Ей, Тулупи, протестирате ли?

За тези, които си мислят, че Борисов в най-великия управник, слагам тази статистика. Всеки средно интелигентен човек, може да си направи изводи сам. Следваме ли общия тренд за региона или растежа е следствие феноменалните способности на Баце. Единственото, което аз виждам, е това, че Румъния увеличава разликата. Точно обратното на растеж всъщност! Получава се зверско изоставане!!! Като най-голямото изоставане се получава към 2018-та, към ден днешен е още по-драстично.. Ето това е реалното и измеримото, не приказките на тулупа за невероятния растеж и икономически успехи....

991-ratio-protesti-nfsb.jpg
 
Я си припомни преди тези 10 години колко им бяха...забравила си далечното минало. Не казвам, че сега няма бедност. Просто преди това беше в пъти по-зле.
Наистина говориш глупости, Тедка. Спри се малко.

Помня много добре как Костов даваше цяла/пълна коледна пенсия на всеки пенсионер - без условия и договорки. Помня как Станишев преизчисли пенсиите на повечето пенсионери, с което те станаха по-адекватни на тогавашното потребление. Помня как Станишев вдигаше пенсиите всяка година.

Помня обаче и, че още в първия си мандат тиквун спря тази "разхитителна практика", давайки обаче фамозни бонуси на администрацията в отделните министерства. В последните години тиквун хвърля на най-бедните по 50 лв за коледа - за бог да прости. Спри да лъжеш, че се излагаш.
 
За тези, които си мислят, че Борисов в най-великия управник, слагам тази статистика. Всеки средно интелигентен човек, може да си направи изводи сам. Следваме ли общия тренд за региона или растежа е следствие феноменалните способности на Баце. Единственото, което аз виждам, е това, че Румъния увеличава разликата. Точно обратното на растеж всъщност! Получава се зверско изоставане!!! Като най-голямото изоставане се получава към 2018-та, към ден днешен е още по-драстично.. Ето това е реалното и измеримото, не приказките на тулупа за невероятния растеж и икономически успехи....

Виж файлът 19765
Много тенденциозна тая графика.
Нарочно си резнал само частта от последните 40 години, нали?

Всичко е циклично.
Каквото пада, ще се надигне.

Виж за справка климата, борсите, секса, Ренета Инджова, ....
 
Последно редактирано:
Верно ли оная отрепка бабимикян е задържан?
Инак и тук им пръснаха катуна, и по-добре че скоро време някой щеше да ошамари
Да, сутринта се жалваше, но е пуснат вече и ще лапа кренвиршите цели.
 
Гледам и онзи трол неземен Гришата (григор здравков от антимафия) днеска снима пред полицията с телефончето, не се прибира да си почива ами активен!!
 
Ок, дай ми доказателства за корупционна сделка, направена от Кури, а аз ще ти дам нещо интересно от днес - поредното доказателство за корумпираността на гробавите, но не и последното. Поне докато са на власт.

117017556_3149127218497872_1063373716881256413_o.jpg
Ти вземи извади параметрите на цялата поръчка, а не новинарската извадка!!!!! Лесно те манипулират като овцете тебе, кажат ти две думи и ти приемаш всичко за чиста монета!!!!
 
Кои параметри? Тия ли?


кенеф от 5кв.м. за 100 бона - не е корупционна практика, викаш? Добре...
Абе госпожо от село, отвори документацията на обществената поръчка, ако изобщо знаеш какво е това, не ми цитирай разни сайтове, които си пишат съчинение по картинка. Цитирала ми сайта на БСП! Не знам как е "тулуп" за жена, но на такова приличаш.
 
Нанди ти си идеален поддръжник на Бабикян, Григор Здравков, Мая Манолова, Иво Мирчев Шопара и останалите отрепки, отивай и превземайте властта, малко да излезнеш от селянията!
 
С тролове не можеш да спориш, те всяка сутрин се събират, координатора им казва задачките и каква теза ще развиват и те почват, най-лесно е копи пейст на графики видео линкове, важна е не логиката, а да се поддържа тезата, както казват една лъжа изречена много пъти се приема за истина,така ги учат - руска школа.
 
Какво избирателно има в графика на БВП? Аз, за разлика от вас коментирам само реални факти, не лансира опорки и фантастиките на Баце за невиждан икономически растеж.


С тролове не можеш да спориш, те всяка сутрин се събират, координатора им казва задачките и каква теза ще развиват и те почват, най-лесно е копи пейст на графики видео линкове, важна е не логиката, а да се поддържа тезата, както казват една лъжа изречена много пъти се приема за истина,така ги учат - руска школа.
 
Нанди ти си идеален поддръжник на Бабикян, Григор Здравков, Мая Манолова, Иво Мирчев Шопара и останалите отрепки, отивай и превземайте властта, малко да излезнеш от селянията!
Николайчо, в момента ти си олицетворение на селянията, но ти прощавам, понеже знам колко ти е болно, че баце си отива завинаги. :)

За да не бъдеш голословен в нападките си, покажи въпросната " документацията на обществената поръчка". Обясни ни защо е ок един обществен кенеф в София да струва колкото 5-звезден хотел в Бали?
 
Какво избирателно има в графика на БВП? Аз, за разлика от вас коментирам само реални факти, не лансира опорки и фантастиките на Баце за невиждан икономически растеж.
Аз кога пък съм казал, че има невиждан икономически растеж, аз просто отбелязвам тъпите провокации?
Като баце е виновен за всичко, а комунягите са света вода ненапита, ето нека да дойдат и да видим, въпроса е, че те по нормален начин не могат да дойдат и затова искат по втория с провокации, един тон лъжи, естествено има и известна доза истина, но това си е чиста манипулация на масите, преписват всичко на баце и прокурора и го правят сатана, ами това просто не е вярно.

Примерно казваш, че Баце е виновен за билетчетата - укриване на данъци, но защо черепа бяга, баце го предупредил, а кой е заповядал да го задържат - Гешев ли, кой, но Гешев е човек на Баце, кой има интерес от бизнеса на черепа Шиши ли, но Шиши е човек на Баце, усещаш ли как от манипулации са се оплели като свински черва.

КТБ - далаверата не стана ли по времето на Ореха?
 
Последно редактирано:
Николайчо, в момента ти си олицетворение на селянията, но ти прощавам, понеже знам колко ти е болно, че баце си отива завинаги. :)

За да не бъдеш голословен в нападките си, покажи въпросната " документацията на обществената поръчка". Обясни ни защо е ок един обществен кенеф в София да струва колкото 5-звезден хотел в Бали?
Не му е болно за Бацето, болно му е, щото идват червените другари.
 
Примерно казваш, че Баце е виновен за билетчетата - укриване на данъци, но защо черепа бяга, баце го предупредил, а кой е заповядал да го задържат - Гешев ли, кой, но Гешев е човек на Баце
Той и Цв.Цв. колеше и бесеше. Баце и майка си учителката ще продаде, само той да не пострада

КТБ - далаверата не стана ли по времето на Ореха?
Само дето беше заложена доста преди това.
 
Абе много се активираха бацевистите изведнаж?!
Глей как се мотивираха от моментната победа :)

Айде разпръсквайте се че много жега и не е полезно за кръвното.
Като се стъмне милицията ще довърши работата.
 
Добре де Торбалане( как звучи:), ама такъв ти е ника сега) "готов е да продаде майка си", каква ти е тезата - той подгони черепа, само да не пострада от кой да пострада нали е недосегаем поне за такъв го представят - пачките, пистолета, той си е боса на мафията, защо ще продава майка си като никой не може да му пръдне под опашката.

Заложено било преди това ок, ами със сигурност, ама доста преди това, Шиши защо искаше да вкарва баце в панделата, точно по това време, той не направи ли далаверка и той от това или Баце е зел повече?
 
Само дето беше заложена доста преди това.
Тя и Виденовата Зима беше заложена преди тва ама колко българи са запознати с тоя факт?

За простолюдието Жан си остана с образа на кръвопиец.
 
Последно редактирано:
Може би, защото Жан имаше вид на граф Дракула дали е било заради хроничния му зъбобол или е имал анемия не знам, той се опита да не играе по свирката на големите и ни го набиха, иначе имаше добри намерения, но беше наивен и пътят към ада обаче е покрит с добри намерения.
 
каква ти е тезата
Че Баце, като му запари под гъзО се отървава и от най-приближените си кадри.
Я ми кажи защо продаде Сандански на оня торбиката от била
 

Горе