Ей, Тулупи, протестирате ли?

Няма да се учудя, ако каже, че Радев в пратил машите. Не е само данъчна проверка. В случая НАП и Икономическа Полиция са по-малкото зло, ако всичко ти е изрядно. Шибаняците от надзор на пазара са много опасни в неговия случай. С тея играчки ще го направят на салата. Това са тези дето гледат за инструкции, опасни неща, материали и тн. субективни неща. Сърбал съм им попарата 2 пъти, много гадни копелета са. За втория път още се съдим....


Кажи за данъчната атака, хайде? :)
 
Честно казано ако цената, която чух е вярна (0.11 лв на коментар/споделяне) поне подпомагат пенсионерите в такъв случай.

Някой има ли информация колко струва един коментар от трол независимо от коя партия е платен? На мен ми се виждат много пари за копирани съобщения в социалните мрежи.
Питай нанди и биаро - и двамата са платени тролове и ще ти дадат най-точната информация
 
А вие господине, ще коментирате ли атаката върху Хиполед от държавните бухалки?


Питай нанди и биаро - и двамата са платени тролове и ще ти дадат най-точната информация
 
Абсолютно съм съгласна. Мъжете от нашето поколение се наричат с подобни епитети, дори съм чувала и изразяване на мераци за анално обладаване. Мъжете си говорят така, без никой да се обижда. За изтънчените метро-сексуални не мога да кажа. Там явно действат други порядки.

Кажи за данъчната атака, хайде? :)
Те у ващо село ебат и козите, че жените са по-грозни и от животните
Ама това е само у ващо село ;)
 
Абсолютно съм съгласна. Мъжете от нашето поколение се наричат с подобни епитети, дори съм чувала и изразяване на мераци за анално обладаване. Мъжете си говорят така, без никой да се обижда. За изтънчените метро-сексуални не мога да кажа. Там явно действат други порядки.

Кажи за данъчната атака, хайде? :)
Най-добре си стой на село тогава, псувайте си се на воля.
 
Радев здраво соли полицаите наживо.

 
Не, няма, аз не съм в студио да ти се обяснявам. Има си органи, да го проверят.
Погледни се какво лайкваш и после се обяснявай какво културно и възпитано момче си и как нямаш нищо общо със злобно и лицемерно човече, на каквото много приличаш в тая тема.
 
Най-добре си стой на село тогава, псувайте си се на воля.
Въй, колко сме изтънчени. Неслучайно днес в един от коментарите се обръщаха към теб в женски род.
Прави са патреотите - трябва да се върне казармата. :)
Радев здраво соли полицаите наживо.

Аз не знам Румбата кво ги бави, ми не събира генералите. Два танка - два, ама тамън ще наместят изкъртените павета. ;)
 
Аве премиерчето къде зачезна?!

Да го дадат на Интерпол за спешно издирване, че нема кой да ръководи и държавата се чупи, вахти!
 
Ти по-добре го извикай да ти удари една патка, че доста си я окъсала :)
Не ме мисли, супер съм си аз. Ти ходи баце да ти набие акъл, чее много зле работата при тебе.

Те у ващо село ебат и козите, че жените са по-грозни и от животните
У нащо село вече почти няма кози - гроб унищожиха дребното животновъдство, така че мъжете все още се задоволяват по стандартния начин.
 
Аве премиерчето къде зачезна?!

Да го дадат на Интерпол за спешно издирване, че нема кой да ръководи и държавата се чупи, вахти!
Или да викнат на Петко Сертов жена му, тя ще го намери. :)
 
Въй, колко сме изтънчени. Неслучайно днес в един от коментарите се обръщаха към теб в женски род.
Прави са патреотите - трябва да се върне казармата. :)

Аз не знам Румбата кво ги бави, ми не събира генералите. Два танка - два, ама тамън ще наместят изкъртените павета. ;)
Много тъпо парче е Радев след тази среща. Като наакан гледаше. Говореше неадекватно. Не стига, че той призоваваше за кръв, а се съгласяваше с МВР. Даже бай Тошо беше по-добре, честно... Яд ме е на десните, които викат Оставка и ще го докарат на власт.
 
Явно тебе те подминават :)
Явно е по какво? Колкото имаме информация за твоя сексуален живот, толкова ти имаш за моя.

Ангеле, знаеш ли кои са обсебени от секса? Тия, дето не го практикуват редовно. Бегай си бий една, че ставаш досаден. :)
 

Горе