Евентуална продажба на голяма онлайн игра

От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Потребителя Silver имах предвид.
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Извинявайте но в тази тема си е яка веселба..........Абе хора оставете човека си продава играта,не мога да разбера,защо е пълно с толкова заядлив народ!Успех с продажбата!
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Водят се преговори с няколко човека. Надявам се скоро да има щастлив край:)
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

За тези които се интересуват все още, днес беше имплементирана новата визия и функционалност в открити води.
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Здравейте,
Заинтересован сам от играта и ако все още не е продадена пишете ми на skype: stelt88
Благодаря ви.
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Здравейте,
имам интерес към играта, но имам няколко въпроса.
1. Играта със лиценз ли е?
2. Домейна от защитен тип ли е?
3. Ако евентуално се стигне до покупка на играта от моя страна зделката може ли да стане на избрано място?
Благодаря, очаквам отговор.
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Гледам сте взели и piratesarena.com. Ако се продаде pirati.bg, какво става с piratesarena.com? Купувача само копие на играта ли получава - всмисъл вие продължавате да си я развивате за английския пазар? И как се гарантира, че няма да се продаде още няколко пъти?
 
От: От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Продава се само pirati.bg с exclusive лиценз за BG. Ние продължаваме развитието на английската версия което е изцяло положително за купувача, тъй като ще получава редовни updates. Развитието на играта няма да спре и екипа ни ще прави всичко възможно да подържа интереса на играчите.
Разбира се всички тези условия ще бъдат заложени в договор.

Гледам сте взели и piratesarena.com. Ако се продаде pirati.bg, какво става с piratesarena.com? Купувача само копие на играта ли получава - всмисъл вие продължавате да си я развивате за английския пазар? И как се гарантира, че няма да се продаде още няколко пъти?
 
От: Евентуална продажба на голяма онлайн игра

Имаш ЛС. Можеш да ме контактнеш когато ти е удобно.


Здравейте,
имам интерес към играта, но имам няколко въпроса.
1. Играта със лиценз ли е?
2. Домейна от защитен тип ли е?
3. Ако евентуално се стигне до покупка на играта от моя страна зделката може ли да стане на избрано място?
Благодаря, очаквам отговор.
 

Горе