Ей, Тулупи, протестирате ли?

Е ми стой си така с уйо у гъзо, че ако шавнеш може повечко да влезе
Моля ви хора, нека да е малко по-смирено от към крайни епитети. :) И най-важното - няма смисъл да се стига до каране или налагане на мнение, агресивно. Всеки сам си има глава, носи си я, ползва я, други само си я носят, но наистина ще помоля да не се стига до някакви такива грозни изказвания и обиди. Мисля, че нивото на форума е доста над това, което чета от някои потребители тук. :)
 
Е, освен ако дистанционното не се управлява от шиши. Тогава нямаш нищо против. ;)

bb63cf4daa967f2c996786c0cf8b52ea.jpg
Дебелаците имат малки чурки. :D
Чакай да предотвратя да ме засечеш;)
Не го знам от опит, нито по себе си, а по статистика съм чел;)

Маллее начи един като поведе простотията, това е заразно.
Така и с митинга горе долу.

Спирам!
 
Моля ви хора, нека да е малко по-смирено от към крайни епитети. :)
Какво да се прави, кофти матрял, освен по Фройд няма как да му се обясни :D
 
Потвърждавам!


Е, завистта ми е благородна. Радвам се, че си уважаван редовно и то точно по тоя начин.

Биарро ще потвърди, че съм анти хомофоб (карали сме се по темата с него), така че имаш моята благословия. ;)
 
Дебелаците имат малки чурки.
Което в превод по Фройд значи: няма да ни боли много - ще търпиме.
@nandibandi Разбра ли душко?
Кофти матрял си.
После да не кажеш, че бойко ти е крив
Факт, кофти матрял съм, затва си се вгледал в мене като малко дете в бенгалски огън. ;) Пренебрегваш другите опоненти, не е хубаво така...

Потвърждавам!
То пък щеше да е неестествено да сме винаги на едно мнение. Да живеят манафите, и най-вече Ангелчо!
 
Плана е ясен.
Какъв план за действие предлагаш като алтернатива?

Гражданско общество. Не е трудно за разбиране, но е трудно за реализация. Всеки трети човек е обвързан партийно. Тоест партиите им го на*иват, а те им викат "ура". Овце! 30 години как не стигнаха на този прост народ да схване, че на върха на пирамидата статуквото е обвързано. От всички политически партии са в съдружие в множество фирми и щавят народа, които ги подкрепя. Гърция за пример! И държавата да фалира гражданите им ще живеят по-добре от нас! Но виж кадри от техни протести. Всички са заедно и възприемат тези, които ги управляват за работници! Тук Бойко, Радев, Курни и други идиоти са слагани на пиедестал от хората, за които има облаги. Натиск от народа трябва без значение кой управлява. Това ни е нужно в момента. А под натиск нямам в предвид тези марионетки на някакви смешници със фалшиви новини "отровно трио", платени протестъри на Божков и други отритнати от "постната пица" олигарси, а цялата държава! Всички срещу политическата мафия! Сега гледаме цирк целящ смяна на властта. Народа в никакъв случай не е единен в момента. По-скоро е манипулиран и платен.
 
Последно редактирано:
Което в превод по Фройд значи: няма да ни боли много - ще търпиме.

Факт, кофти матрял съм, затва си се вгледал в мене като малко дете в бенгалски огън. ;) Пренебрегваш другите опоненти, не е хубаво така...


То пък щеше да е неестествено да сме винаги на едно мнение. Да живеят манафите, и най-вече Ангелчо!
манаф съм, не подбирам
Ама Курнела не пипам, тя е само твоя :)
 
На мен нещо друго не ми е ясно, защо Божков избяга в Дубай и от кого го е страх, нали държавата е мутренска, ще се яви няколко пъти на съд и ще го оправдаят, защо бяга просто недоумявам, при тая корумпирана съдебна система, зависим прокурор и приятелче в лицето на Баце?
 
На мен нещо друго не ми е ясно, защо Божков избяга в Дубай и от кого го е страх, нали държавата е мутренска, ще се яви няколко пъти на съд и ще го оправдаят, защо бяга просто недоумявам, при тая корумпирана съдебна система, зависим прокурор и приятелче в лицето на Баце?
Избяга, за да не го чипират с ваксина за ковид 19 през 5G
 
На мен нещо друго не ми е ясно, защо Божков избяга в Дубай и от кого го е страх, нали държавата е мутренска, ще се яви няколко пъти на съд и ще го оправдаят, защо бяга просто недоумявам, при тая корумпирана съдебна система, зависим прокурор и приятелче в лицето на Баце?
Стига, де! Не може да си толкова.... наивен.

В мутренските среди бизнесът се преразпределя от едни ръце в други, ама насилствено. Ти какво очакваш от черепа? Да иде при Баневи, Арабаджиеви, Стайкови, Веткови, Цветан Василев и т.н.
Сериозно ли не си гледал поредицата "осемте джуджета"? Ми гледай я, та да не задаваш тъпи въпроси.
 
Добре де, представете си, че има избори. За кого ще гласувате? Дайте един аргумент, другото са празни приказки. Аз самият не знам за кого, честно!
 
Наистина ли недоумяваш, верно ли? Ти не беше ли към 40-те, точно ти да недоумяваш, дето животите ни минаха в тая простотия....

На мен нещо друго не ми е ясно, защо Божков избяга в Дубай и от кого го е страх, нали държавата е мутренска, ще се яви няколко пъти на съд и ще го оправдаят, защо бяга просто недоумявам, при тая корумпирана съдебна система, зависим прокурор и приятелче в лицето на Баце?
 
Добре де, представете си, че има избори. За кого ще гласувате? Дайте един аргумент, другото са празни приказки. Аз самият не знам за кого, честно!
И аз не знам, но това, че не знаеш какво ще ядеш утре, не означава, че не трябва да изхвърлиш развалената храна от хладилника днес.
МУТРИ ВЪН. ;)
 
И аз не знам, но това, че не знаеш какво ще ядеш утре, не означава, че не трябва да изхвърлиш развалената храна от хладилника днес.
МУТРИ ВЪН. ;)
Ама ти си като развалена плоча с тия мутри. Чак ми става смешно вече. Като изгониш тия мутри, тогава ще дойдат ИСТИНСКИТЕ мутри...
 
Вижте как изглежда профила на откачалката с бастуна, дето уж не беше фенка на падишаха. За съжаление го заключи, щото имаше много интересно да се види. Общо взето пълно куку... Чак плашещо....

jena-protest_c2dcef73c.png
1_car_fan.jpg
 
Бабикян, Бабикян - така подлите протестъри примамват герб-бабички, за да ги бият. :) :) :)
 
Ама ти си като развалена плоча с тия мутри. Чак ми става смешно вече. Като изгониш тия мутри, тогава ще дойдат ИСТИНСКИТЕ мутри...
Продължавай да го повтаряш, някой ден може да го повярваш. ;)
 
Стига, де! Не може да си толкова.... наивен.

В мутренските среди бизнесът се преразпределя от едни ръце в други, ама насилствено. Ти какво очакваш от черепа? Да иде при Баневи, Арабаджиеви, Стайкови, Веткови, Цветан Василев и т.н.
Сериозно ли не си гледал поредицата "осемте джуджета"? Ми гледай я, та да не задаваш тъпи въпроси.
Леле излязох тъпанар отивам да "гледам осемте джуджета";)
Пфу какъв съм наивен, за миг си помислих, че правосъдната система е заработила.
Искрено съжалявам безбройните наивници които са лишени от удоволствието да търкат билетчета, нищо сега ше наливат у тотото.
Ех надеждата умира последна.
 
Наистина ли недоумяваш, верно ли? Ти не беше ли към 40-те, точно ти да недоумяваш, дето животите ни минаха в тая простотия....

Не че нещо, но като си взимал пари за пиар от БСП или поне си очаквал да вземеш не те ли е срам да пишеш в темата? Ясно е, че не се бориш за идеали, а обвиняваш всички други в тролове...
 

Горе