Един малко по-различен въпрос

bgtifo

Well-Known Member
Здравейте искам хората с по-голям умствен багаж от мен да ми разяснят за какво става въпрос при тази фирма GDi Jobs (това не е реклама просто искам да работя за тях но не разбирам какво точно трябва да правя)

Обяснявам:

За 1 лв вие купувате правото да публикувате някаква фирма / обект / в
каталозите ни. За да спечелите 30 лв от това, вие трябва да продадете тази
рекламна позиция. Не е необходимо Вие да имате фирма за да продавате
рекламните ни позиции. Необходимо е да искате и да можете да ги предлагате
на фирми ( независимо от бранша )

1. Ти си риселър на услуга, печелиш комисион - 29 лв от 30 лв.
2. Услугата е включване в интернет градовете ни на независимо каква фирма /
обект /
3. За да спечелиш реално трябва реално да го предложиш услугата на клиента
на място, по телефон, по имейл.

Единствената разлика между обикновения посредник / риселър и това което ти
правиш, е че ти си купуваш правото да го правиш преди всичко.

Това е фирмена политика, така отсяваме сериозните. Тези които не биха
инвестирали този 1 лв за обект, с идеята да направят от него поне 30 лв, не
са сериозни за нас.

Обяснено по този начин, по добре ли е?
--------------
Може ли някой максимално опростено да ми обясни какво трябва да се прави , какво е риселър и т.н. , благодаря предварително.
 
От: Един малко по-различен въпрос

1. Изпращаш 10 кинта
2. Получаваш 10 рекламни позиции
3. Започваш да предлагаш и продаваш тези рекламни позиции
4. Като продадеш 7-8 - купуваш нови 10
5. От продадена поциция - прибираш 30 лв

Кое е неясното?

ПС: Риселър примерно е Ганчо - който обикаля селата и изкупува череши по 5 стотинки килограма, после ги докарва в града и ги продава по левче
 
Последно редактирано:
От: Един малко по-различен въпрос

Аз го разбирам по този начин , правиш договорка с някаква фирма да речем от София която желае да бъде включена в техния каталог , плащам 1 лв. на тях за това въпросната фирма да е там , 30 лв. ми плаща фирмата за да присъства във въпросният каталог като те ми издават фактура при положение че съм физическо лице с която ме опълномощават да им взема въпросните тридесет лева ... Аз поне така го разбирам може и да греша ...
 
за един лев си запазваш един слот да публикуваш една фирма / заведение магазин/ и тнт в каталога и след това почваш да си рабпотиш фирмата да се качи в каталога

един вид като афилиейт програма но взимат и пари от афилиетите коетго не звучи много кулл (въпреки че въобще не искат много) въпросът е тези 30 лева само еднократно лиса или не са и ако не са какво става със парите за следващата година ... много неяснотии дотук иначе ок искат да не претоваряът системата със празни регисрации и да те накарат да си по сериозен след като си похарчил твое левче... (има рисеръри които са безплатни) ето ти пример за безплатерн праивът леибъл рисеър саит всъшност са следващото ниво на афилиейт програмите но за съжаление има проблеми с Г и някоя от отях ...

иначе има и платени купуваш си от хост геитър риселър хостинг разцепваш го на по малки пакети и го продаваш все едноче си хостинг фирма със собствен сървър

http://www.hostgator.com/resellers.shtml






по принцип за да е истински риселър
 
От: Един малко по-различен въпрос

изтрийте моля, снощи не съм мислил както трябва :)
 
Последно редактирано:
От: Един малко по-различен въпрос

Добре стана ми ясно , само последно да попитам тези 30 лв. ги получавам от фирмата която аз оговоря да се вмести във въпросният каталог като приложа въпросната фактура струваща 5 лв. удостоверяваща въпросният каталог и че имам право да им взема сумата ... Това ми е въпроса , кой ми дава 30-тте лева , въпросната фирма която съм навил да се включи в каталога или тези които държат каталога ?
 
От: Един малко по-различен въпрос

мисля, че тези които държат каталога ти плащат 29 комисионна за това,че си им намерил рекламодател, а фактурата не я получаваш ти, а фирмата която рекламира в каталога
 

Горе