Едно бързо проучване - внос на червен хайвер :)

От: Re: От: Едно бързо проучване - внос на хайвер :)

И вече сме ресурс №1 за вноса на хайвер: https://www.google.com/search?q=внос+на+хайвер&gws_rd=ssl

Би ли променил заглавието на "внос на червен хайвер"?
Ще е по-релевантно на темата. Нали говорим за червен хайвер.
И да видим какво ще излезе при търсене на хайвер по вид (цвят).
 
От: Едно бързо проучване - внос на червен хайвер :)

Правиш онлайн магазин с афф програма и се свързваш със всичките блогъри,
Връзвам се веднага в системата! :|
Обичам хайвер, но чак наскоро научих колко нищожно е количеството в масовия разбит хайвер по магазините.
И се канех да сметна нещата, та тази тема ми дойде добре. Не намирам истински хайвер, освен ако не хвана подходяща риба.
Та ще си правя удоволствието с червен хайвер. Трохи (галета) си имам достатъчно. :lol: Кеф ми зехтин, кеф ми олио. А не неизвестно "растително масло". И ще се отърва от консервантите, дето действат повече от месец, след като е изтекъл срока на годност!
 
Re: От: Re: От: Едно бързо проучване - внос на хайвер :)

Би ли променил заглавието на "внос на червен хайвер"?
Ще е по-релевантно на темата. Нали говорим за червен хайвер.
И да видим какво ще излезе при търсене на хайвер по вид (цвят).

Готово. :) Направено.
 
От: Едно бързо проучване - внос на червен хайвер :)

Здравейте.

Наскоро ми се отвори възможност да внасям определени количества червен хайвер в България. Интересуваме според вас, ние българите бихме ли купували такова нещо. Както знаете цените са високи за този продукт, но лично аз го намирам за изключителен деликатес. Разбира се все пак, майка ми е рускиня и съм израснал с тези неща, най вече с пелмените :D . Та... какво мислите, за 20 лева бихте ли си купили 80-100 грама бурканче.

На повечето рибни продукти в Метро се появяват купончета за 10-15-20 % намаление.
На черния и червен хайвер никога не съм виждал.
Дали ги връщат на доставчика, нямам представа.
 
Re: От: Едно бързо проучване - внос на червен хайвер :)

На черния и червен хайвер никога не съм виждал.
Дали ги връщат на доставчика, нямам представа.

Да, е ти виждал ли си на труфели и на iphone 6 някъде отстъпка. :)
 
Re: От: Re: От: Едно бързо проучване - внос на хайвер :)

Хах, много добре, явно тук се е събрал каймака на вносителите на хайвер :D

Да, събрали сме се само хайвераджии. Но темата си заслужава внимание. :) Както говорим за продажба на таблети онлайн, свободно можем да говорим и за хайвер. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Едно бързо проучване - внос на хайвер :)

На тази цена едва ли много хора биха го купували. В Березката, за по-голямо количество, цената е по-ниска. Освен това, докато стигне този хайвер до магазините, те му осигуряват подходящи условия за транспорт и съхранение. Каквато и да е цената, некачественият продукт може да ти излезе през носа, а развалените рибни продукти са особено опасни, така че, както предполагам и повечето нормални хора, предпочитам да купувам от проверен източник.
 
В Березката,

На един сайт предлагат червен хайвер по 10 кинта. Че даже и черния е на такава цена!
Но това са ментета. Преди време четох - как се прави ерзац черен и червен хайвер. Обикновен хайвер се обработва и се предлага на ниска цена.
Цената на тези хайвери не е приумица, нито снобарство. Свързана е с добива. Ако рибата е расла в реката, цената е една; ако е расла в рибарник - друга. Пък ако е от шаран - трета...
 

Горе