Езикови сертификати на Cambridge

От: Езикови сертификати на Cambridge

коя математическа бе, някой в тутракан ли? Сигурно майка ти е носила на директора там някое агне , за да завършиш.

Дали правиш и 2к чисти на месец? Пред приятелите ти може и да си голем, ама мен не можеш да ме впечатлиш...

Можеш да дойдеш, ако не те е шубе, да ти покажа сертификата лично.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

коя математическа бе, някой в тутракан ли? Сигурно майка ти е носила на директора там някое агне , за да завършиш.

Дали правиш и 2к чисти на месец? Пред приятелите ти може и да си голем, ама мен не можеш да ме впечатлиш...

Можеш да дойдеш, ако не те е шубе, да ти покажа сертификата лично.

По домове на олигофрени не обикалям.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

По домове на олигофрени не обикалям.
Харконе, водеше с едни гърди, ама почваш да ставаш за смях с последните постове фейл:)
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Харконе, водеше с едни гърди, ама почваш да ставаш за смях с последните постове фейл:)

Твоите са fail до един, така че няма проблем с това.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Заяждаш се като недооценена дръта даскалица по английски език. Да се надяваме, че тоалетната ти хартия не е с надиписи CAE, CPE анд сие:)
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Заяждаш се като недооценена дръта даскалица по английски език. Да се надяваме, че тоалетната ти хартия не е с надиписи CAE, CPE анд сие:)

Елементарен си, както винаги.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Елементарен си, както винаги.
Уви, разкри ме. Само едно ми е чудно - защо изключително начетена и ерудирана личност като Вас бръза да дубликира на елементарни полуфабрикати като мен? Дали не страдаш от липса на внимание:) Май май да?:)
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Уви, разкри ме. Само едно ми е чудно - защо изключително начетена и ерудирана личност като Вас бръза да дубликира на елементарни полуфабрикати като мен? Дали не страдаш от липса на внимание:) Май май да?:)

По-скоро от излишно внимание от елементарни полуфабрикати, като теб.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

По-скоро от излишно внимание от елементарни полуфабрикати, като теб.
Смятам че висококачествени професионалисти от вашия калибър не биха имали нито време, нито желание да дубликират всяка полуфабрикастка паплач в местен сео форум. Наистина ви се възхищавам, че намирате време и за това:) Освен ако не отговаряте на критериите, така яростно защитавани от ваша милост?:) Искрено се надявам очевадните несъответсвия да ме водят в грешна посока:)
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Празнословието ти е отегчително.
Пъ технология би трябвало да се отегчиш след първата ми дублика по твоя милост но изглежда неистово желаеш да комуникираш и това ти играе в крайна сметка и лоша шега:)
Между другото така и не прие моя чалендж за шахматна партия Шубелия си от класа:)
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Пъ технология би трябвало да се отегчиш след първата ми дублика по твоя милост но изглежда неистово желаеш да комуникираш и това ти играе в крайна сметка и лоша шега:)
Между другото така и не прие моя чалендж за шахматна партия Шубелия си от класа:)

Нали знаеш, че с бездарен олигофрен е безсмислено да се играе шах? Аватарът ти иронично намеква за пълната липса на логика във всяко твое действие и мисъл.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Интересно ми е каквъ са ти критериите за бездарен олигофрен, предизвикващ гросмайтор на неговата си игра:) Страх от унизително поражение или просто си чешем езиците?
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Интересно ми е каквъ са ти критериите за бездарен олигофрен, предизвикващ гросмайтор на неговата си игра:) Страх от унизително поражение или просто си чешем езиците?

Просто си чешеш езика, убеден в собствената си бездарност.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Просто си чешеш езика, убеден в собствената си бездарност.
Така, изглежда изпитваш неуписуем ужас да предизвикаш на интелектуален двубой '' личност, далеч под твоите интелектуални способности, според теб'', та ще те боцна в друга посока - понеже си активен член на локалното сео общество и същевременно си доказан защитник на заплатата/бачкатор на заплата, та бих искал да узная какво по дяволите те задържа във форум с изразено предприемачески личности?
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Така, изглежда изпитваш неуписуем ужас да предизвикаш на интелектуален двубой '' личност, далеч под твоите интелектуални способности, според теб'', та ще те боцна в друга посока - понеже си активен член на локалното сео общество и същевременно си доказан защитник на заплатата/бачкатор на заплата, та бих искал да узная какво по дяволите те задържа във форум с изразено предприемачески личности?

Не съм на заплата. Стара ти е информацията, форумен олигофрене.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Не съм на заплата. Стара ти е информацията, форумен олигофрене.
Изключително високо денстити:). Изглежда сте крайно изчерпана личност от към креативности и си пердашите едно и също. Опитвам се да запазя някакъв респект към ваша милост, но вие неистово искате да опроверагете това. Кофти работа, но дори и най-големите даскалици по английски език знаят, че това е неизбежно. От колегиална гледна точка бих казълъ чъ ви подгрепям:)
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Махай се, олигофрен.
Махам се веднага, моментално, но дали имате някакви географски дестинации, специално предназначени за'' форумни олигофрени'':) Разбира се, аз не мога да се досетя за тях, поради моята склопена интелигентност, но дали бихте ме просветили за това?.
 
От: Езикови сертификати на Cambridge

Харкон или другояче казано, Куро ми янко енг сертифицирания , в крайна сметка се оказа че е над средностатистичеките дублики с интелектуални пръвосигнални хранещи се сомосапиенси и вероятно изпитва същинско отвращение да разменя каквито и да е дублики с такива хора:). Предполагам че в близките дни това ще се подтърви и той ще си закрие акаунта тук, пренасящ се перманентно сред своите интелектуални братя, някъде из неговото въображение:)
 

Горе