Евтини Онлайн Магазини

От: Евтини Онлайн Магазини

От тези сайтове китайските да сте поръчвали таблет? Не че имат много функции,но ми бяха поръчали да проверя.Виждам,че 7 инчови са около 70долара...
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Здравейте,

Работя като рекламен агент за сайта chinabuye.com.
Ако имате интереси в областта на интернет пазаруването, бих искал да ви предложа вариант за сътрудничество с нас.

Офертата е следната: Можете да разгледате сайта и да напишете кратка рецензия за избран от Вас продукт, а в замяна на това ние ще Ви го изпратим безплатно.

Ако се интересувате от предложението, можете да се свържете с мен на rgulef at gmail.com.

Поздрави,
Радо
 
От: От: Евтини Онлайн Магазини

Пишем рецензия, преди да сме пипнали продукта?
Здравейте,

Работя като рекламен агент за сайта chinabuye.com.
Ако имате интереси в областта на интернет пазаруването, бих искал да ви предложа вариант за сътрудничество с нас.

Офертата е следната: Можете да разгледате сайта и да напишете кратка рецензия за избран от Вас продукт, а в замяна на това ние ще Ви го изпратим безплатно.

Ако се интересувате от предложението, можете да се свържете с мен на rgulef at gmail.com.

Поздрави,
Радо
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Дай по конкретно. Избирам си нещо за $ 100-200, пиша рецензия и ми пращате артикула без пари?
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Дай по конкретно. Избирам си нещо за $ 100-200, пиша рецензия и ми пращате артикула без пари?


Хаха, и аз това го питах на посочения е-майл. Като отговори ще пиша. Но си мисля, че най-вероятно артикулите, на които можеш да пишеш такива рецензии са на по-скромни цени.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Дават ти до макс 5 долара, като искат предишни рецензии, регове във форуми да видят как си писал преди с две думи забрави тая работа :D

Dealextreme ги отписвайте постепенно оляха се последно време по 30 дена не пращат работи, не отговорят на въпроси, няма рефунди, форума им е залят от оплаквания, аз вече ги отписах тотално.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Ее, то никога не е така както звучи на първо четене... :-o По скоро е така - :cry: . Хаха :)
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Добро сайтче за дрехи:
en.vancl.com

поръчвал съм 2 пъти, стоките са като същите като по наще молове, само че 5 пъти по евтини... че и доставката е безплатна даже :D
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Дават ти до макс 5 долара, като искат предишни рецензии, регове във форуми да видят как си писал преди с две думи забрави тая работа :D

Dealextreme ги отписвайте постепенно оляха се последно време по 30 дена не пращат работи, не отговорят на въпроси, няма рефунди, форума им е залят от оплаквания, аз вече ги отписах тотално.
откога е така, то вярно че 2012 не съм поръчвал... но никога не съм имал проблеми с тях.
 
От: От: Евтини Онлайн Магазини

Дано не повтарям някой: dealextreme.com
Тоя мизерен сайт повече никога няма да поръчам.Разказах преди време за наглостта им.Не дойде стока повече от 30 дена , пуснах диспут в Пейпал и веднага ми писа някаква пача да затворя диспута и веднага ми връщали парите.Затворих го - и отговора беше съжаляваме за недоразумението но парите не можем да ви върнем.....пълни боклуци!!!!
 
От: Евтини Онлайн Магазини

dealextreme напоследък са много зле, бавят страшно много нещата, много трудно е да се свържеш с тях. Иначе не са мошеници, връщат парите бързо ако успееш да се свържеш с тях. Лошото е, че те са едни от най-добрите, другите са по-зле и от тях. А бе като цяло търговията през Интернет върви на зле, нароиха се хиляди сайтове, предлагащи китайски и не само боклучета, пишат едни неща по страниците а не ги изпълняват, трагедия голяма. Имал съм проблеми и с големи европейски сайтове като sportsdirect.com, а бе светът все повече се окитайчва.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Същите стоки каквито ги има по тези китайски сайтове ги има и в ибея. Разликата е, че когато купувате от ибейя нещата се пращат на момента и ако не дойдат до 30 дни ти връщат парите. Случавало ми се е доста пъти да не дойде до 30 дни, да ми върнат парите, а след още 5 дни да ми дойде поръчката ...
 
От: От: Евтини Онлайн Магазини

Дано не повтарям някой: dealextreme.com

Не, че нещо,ама специално компютърните неща в този сайт първо са пълни боклуци, второ са по-скъпи отколкото да си ги купя тук от пазара.
 
От: От: Евтини Онлайн Магазини

Че са боклуци - боклуци са, но не съм съгласен, че са по-скъпи от пазара тук.
Купих един много евтин часовник от dealextreme за един приятел и до ден днешен си го носи и няма никакви проблеми :)
Така че може да се попадне и на сравнително изгодни предложения.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

личен опит - като цяло попукпата на електроника от dealextreme е игра на руска рулетка
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Здравейте,
Не погледнах дали е добавен - enzo.bg, пробвал съм го и всичко е ок! Евтинка козметика...
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Здравейте,
Не погледнах дали е добавен - enzo.bg, пробвал съм го и всичко е ок! Евтинка козметика...

Нещо много им дигнаха цените, иначе че са оригинални спор няма
 

Горе