Ей, Тулупи, протестирате ли?

Аз ще гласувам за дългия, що пък не, аз съм свободен да гласувам за който искам, но вие сте поели ангажимент, даже не можеш и да го напишеш, че ще гласуваш за друг освен за Радев, напиши го, но без ирония.
Не можеш понеже ще спрат "субсидиите".
Имате ли координатор или ти ти беше, аз забравих, ти беше координатора да.
 
Както предполагах, заобикаляте отговора, знам, че в щаба такава учат, готови сте за министри;)
Чакай ся, ти на кое викаш "въпрос" - на жалките опити да ни натрапиш усещане за безнадеждност? Ми няма да получиш отговор на въпроса "ми кой тогава" - не и в момента! Не и докато продължаваш да лансираш версията, че мутро-групировката няма алтернатива. Има! "Кой?" - твърде рано е да се мисли по този въпрос. Ти си сметкаджията, дето не ще да пусне чупещия се клон - ни сме се хвърлили в дълбокото отдавна. ;)
 
Къде са въпросите, че съм ги пропуснал. Давай конкретните въпроси, днес имам време....
Е аде сега, правим се на луди.
Въпроса е един и е по-горе, ама отговора ви е тривиален - "всеки друг е по-добре от баце"
 
Да, на президентските избори ще гласувам за Радев, както го направих на предните президентски избори, кога съм го крил това!? То всъщност не беше избор, щото онова чучело не мога да го понасям, забравих й името ...

Би ли ми обяснил как да гласувам за Радев на парламентарни избори?

Аз ще гласувам за дългия, що пък не, аз съм свободен да гласувам за който искам, но вие сте поели ангажимент, даже не можеш и да го напишеш, че ще гласуваш за друг освен за Радев, напиши го, но без ирония.
Не можеш понеже ще спрат "субсидиите".
Имате ли координатор или ти ти беше, аз забравих, ти беше координатора да.
 
Ти си сметкаджията, дето не ще да пусне чупещия се клон - ни сме се хвърлили в дълбокото отдавна. ;)
Ами като не виждате акулите във водата хвърляйте се щом сте решили.
 
А, въпроса за безалтернатвивността ли? Точно на тоя въпрос съм отговарял над 100 пъти в точно тази тема, трябва ли да го правя още един път!

Е аде сега, правим се на луди.
Въпроса е един и е по-горе, ама отговора ви е тривиален - "всеки друг е по-добре от баце"
 
Да, на президентските избори ще гласувам за Радев, както го направих на предните президентски избори, кога съм го крил това!? То всъщност не беше избор, щото онова чучело не мога да го понасям, забравих й името ...

Би ли ми обяснил как да гласувам за Радев на парламентарни избори?
Е участвайки и подкрепяйки протеста дефакто гласуваш за него, тоест вярваш, че човека е способен да назначи кадърно служебно правителство и кои точно си представяш, че ще са в него?
 
Кажи кои са алтернативата де, колко пъти ще питам?
Радев, ама кои мислиш, че ще сложи?
Припони ми с линк щом си го давал?
Само не отговор тип дрън дрън та пляс.
 
Веднага ти отговарям. Мъртвите души, държавната администрация, корпоративния вот, невалидните бюлетини. Това са 1 милион нереални гласа за герб. Разбираш ли на къде бия....

Е участвайки и подкрепяйки протеста дефакто гласуваш за него, тоест вярваш, че човека е способен да назначи кадърно служебно правителство и кои точно си представяш, че ще са в него?
 
Е добре де, къде пиша че подкрепям Баце, защо ми внушаваш, че го подкрепям, ако не си с Радев значи си с Баце такава ли е логиката?
Просто виждам манипулации съшити с бели конци, предводители на протеста близки до определени кръгове, заблуждават хората просто.
Затова те питах и преди, кой смяташ, че е алтернативата на баце, други мутри които не се наричат така ли?
Ето единия другаря Радев;) и кои са другите според теб или разчиташ на неговия избор?

Ясно ми е, че имате отигран отговор за този въпрос, измисли нещо различно.

Демократична България. Откакто имам право да гласувам, винаги съм гласувал за ДСБ или коалициите, в които участват. Те са моята алтернатива, ако става дума :)
 
Само преди 20-30 минути.

Е как да не го подкрепяш, нали си срещу протеста, протест който иска да го свали? Елементарна логика. Ти не си неутрален, заемаш определена позиция в полза на едната страна. При положение, че имаш самопризнание от самия Борисов, че е активна черна PR акция, с цел демонизиране на Радев, аз бих се замислил върху достоверността на създадената от троловете на гроб "вещица". Бих си проверил фактите и бих си изградил собствено мнение, абстрахирайки се от всичко, което ми внушават по всички канали.

Действително в момента няма приличен избор, но това не значи, че трябва да търпим и секунда тая смрад, която се носи от министерски съвет.

Радев какъв избор е? Той е президент! Като регистрира партия, заяви позиция, ще си помисля, засега Радев не е фактор в изпълнителната власт, която е проблема. Сега знам какво ще ми кажеш, затова от сега ще ти кажа, че бъркаш. Тези които са гласували за Радев, не гласуват за БСП.



Кажи кои са алтернативата де, колко пъти ще питам?
Радев, ама кои мислиш, че ще сложи?
Припони ми с линк щом си го давал?
Само не отговор тип дрън дрън та пляс.
 
Демократична България. Откакто имам право да гласувам, винаги съм гласувал за ДСБ или коалициите, в които участват. Те са моята алтернатива, ако става дума :)


Явно според вас Костов ще оправи държавата отново:)
Та той не продаде ли Кремиковци, Бг Балкан за 1 долар или бъркам нещо?
 
Явно според вас Костов ще оправи държавата отново:)
Та той не продаде ли Кремиковци, Бг Балкан за 1 долар или бъркам нещо?

Надявам се да я оправи, ама защо да я оправя, вие не си ли я харесвате и така държавата :)
 
Действително в момента няма приличен избор, но това не значи, че трябва да търпим и секунда тая смрад, която се носи от министерски съвет.

Единия дава глупави алтернативи, другия вика ще му мислим само да махнем гадовете и да ги сменим с други гадове, пък те може и да не са толкова големи гадове - усещате ли се в какви абсурди вярвате?
 
Трябва ли да се връщам към примера с крадливия служите, ако си го спомняш.... Ще търпим крадци, щото да не дойдат други, евентуално пак толкова крадливи. Я да си седим под властта на султана, преклонена главица, сабя не я сече....


Единия дава глупави алтернативи, другия вика ще му мислим само да махнем гадовете и да ги сменим с други гадове, пък те може и да не са толкова големи гадове - усещате ли се в какви абсурди вярвате?
 
Единия дава глупави алтернативи, другия вика ще му мислим само да махнем гадовете и да ги сменим с други гадове, пък те може и да не са толкова големи гадове - усещате ли се в какви абсурди вярвате?

Кои алтернативи са глупави, въпрос е на мнение. За радост, твоето няма особено голямо значение в случая :)
 
Да сравняваш Костов с Борисов е доста извратено, въпреки всичките му кусури... Междодругото, Баце го сложи в малкия си джоб, само със схемите за виваком, ктб и националната лотария.

Явно според вас Костов ще оправи държавата отново:)
Та той не продаде ли Кремиковци, Бг Балкан за 1 долар или бъркам нещо?
 
Ма не бе аз не съм против протестите, против отговорно гражданско общество, това е хубаво да ги контролираме да не се самозабравят, но тя протести са режисирани, вярвам, че хората ще се усетят в един момент, защото има и наивници отишли там.
Всичко крадливо трее да се махне съгласен съм, но тук крадеца вика дръжте крадеца.
 
Да сравняваш Костов с Борисов е доста извратено, въпреки всичките му кусури... Междодругото, Баце го сложи в малкия си джоб, само със схемите за виваком, ктб и националната лотария.
Костов е 10-пъти по-умен от Баце, това е ясно на всеки, ама е и доста по-хитър...
Начи Боко е виновен и за Ктб и за националната лотария и за слънчевите изригвания :p .
Тук приключвам с коментарите, понеже това са вече глупости.
 
Аз ще гласувам за дългия, що пък не, аз съм свободен да гласувам за който искам, но вие сте поели ангажимент, даже не можеш и да го напишеш, че ще гласуваш за друг освен за Радев, напиши го, но без ирония.
Едно 30 страници назад го казах. Чао герб и после всеки да си гласува, за когото иска. Стига с митовете за служебното правителство и призрака на комунизма дето броди из европа.

Начи Боко е виновен и за Ктб
Не бе аз съм виновен.
 

Горе