ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Благодаря много! И друго ми е много интересни.. информацията дадена от потребителите дали се използва от данъчното и такива други институции.. уж пише, че НСИ няма право да дава информацията на никой друг.
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Благодаря много! И друго ми е много интересни.. информацията дадена от потребителите дали се използва от данъчното и такива други институции.. уж пише, че НСИ няма право да дава информацията на никой друг.

А ич, нема се плашиш !!!

Този въпрос ако може да се премести в темата за вицовете:lol:
 
От: Re: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Какви глоби.Аз никога не съм се преброявал.Несъществувам.
глобата е за тези които отказват да се преброят не за тези които не са били намерени :) ако някои в къщата се преброил останлаите могат да се покрият
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Само аз ли съм писал ,че се чувствам като ЕСКИМОС . Мислих да се пиша ЕСКИМОС от РОМСКИ произход та да съм двойно дискриминиран като двойно малцинство и да получа 1-2 Skyline-a и апартаменти на морето и в градът .... По голяма простотия от това преброяване няма . Целта е като видят ,че при преброяването няма човек който да няма ТВ и хладилник , значи са на осигурили както трябва и за това ще вдигнат данъците . МИ така де , от къде на къде във всяко семейство трябва да има хладилник и ТВ . След като ги имат тия предмети значи са богати и са им взели малко данъци ....
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Данъците едвали ще вдигнат ама има друго - като си декларирал, че имаш ТВ, компютър, климатик и т.н. могат да дойдат на законен обир ако им дължиш над 1000 лв. Всички глоби нали ги вдигнаха и все ще ти извъртят една глоба за нещо от 1000 лв. и вече няма да имаш компютър ако не им ги дадеш. :D
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

При преброяването не се декларират доходи. Освен това от НАП нямат право (по закон) да ползват информация от преброяването. А дали ще ползват информацията в нарушение на закона никой не знае.
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

There are currently 258 users browsing this thread. (2 members and 256 guests)
ехехе вярно се е ранкнала и то 2 пъти. Виж как някой не се е сетил да удари един mfa сайт и да го е ранкнал и само да е чакал да дойде преброяването =)
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

А ако не се регистрирам?
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Изселват те за наказание в Люксембург.
А ако не се регистрирам?
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

Сега колко измамници ще си насъберат лични данни от добитъка не е истина. :) Даже гледах по Бунака некви репортери се направили на преброители и добитъка си дава данните и ги пуска да се разхождат из тях. Пълно с идиоти в тази държава, и после се възмущават що ги били продавали като добитък у СуратТефтера - сега и апартаментите им ако продадат няма да се учудя. :wink:

PS: Верно май никой не се е сетил да ранкне един сайт. 2 млн. и нещо са се преброили половината да минат през него щеше да изкърти...:wink:

There are currently 258 users browsing this thread. (2 members and 256 guests)
ехехе вярно се е ранкнала и то 2 пъти. Виж как някой не се е сетил да удари един mfa сайт и да го е ранкнал и само да е чакал да дойде преброяването =)
 
Последно редактирано:
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

и аз се преброих :D
Честити, братле. :)
Сега колко измамници ще си насъберат лични данни от добитъка не е истина. :) Даже гледах по Бунака некви репортери се направили на преброители и добитъка си дава данните и ги пуска да се разхождат из тях. Пълно с идиоти в тази държава, и после се възмущават що ги били продавали като добитък у СуратТефтера - сега и апартаментите им ако продадат няма да се учудя. :wink:

PS: Верно май никой не се е сетил да ранкне един сайт. 2 млн. и нещо са се преброили половината да минат през него щеше да изкърти...:wink:
Като четата само лайняни вестници и гледат тъпи новини и не се интересуват какво реално става. Слабата информираност може да те забие много. Един приятел ми разказа как на негов познат са му искали ЕГН за едноседмична винетка на някаква провинциална бензиностанция. И глупендера им го дал. Даже не е нужно да си информиран тук, това е нелогично. И преобраяването е така, как ще питат за доход? То това не е ли леко лично. :)

Да, после им продвали групите в ФБ, те както се вика се чудя как още не са изгорели някъде. Нивото е ниско и това ще се запази като тенденция. Ама и медиите като са толкова отворени защо не споменаха, че са възможни и фалшиви преброители да им дойдат? Отворковци. Тук не се спомена, защото сме всички онлайн (попълваме си ги на сайта), давам им генерирания номер и им бия шута.
 
а споменалиса ги казаха ми че имало репортаж как срещу 2.60 лв може да си направиш 2 преброителски карти и след това ходили при случаини хора със скрита камера влезли вътре и им задавали въпроси колко получават и как дядото си седи сам и взима 700 лева пенсия...
 
От: ЕЛЕКТРОННО ПРЕБРОЯВАНЕ 2011

За тези които са се преброили (Online) ето как можете да проверите дали всичко е наред с номера който сте получили в края на попълването на електронната карта ПРЕБРОЯВАНЕ 2011 ПРОВЕРКА .
 

Горе