Евтини Онлайн Магазини

От: Евтини Онлайн Магазини

http://www.myus.com/
http://www.aramex.com/

Може да ползвате и тези сайтове.Преди и Аз си мислех за регистрация там, но в момента съм се отказал.Да речем при първия сайт направо ти се създава реален адрес на който като пристигнат продуктите се препращат към адреса ти в България.Там обаче има една минимална месечна такса май от 5 долара, но спрямо втория сайт доставката при по-големи количества(1кг. и нагоре) е сравнително по-евтина.Втория сайт ти правят пощенска кутия така да се каже, което до някъде в минус, защото някои сайтове пък не доставят до пощенски кутии.Не съм ги ползвал и всичко, което казвам е впечатление от прочетеното в сайтовете и в 1 друга тема в 1 друг форум.Дано съм бил полезен. :)
 
От: Евтини Онлайн Магазини

ДеалЕктрийма бачка вчера получих стока от там. Малко е некачествена, но поне е евтина ;)
Също така ми липсват 2 неща :)

Други сайтове знаете ли ?
 
От: Евтини Онлайн Магазини

тва дали е вярно.. ? нокиа n95 за 115$? не е ли доста ефтино?

http://www.focalprice.com/goods_75.html - и тези цени са си реални и са за самите телефони?
а дали ще работят тук в БГ ако си поръчам?

Focalprice - аналог на DealExtreme, пак с безплатна доставка.
 
Последно редактирано:
От: Евтини Онлайн Магазини

Е според теб дали е вярно ... :) Това са евтини китайски имитации правени в час по трудово.Някои продукти си заслужават,но като отделяш повече пари за такава стока, от която ще имаш нужда и ще я ползваш дълго време по-добре търси качеството.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

ми ти ако си мислиш че и тук в БГ няма китайска стока ...смятам знаеш че има доста такава? просто питам дали някой вече е зимал оттам и да сподели..А ти ако не си взимал няма как да знаеш дали са ефтини имитаций

Е според теб дали е вярно ... :) Това са евтини китайски имитации правени в час по трудово.Някои продукти си заслужават,но като отделяш повече пари за такава стока, от която ще имаш нужда и ще я ползваш дълго време по-добре търси качеството.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

Имитации са . Телефоните си бачкат. Преди да купиш чети ревютата на продуктите. Обикновенно проблема е че ако се прецака нещо трудно ще намериш сервиз да ти го оправят.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

хем имитации хем си бачкат.?нещо не хващам.Какво ще рече..че ако е нокиа 95 щр има половината функции ли ?

Имитации са . Телефоните си бачкат. Преди да купиш чети ревютата на продуктите. Обикновенно проблема е че ако се прецака нещо трудно ще намериш сервиз да ти го оправят.
 
От: Евтини Онлайн Магазини

еми пазара се пълни с китайски боклуци
 
От: Евтини Онлайн Магазини

***За триене***
 
Последно редактирано:
От: Евтини Онлайн Магазини

dealextrem com

всичко е с безплатна доставка,дори и стоки по 1-2$ ;) Идват за около 2 седмици.

В тоя съм пазарувал
хубави боклуци имат

и хубавото на китайските боклуци е, че почват да ги правят все по здрави :Д
 
От: От: Евтини Онлайн Магазини

В тоя съм пазарувал
хубави боклуци имат

и хубавото на китайските боклуци е, че почват да ги правят все по здрави :Д

тия са ужасно бавни... чакам ги от октомври-ноември да ми пратят поръчката и я разделиха на 6 пакета
 
От: От: От: Евтини Онлайн Магазини

тия са ужасно бавни... чакам ги от октомври-ноември да ми пратят поръчката и я разделиха на 6 пакета

еми какво искате хем евтино+безплатна доставка , хем бързо и с тракинг номер сигурно :)
не съм се престрашила още да поръчвам нещо от dealextrem ........
кой знае какви боклуци са им стоките - не защото е китайско ....ами защото е прекалено евтино ..
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Евтини Онлайн Магазини

Ми като се има предвид, че вече и в големите маркети като Technopolis започнаха да продават фалшивите китайски "IPhone-и"...
 
От: От: От: От: Евтини Онлайн Магазини

еми какво искате хем евтино+безплатна доставка , хем бързо и с тракинг номер сигурно :)
не съм се престрашила още да поръчвам нещо от dealextrem ........
кой знае какви боклуци са им стоките - не защото е китайско ....ами защото е прекалено евтино ..

По магазините за техника и аксесоари е пълно със 1:1 същите продукти както в сайта, но цените са надути около 500% и нагоре :)
 
От: От: От: От: Евтини Онлайн Магазини

ето един сайт, който ми препоръчаха наскоро:
http://www.chinabuye.com/

евтини джаджи с безплатна доставка до българия и света
дано да ви е полезен.

естествено, доставката е по земя и не идва за 1 ден, но разликите в цените си заслужават :)
 
От: От: От: От: Евтини Онлайн Магазини

мдааа ... напълно съм съгласен :)
 

Горе