия голове се получават понеже всичко се решава в 1 мач.. затова няма какво да губят, никой не играе за равенство.. няма домакинство няма пазене за следващия кръг.. затова при такива турнири има много голове.. щото всеки излиза за победа..

в ШЛ последните 5-6 години е толкова умряло че не ми се гледа.. всеки гледа 1 мач да направи равенство и гледа като е домакин втория мач да вкара 1 гол и да се затваря.. затова трябва да измислят всичко да се решава с по 1 мач след групите и гледай какво ще стане..
Премахнаха правилото за гол на чужд терен от следващия сезон.
 
Франзуците според мен се изпокараха с връщането на Бензема. Отделно главата на Мбапе са само трансфери. Яко му мътят главата. Гризман трябва да е резерва след този сезон в Барса, но просто няма как да се случи. Изпусната съблекалня. Големи очаквания и още по-голямо подценяване. Вместо да гледаме топ 1-4 финал Испания - Франция...
 
Французите винаги са били арогантни и самонадеяни копелета. Не е само във футбола, това е национална черта. Радвам се, че след късмета да станат световни шампиони, бързо си намериха мястото. Никога не съм била за тях.
 
Французите винаги са били арогантни и самонадеяни копелета. Не е само във футбола, това е национална черта. Радвам се, че след късмета да станат световни шампиони, бързо си намериха мястото. Никога не съм била за тях.
Да като характери повечето са супер противни, чак не вярвах за тва дето говорят за тях, но на място се убедих - ужасни са. Нека им. Въпреки всичките им звезди може би нямаха силен мач на това Европейско, може би най-силният им беше с Германия. След тва равен с Унгария, равен с Португалия и логично отпадане. То се видя и срещу нас като играха до 80-тата минута беше 0 на 0 резултата, а ние в момента сме най-слабият отбор в Европа със сигурност.
 
Французите винаги са били арогантни и самонадеяни копелета. Не е само във футбола, това е национална черта. Радвам се, че след късмета да станат световни шампиони, бързо си намериха мястото. Никога не съм била за тях.

А и имат повече църни от повечето африкански държави
Явно им липсва африканският лов от едно време..
 
Франция не играха нищо. С невероятен малшанс загубиха финала на ЕВРО 16, после мачкаха наред в Русия, но сега явно вече са се помисли за извънземни тип "NBA играчите". Е, рано или късно те свалят на земята отбори от типа на Швейцария. Иначе това, което най-много ме дразни в момента е, че почти всяка една държава има по 1-2 и повече натурализирани кафета и банани. Просто се превръщат в едни клубни отбори. Единствено испанците и италианците държат фронта. Вижте швейцарците - аз честно казано не съм сигурен, че поне 1 от тях е чист швейцарец.
 
А и имат повече църни от повечето африкански държави
Явно им липсва африканският лов от едно време..
Ми това е да си колонизатор, който същевременно се бори за суверенитета на държави, които не е успял да окупира. Англичаните са същата бира.
 
Франция, Англия, Белгия, Португалия и Нидерландия са си колонизатори.
А за Италия играе натурализираният бразилец Емерсон.
 
Франция, Англия, Белгия, Португалия и Нидерландия са си колонизатори.
А за Италия играе натурализираният бразилец Емерсон.
И Жоржиньо :)
 

Горе