Евтини Онлайн Магазини

От: От: Евтини Онлайн Магазини

Аз направих една поръчка от тях като си бях в България и пристигна на 12-тия ден. Аз лично ходих до пощата и там ми дадоха да попълня някакви неща. Това беше цялата работа:)
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Кажете някой европейски онлайн магазин за електроника(TV, Video.) при пазаруването от който да не се дължи мита и ддс и да приема плащане с PayPal.

Разбира се предлагащ цени на производител а не на български "търговец"(цървул).
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Всичко, което е извън ЕС и е над 45 $ се облага с ддс
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Ако получаваш от фирма извън ЕС - до 30 лв не плащаш нищо
Ако е над - плащаш ДДС, а ако е над 150 евро ли беше се плаща и мито

Ако получаваш от човек - тогава беше 45 ама долара ли евро ли - не ми се отваря буквара сега :)

Искат ти разпечатка от ПейПал плащането за да докажеш сумата върху която да преценят има ли или не ддс и колко е то. Приултра тънки пакети не те карат да доказваш нищо а си ги вземаш без проблеми....те тва е ...
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Няма вече 150 евро, сега е 45 евро - виж тук какво писах.

ДДС-то се плаща когато сумата е над 30 лв (или над 45 евро, но само ако стоката е подарък между две физически лица).

Митото се плаща когато сумата е над 45 евро.

Не съм сигурен транспорта дали се включва в тази сума (във всеки отделен случай).

Ето списък от няколко "еФтини" магазини с китайски джаджи:
dealextreme.com
tinydeal.com
focalprice.com
aliexpress.com
chinabuye.com
 
  • Like
Реакции: adi
От: Евтини Онлайн Магазини

Здравейте, donesimi.com е много удачен и коректен доставчик, препоръчвам го за дрехи и техника. Излиза още по-изгодно и за по-тежки неща като авточасти.
Аз лично имам до тук един Kindle и няколко пъти дрехи от Sportsdirect през тях.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

@Copywriter
Сайта е супер !
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Преди няколко седмици поръчах от http://www.fragrancedirect.co.uk/. Пратката дойде сравнително бързо (под 5 дни), цените за доставка до БГ също са добри.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Пазарувам от sportsdirect.com и съм доволен.
Личният ми магазин за часовници - реплики creativeshop-bg.eu
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Интересен онлайн магазин за ел. четци + новини, форум, базар...
http://www.reader.bg/
 
Последно редактирано:
От: Евтини Онлайн Магазини

Аз също ще изкажа положително мнение за sportsdirect но от гледна точка на стоките им. Иначе от време на време се появяват обърквания с номерациите на дрехите а при 70 лв. доставка малко скъпа идва смяната.
 
От: Re: Евтини Онлайн Магазини

Глас за dealexteme.com и focalprice.com. Нещата пристигат за около 20 дена като смятам съботите и неделите. Много от техните продукти в България съм ги срещал в онлайн магазини с поне 300% надценка, мога да дам примери много, но целта ми не е да правя антиреклама.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Пробва ли eBay? :p
Майтапа настрана, но за техника на старо спокойно можеш да си намериш доста добри оферти от Германия примерно ...
 
преди малмо ми казаха sportsdirect.com нямат шипинг до БГ за този уикенд един познат вече си е поръчал не съм го пробвал лично но ако работи налазвайте

проверено голямия ротиращ се баер на първа страница показва но шипинг до мейнленд юръп
 
Последно редактирано от модератор:
От: Евтини Онлайн Магазини

Бил съм в Англия и един много популярен магазин там е Аргос. Има и опция за доставки. Адреса е argos.co.uk
Това е единствената алтернатива на амазон и ebay която се сещам.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Аз купувам най-вече от Ибей и от други английски сайтове- Аргос, Теско, Некст
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Не видях някой да е споменал http://johnlewis.com - UK базиран магазин, има всичко, не всичко е евтино, но доставя неща до БГ, които търговци от британския амазон не доставят (мн. бебешки стоки, напоследък съм на тази вълна), последно си поръчах пълен комплект детски столчета за кола (за бебе, за голяма дете и база за тях), излезе ми 400 лв по евтино отколкото в БГ, да не говоря че в БГ вс. магазини ми казваха "ами ще поръчаме", понеже нямаха в наличност, абе кво да разправям, несериозна работа е бизнеса тук.

Доставката беше тънко, направо не е за вярване - 7,50 паунда, и това за стоки с тегло 21 кг.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Ако някой ползва chinabuye.com ето купон за 5 % отстъпка, важи многократно и с различни акаунти.

5%otstapka

това им е от афилейт програмата
 

Горе