Евала на ХостБългария

tanipo

Well-Known Member
От години ги ползвам. За БГ проекти това за хората за мен. Няма тън-мън винаги се отзовават, но последния им съпорт просто надмина всичко. По нощите ми сменяха сървъри и.т.н. и се занимаваха с мен. Просто съм им много благодарен и нямам думи...БРАВО МОМЧЕТА!
 
От: Евала на ХостБългария

Страхотни са!Казвал съм го и преди - съпорта са адски приятни хора.А при компанията която е №1 (по какво?) ме дразни това, че при всеки отговор ползват един и същи мейл шаблон и все едно ми пише бот
 
От: Евала на ХостБългария

Точно сега смятам да си взимам хост от тях, ама на американския сървър че сайтовете ще са за US, някой ако има впечатления да сподели за този вариант ?
 
От: Евала на ХостБългария

Точно сега смятам да си взимам хост от тях, ама на американския сървър че сайтовете ще са за US, някой ако има впечатления да сподели за този вариант ?
Aз съм ползвал техен US хостинг. Нямам забележки. Същото високо качество на услугата :)
 
От: Евала на ХостБългария

Наистина ли приемат само банков превод и epay ?

Аз съм плащал и с GayPal ама им писах допълнително. :)

PS: Сега като погледнах май са го махнали :(

Поддържаните начини на плащане са: банков превод, epay.bg, кредитна карта, moneybookers.
 
Последно редактирано:
От: Евала на ХостБългария

Страхотни са!Казвал съм го и преди - съпорта са адски приятни хора.А при компанията която е №1 (по какво?) ме дразни това, че при всеки отговор ползват един и същи мейл шаблон и все едно ми пише бот

E зависи как си задаваш въпроса :)
 
От: Евала на ХостБългария

И аз преди доста време ги ползвах за хостинг, но вече няма да повторя... Нищо лично. Уважавам хората стоящи зад компанията, но лично аз не останах много доволен от услугите им и то не защото не бяха качествени, напротив. И съпорта си беше на ниво, но политиката им към сайтовете с малко повече трафик е кофти ( поне преди доста време беше така ). Визирам случка в която мой сайт на английски език се разви и в заварено положение ме помолиха "учтиво" да сменя хостинг доставчикът си... хора коя фирма си гони клиентите?! Направо останах втрещен... Интересното е, че след няколко месеца се случи същото и с мой познат и до колкото знам и той спря да ползва услугите им и остана страшно разочарован... Надявам се сега да не е така, но за момента не ми се експериментира.

Иначе за цени на домейни и хостинг са си супер ;)
 
От: Евала на ХостБългария

Доколкото си спомням те имаха само един план - тоя трилевовия.
Нали се сещаш, че няма как да те 'задържат'.
Изглежда таргета си им е долния сегмент и не искат да отиват по-нагоре.

Аз сигурно и в момента щях да ги ползвам ако приемаха Пейпал.
 
От: Евала на ХостБългария

Пиши на съпорта, Noke. Приемат плащане по PayPal, но все още са в тестов период и трябва писмено да ги запиташ къде да пратиш сумата и каква по-точно сума, че тези PayPal удрят яко такси за какво ли не при приемане на плащане.

Що се отнася до фирмата - познавам ги всичките от support-a им и на по бира са доста забавни :D
 
От: Евала на ХостБългария

Взех си днеска, доволен съм от бързината, пишеше че до 1 ден създават акаунта, след като платих им писах че ми трябва по-бързо и за има няма 3 минутки беше готов :) Ще видя сега как ще се представят.
 
От: Евала на ХостБългария

Аз постоянно ги ползвам и съм много доволен от тях!
 

Горе