Един уникален сайт - смях!

От: Един уникален сайт - смях!

Ей, хора, този сайт е много поучителен, велик е. Оставете дизайна на страна, всеки си има някакви вкусове. Вижте съдържанието. Ами че по този сайт могат да се напишат няколко романа и докторски дисертации по психоанализа, а нашите велики сайтове, дето са суперизпипани и отвсякъде оптимизирани какво? Пълна скука. Този човек може да е странна птица, самохвалко и прочие (меко казано), ама е интересен, за разлика от нас. Представете си какво щеше да е, ако нямаше такива весели сайтове, ами всичките бяха направени от СЕО-магьосници, пълна отврат и еднообразие.
 
От: Един уникален сайт - смях!

Кое му е смешното на този сайт ? Вие сте се родили научени ? Я слезте малко на земята. От Вашите страници има къде къде по-хубави. По тази логика тези, които са ги правили Ви се смеят на ВАС! А и човека е прекалено начетен. С 2 висши образования (някои тук даже немогат да пишат правилно) и купища успехи.
 
Последно редактирано:
От: Един уникален сайт - смях!

Важното е базик да става. :) Никой не е съвършен, но и когато има нещо на което може да се гледа с друго око е хубаво да се сподели. Аз лично не се подигравам, защото преди 5 години не знаех какво е HTML, и съм сигурен че е имало хора, които са се базикали с мен. И сега има....:)

Аз съм примерно от хората, които допускат супер балъшки правописни грешки, и много от хората тук ми се подиграват. А аз го взимам като шега, никога няма да се впрегна за такова нещо. Човек трябва да се научи и да поема критики от рода на такива шегички. Все пак никой, както каза bodydoc, не се е родил научен. :)
 
От: Един уникален сайт - смях!

Темата свърши точно каквото трябваше и даде възможност на всеки да се изяви - някои хора се развеселиха, някои се накараха един с друг, някои си начесаха езиците (все пак сме в офф-топик секцията) и дано някои си вземат поука от грешките на сайта и помислят повече за съдържанието и на своите сайтове (аз включително).

Весели празници на всички!
 
От: Един уникален сайт - смях!

начи... лошо няма да се ебавате с хората, ваша си работа, ама...
само не разбрах що?
Аз по принцип знам що.. Що е ясно по default, смятате се за по-добри. Имате психологическа нужда, но дайте да си направим едно групово упражнение - да направим една томбола, в която участваме всички, и който се падне, останалите ебават него!
Мераклии?

И аз подкрепям radev.
В край-на краищата ( доколкото разбрах ) не изработката на сайта е имала предвид finty, а съдържанието, което ме подсеща за един готин въпрос - може би щеше да е ОК, ако в тайтъла пишеше " О! Добре дошли и да ви е.. май.... " ( сори, ама няма как да се напише по-ясно )?

Че е абсолютно аматьорски сайта - така е, но се питам кой от тези - "професорите", които се пишат за големите майстори е бил с лап-топа в детската си количка? Някой да има роден-научен? Нали и вие сте почнали от там бе? :lol:

А, и alexer, навярно не си опитвал истински хляб ( без да се обиждаш, но сигурно си лапе, продукт на времето след промените в БГ ). Ако си мислиш, че всичко по магазините е оригинал, и като пише на етикета "бира", че това е бира - жестоко се лъзеш.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Един уникален сайт - смях!

В край-на краищата ( доколкото разбрах ) не изработката на сайта е имала предвид finty, а съдържанието, което ме подсеща за един готин въпрос - може би щеше да е ОК, ако в тайтъла пишеше " О! Добре дошли и да ви е.. май.... " ( сори, ама няма как да се напише по-ясно )?

пак се изкопа тема от пам-ти- века:) за сайта дето поднася рози на дамите ли беше ......
Съдържанието си му е уникално и никой няма да го копира.
Защитено от всякъде без СС лиценза!
 
Последно редактирано:
От: Един уникален сайт - смях!

Специалист-виртуоз - Уеб дизайн, Уеб изкуство
Отлично владея необходимия ми за сътворяването на Уеб сайтове, Уеб дизайна и Уеб изкуството софтуер, като например....

Надявам се че :
като разглеждате този сътворен от мен огромен сайт, то сами се убежда- авате в прекрасните ми компютърни умения, дарби и способности
http://www.petarbogdanov.com/cv/kompjutri.htm

лелеййй...:shock::shock::shock:
 

Горе