Търся: Евтин и качествен копирайтър/ преводач от английски на бг

pa_lta

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
За сега не търся - намерих! Благодаря на отзовалите се.


Предлагам
:
1. текст на английски - Вие превеждате на бг и ако преценя, че има нужда перефразирате и донастройвате статията за целите ми!
2. отлично заплащане предвид обема (те всички така казват, за да плащат стотинки и после ни работа, ни обем, ни пара - спокойно - плащам ако щете по 5лв на 100 думи да тестваме съвместимостта си за няколко "превод/статии")
3. Редовни плащания - на парче в началото, а после седмично.
4. Чувство за хумор, сатира и забава.
5. Бонуси
6. Подлежи на договаряне

Вие сте - девойка (още от училище най-добре се разбирах с жените - другарките, сега да не си помислите, че намеквам друго), може и момък ама трябва да сте вундеркинд:
1. Точен в сроковете. (имам 2 малки деца и знам какво е да се случват разни неща - точно когато най-бързаш. Не съм ЦЕРБЕР мога да разбера отделни случай на закъснение, но да не става рецедив)
2. Професионалист в отношението си към клиента - мен, де!
3. Владеещ почти перфектен английски (reading and understanding)
4. Гъвкав - може и да се наложи да правим обратното на 1. от това, което предлагам т.е. от бг на английски - рядко но е възможно ("може, но ще е по-скъпо" - както писах и в друга тема - в математиката ми е силата - х, +)
5. Интелигентен и бързо схващащ
6. Ползващ/а чат програми за комуникация - някъде из профила ми трябва да пише, че съм странник, НЕ СЪМ @Странникът , по-скоро съм странстващ.
7. Креативна личност
8. Редактирате преводите / статиите си (ако нямате прогарама да го прави автоматично - поне за правопис - ще черпя една платена по Ваш избор след първия месец работа заедно)

Предимство ще имат:
Тези, които петък вечер ровят из форума и търсят как да изкарат пари, а не как да ги похарчат по чалготеки и пиано барове! ("тоз пък Скрудж ако мисли да не ми дава да си джиткам с гаджето/ тайфата и само да ме ръчка да му бачкам - таз няма да я бъде" - Скрудж ли? - кой ме вика? :p:cool:)
1. Нощни птици, което не значи, че ако не сте и се уточним за конкретен часови диапазон да се чуваме - от 9 до 12 сутрин например, че аз ше Ви звъня по нощите!
2. Знаещите разликата м/у и позващи и трите начина на изразяване - хумор, ирония и сарказъм.
3. Имате интерес към това там най-долу в червеничко (кликайте на воля - линка е вътрешен към тема във форума)
4. и 5. скоро, че се иморих:D

П.П. Къде по "онези с рогата" (мислех да пиша - да го теменужа, ама викам да сЪ напра'Йм на по-зрял. То хубаво, че не го написах, а?!!!:cool: ) ми е Виртуалния офис мениджър, че да бродира той тук, а не аз.
Начина на изразяване е нарочно подбран с цел "леко" ;) за начина на изразяване на моя милост - сухари и хора, които не могат да носят на веселба, бой и теменужене да ме скипват, че после да няма:
Изцепки от сорта на:

Хората са измислили специални заведения/учреждения за хора като теб. Възползвай се
 
Последно редактирано:
Ако беше турил евтини розови домати в заглавието (с промоция - едно големо на секо кИло), щеше да се пише тука, ама с тоа евтин копирайтЕр народО даже не сака на улазя да прочете явно... Абе дано да греша де, дано да има желаещи. Аз ако бях девойка например, ама не съм...
 
Здравейте, благодаря за интереса. Надявам се подробно прочетохте целия текст на обявата. Ако наистина имате интерес напишете още 9 коментара към теми, в които имате някакви познания и ще можете Вие самата да ми изпратите ЛС.;)
 
Здравейте, аз също се интересувам. Свържете се с мен.

1. Защото имаш много як пролетно- летен аватар ли?
2. И аз се интересувам от субсидиите за плодене на мангусти, но мярката за кандидатстване вече пусна кепенци.
3. А, да и да не забравя:
Безплатен труд няма.
Ти ще кажеш!:cool:

Попътен вятър ти пожелавам, Сашке;)
 
Много харесвам гладиоли но това не е по темата.
Карай да върви, то и твоя пост:
Здравейте, аз също се интересувам.
не е по темата предвид:
Не, не е! Намерих достатъчно кандидати за сега, до няколко дни ще избера. Благодаря.
това в отговор на:
Здравейте. Валидна ли е още тази обява? Интересувам се
но да не ти пука, ти си драсни, пък к'вот дойде. ;)

П.П. Цветя и ...(нееее, не рози) гладиоли! :rolleyes:
 
Тц, тц толкова хубаво стана, че ако имаше опция сам да си харесам поста - щях;).
П.П. Добре, че няма, че да не се :D както из фейса когато някой предлага услуга/ продава нещо и сам си харесва поста :D:D:D:D :cool:
 
Щом имате съмнения, че избраният човек не е най-добрият, значи трябва да ми пишете.
Току що се регистрирах, защото имам предостатъчно работа, но пък приключих голям проект и искам да намеря още някой луд като мен, с когото да работим и да се забавляваме.
Вчера се сдобих с нова клавиатура и обмислям да я подлудя от писане. Всъщност от прекалено много писане развих и синдром на карпалния канал, тунел и сродните му наименования.
Ще ви изпратя на лично съобщение мой имейл, на който да кореспондираме. Пак там ще ви покажа и портфолио и моите условия на работа.
Ако се брои за предимство - млада девойка без деца, работя от дома си, нощна птица съм си (очевидно) и не се плаша от работа. Мога да издавам фактури, да правя мусака и палачинки, но да не се отклоняваме от темата :)
That's all folks!
Много добро резюме. Направо ми хареса... ако не започваше с правописна грешка. Можеш ли да я откриеш?
 
Единственото актуално в тази тема остава:
Имате интерес към това там най-долу в червеничко (кликайте на воля - линка е вътрешен към тема във форума)
Б. А. Червеничкото е горе в първия пост ;)
 
Щом имате съмнения, че избраният човек не е най-добрият, значи трябва да ми пишете.
Току що се регистрирах, защото имам предостатъчно работа, но пък приключих голям проект и искам да намеря още някой луд като мен, с когото да работим и да се забавляваме.
Вчера се сдобих с нова клавиатура и обмислям да я подлудя от писане. Всъщност от прекалено много писане развих и синдром на карпалния канал, тунел и сродните му наименования.
Ще ви изпратя на лично съобщение мой имейл, на който да кореспондираме. Пак там ще ви покажа и портфолио и моите условия на работа.
Ако се брои за предимство - млада девойка без деца, работя от дома си, нощна птица съм си (очевидно) и не се плаша от работа. Мога да издавам фактури, да правя мусака и палачинки, но да не се отклоняваме от темата :)
That's all folks!
Aако беше сложила и снимка в цял ръст щеше да имаш поне 10 предложения за работа.
 
Aако беше сложила и снимка в цял ръст щеше да имаш поне 10 предложения за работа.
Аааааа и на лицето в близък план:cool: За 10 не знам, ама едно със сигурност ... какво са тук някакви %, щом говорим за талант;)
 

Горе